-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
[quote name='Akrum']o Dosiu, jak ty dzisiaj wcześnie wstałaś i przyszłaś się przywitać :)[/QUOTE] ... witaj kochana Ciociu, ja jeszcze nie wstałam, ale otworzyłam jedno oczko i patrzę ... kiedy przyjdzie do mnie śniadanko :D
-
[B]Dosia wita o poranku i zarasza na aromatyczną kawę :)[/B] ... nie chciała rano wstać, gdy Lenka z Zorbą pogalopowali do lasku, ona wygrzewa się dalej i czeka na śniadanko ;)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita o poranku :)[/B] ... dzisiaj obudziła nas o 7-mej , pobiegali sobie z Zorbą po świeżym śnieżku, Dosia nie podniosła nawet główki, to nie jej pora ;) [quote name='Szarotka']Marinko dzieki. Nie bylo mnie prawie caly dzien dzisiaj w domu. Jutro doczytam i uzupelnie. Moze jakas ciotka zrobila by bazarek dla Henia i Lenki. Moze ktos ma jakies fanty???????????, albo dobry pomysl.[/QUOTE] ... bazarek to świetny pomysł, tylko skąd wziąć atrakcyjne fanty, teraz czas kupowania prezentów i wszelkie drobiazgi mile widziane. -
[quote name='snuszkak']śpi, je i ma bunt na zimę :)[/QUOTE] hihi, to teraz popularna choroba ;)
-
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Ewanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Trzymajcie kciuki, może będzie DT dla drugiej suni we Wrocławiu.Odpowiedź będzie jutro wieczorem.[/QUOTE] kciukasy zaciśnięte !!!!!!!!!!!! :) -
Odwiedzam Patysię ... do góry malutka :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Z zawartocią jakoś sobie poradzimy, ważne, żeby kong był baaaaaaardzo mocny, bo Lenusia ma bardzo mocne ząbki, wszystkie piłeczki były na jeden raz ;) ... teraz już ma takie "profesjonalne" bardzo mocne. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ingrid, dzięki za radę :) ... tylko skąd wziąć kong niepodrabiany, zawartość jakąś wymyślę, chyć u nas na wsi, tych orzeszkowych frykasów nie uświadczysz ;) -
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Ewanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']tylko dlatego oddanie Zuni :placz: ma sens.[/QUOTE] ... ech ... zaczynam rozumieć, choć serducho wyje ..................................................................... -
Co słychać u przystojniaka ... ?
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Wspaniale!!!!!!!! Lenusia baaaardzo dziękuje !!!!!! :loveu:[/B] [B]...[/B] ja niestety nie bardzo się znam na FB, konto mam od niedawna , ale oczywiście umieściłam ten album u siebie :) .... [URL]http://www.facebook.com/album.php?aid=22583&id=100001185680426#!/profile.php?id=100001582058764[/URL] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']Utworzyłam Grupę "[B][COLOR=red]Miłośnicy CZARNYCH PSÓW[/COLOR][/B]" [URL]http://www.facebook.com/home.php?sk=group_146726378710186[/URL] Potrzebuję informacji o Lence i jej zdjęć, aby stworzyć jej album na fb[/QUOTE] [B]super pomysł :)[/B] skrócone info o Lence jest w drugim poście, a link do albumu ze zdjęciami w trzeciem. -
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
Chwilkę mnie nie było, a tu takie wspaniałe zmiany :) .... [B]Toniczku dużo szczęścia w nowym domku !!!![/B] ... a co z dziewczynkami? ... nadal w dt, czy juz w nowych domkach, nie mogę znaleźć info. -
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Ewanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści ... jednak nie ma przypadków ;) -
Postanowiła pozostać anonimowa ... chyba nie zrobiła makijażu :evil_lol:
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzielny chłopak, wyraźnie się ucywilizował ;) -
[quote name='luka1']dostałam informację o kolejnych szczeniakach, które potrzebują pomocy. Kolejna informacja o psie na opuszczonej posesji.[/QUOTE] ... smutne wieści, też nie mam pomysłu jak pomóc ..............................
-
Dzięki Kasiu :) ... takie czasy, że każda złotówka na wagę złota ;) Dosieńka postanowiła zaprezentować swój śliczny ogolony i wygojony brzuszek :p
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenka uśmiecha się z wielkiej zaspy do kochanych cioć i zaprasza na kawkę na rozgrzewkę ;)[/B] .... kong by się bardzo przydał, tylko trudno przewidzieć na jak długo Lenusi wystarczy, dlatego powienien być solidny.