Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Kochana Kosmitka ... na medal dziewczynka :) ... biedny Pańcio, ale trochę sam sobie winiem, pamiętam, że to on postawił warunek o liczbie ogonków w domu ;)
  2. [quote name='Akrum']o Dosiu, jak ty dzisiaj wcześnie wstałaś i przyszłaś się przywitać :)[/QUOTE] ... witaj kochana Ciociu, ja jeszcze nie wstałam, ale otworzyłam jedno oczko i patrzę ... kiedy przyjdzie do mnie śniadanko :D
  3. [B]Dosia wita o poranku i zarasza na aromatyczną kawę :)[/B] ... nie chciała rano wstać, gdy Lenka z Zorbą pogalopowali do lasku, ona wygrzewa się dalej i czeka na śniadanko ;)
  4. [B]Lenusia wita o poranku :)[/B] ... dzisiaj obudziła nas o 7-mej , pobiegali sobie z Zorbą po świeżym śnieżku, Dosia nie podniosła nawet główki, to nie jej pora ;) [quote name='Szarotka']Marinko dzieki. Nie bylo mnie prawie caly dzien dzisiaj w domu. Jutro doczytam i uzupelnie. Moze jakas ciotka zrobila by bazarek dla Henia i Lenki. Moze ktos ma jakies fanty???????????, albo dobry pomysl.[/QUOTE] ... bazarek to świetny pomysł, tylko skąd wziąć atrakcyjne fanty, teraz czas kupowania prezentów i wszelkie drobiazgi mile widziane.
  5. [quote name='snuszkak']śpi, je i ma bunt na zimę :)[/QUOTE] hihi, to teraz popularna choroba ;)
  6. [quote name='Poker']Trzymajcie kciuki, może będzie DT dla drugiej suni we Wrocławiu.Odpowiedź będzie jutro wieczorem.[/QUOTE] kciukasy zaciśnięte !!!!!!!!!!!! :)
  7. ........... ale cudne rodzeństwo :) ... Kosmitka szczęściara :)
  8. Odwiedzam Patysię ... do góry malutka :)
  9. Z zawartocią jakoś sobie poradzimy, ważne, żeby kong był baaaaaaardzo mocny, bo Lenusia ma bardzo mocne ząbki, wszystkie piłeczki były na jeden raz ;) ... teraz już ma takie "profesjonalne" bardzo mocne.
  10. Ingrid, dzięki za radę :) ... tylko skąd wziąć kong niepodrabiany, zawartość jakąś wymyślę, chyć u nas na wsi, tych orzeszkowych frykasów nie uświadczysz ;)
  11. Jestem i ja na zaproszenie emilak, bardzo współczuję suni, ale nie mam pomysłu co poradzić.
  12. [quote name='Poker']tylko dlatego oddanie Zuni :placz: ma sens.[/QUOTE] ... ech ... zaczynam rozumieć, choć serducho wyje .....................................................................
  13. Co słychać u przystojniaka ... ?
  14. Zunia szczęściara, grunt to znaleźć się w dobrym towarzystwie ;) :) ... fama po dogo niesie, że tym razem brunetka ;)
  15. [B]Wspaniale!!!!!!!! Lenusia baaaardzo dziękuje !!!!!! :loveu:[/B] [B]...[/B] ja niestety nie bardzo się znam na FB, konto mam od niedawna , ale oczywiście umieściłam ten album u siebie :) .... [URL]http://www.facebook.com/album.php?aid=22583&id=100001185680426#!/profile.php?id=100001582058764[/URL]
  16. [quote name='Marinkaa']Utworzyłam Grupę "[B][COLOR=red]Miłośnicy CZARNYCH PSÓW[/COLOR][/B]" [URL]http://www.facebook.com/home.php?sk=group_146726378710186[/URL] Potrzebuję informacji o Lence i jej zdjęć, aby stworzyć jej album na fb[/QUOTE] [B]super pomysł :)[/B] skrócone info o Lence jest w drugim poście, a link do albumu ze zdjęciami w trzeciem.
  17. powtórzę się ............. ......... cudna Kosmitko bądź szczęśliwa i nadal rozdawaj szczęście ... jak dotąd P.P. Pokerom i nam wszystkim :loveu::loveu::loveu:
  18. Chwilkę mnie nie było, a tu takie wspaniałe zmiany :) .... [B]Toniczku dużo szczęścia w nowym domku !!!![/B] ... a co z dziewczynkami? ... nadal w dt, czy juz w nowych domkach, nie mogę znaleźć info.
  19. Ciekawe jak minęła zielona noc? ... coś czuję, że niezmiennie w objęciach Pańciostwa :p ... Kosmitka jedzie w swiat ... dużo szczęścia na nowej drodze Malutka :loveu:
  20. Wspaniałe wieści ... jednak nie ma przypadków ;)
  21. Postanowiła pozostać anonimowa ... chyba nie zrobiła makijażu :evil_lol:
  22. Dzielny chłopak, wyraźnie się ucywilizował ;)
  23. [quote name='luka1']dostałam informację o kolejnych szczeniakach, które potrzebują pomocy. Kolejna informacja o psie na opuszczonej posesji.[/QUOTE] ... smutne wieści, też nie mam pomysłu jak pomóc ..............................
  24. Dzięki Kasiu :) ... takie czasy, że każda złotówka na wagę złota ;) Dosieńka postanowiła zaprezentować swój śliczny ogolony i wygojony brzuszek :p
  25. [B]Lenka uśmiecha się z wielkiej zaspy do kochanych cioć i zaprasza na kawkę na rozgrzewkę ;)[/B] .... kong by się bardzo przydał, tylko trudno przewidzieć na jak długo Lenusi wystarczy, dlatego powienien być solidny.
×
×
  • Create New...