-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Witaj Tosieńko :) -
Bardzo fajne allegro ... mam nadzieję, że będzie duży odzew :)
-
Witaj Patysiu :)
-
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Ewanka replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelynkaa'][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/707/banerekk.jpg[/IMG] Tak na szybko nie podlinkowany[/QUOTE] ... fajny, tylko literki trochę nieczytelne ... może jakieś jaśniejsze, albo w innym kolorze, jak sądzicie? -
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Ewanka replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
Też jestem przeciwniczką zmieniania imienia, psiak i tak jest skołowany, nowy dom, nowe osoby i do tego wołają go jakimś nieznanym mu imieniem .............. Poli to ładne imię :) -
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Ewanka replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelynkaa']Śliczne ja myślę że min od 80 zł należałoby zacząć, co wy na to?[/QUOTE] ... ja pomyślałam, że conajmniej ........... 120 ;) edit weszłam na stronę Apartu, sam łańcuszek (wygląda na długi) jest wart ok. 100 - 150, a słonik pewnie drugie tyle. -
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Ewanka replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
Piękny wisiorek :) ... firma dobra i na topie , więc z pewnością był drogi ... można wejść dla orientacji na stronę www i sprawdzić . na bazarku dobrze jest podać cenę sklepową i zaproonować niższą, to zawsze kusi :p -
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Ewanka replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
Możesz zrobić bazarek dla suni, może ktoś jeszcze coś dorzuci ............. :) -
[quote name='Isadora7'][SIZE=3][B]Popkins na stronie SOS DLA JAMNIKÓW w ogłoszeniu promowanym [/B][/SIZE] klik w banerek: [URL="http://jamniki.eadopcje.org/psiak/2"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8599/banneras0.jpg[/IMG][/URL] :cool1:[/QUOTE] super stronka ... :) [quote name='nemesea']nikt nie pyta o niego?[/QUOTE] też mnie to bardzo dziwi , przecież to urocza niekłopotliwa wiewiórka , chyba ze o czyms nie wiem ;)
-
[quote name='Nutusia']Może panią trochę wziąć "na przetrzymanie". Wymówić się sterylką planowaną... Jeśli jej zależy, powinna się zgodzić zaczekać. Bo jak się w międzyczasie trafi domek z łóżeczkiem, to co?...[/QUOTE] Też tak myślę :) ... szkoda suni do budy ... ona tęski do człowieka ... nie wiem, czy będzie tam szczęśliwa. Jest piękna, ma dobry charakter, z pewnością znajdzie dobry domek :)
-
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Ewanka replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
Bidula, och, żeby to było tylko uczulenie, wiem, że westki miewają uczulenia pokarmowe i inne ... trzymam mocno kciuki, żeby to nie było mocno zaraźliwe!!!!!!! -
Ojej, nie wiedziałam ...... :roll: ... byłam pewna, że sunia już dawno w nowym cudownym domku .... u mnie 3 ogonki, a Ona szuka domku bez innych psów. Skoro coś się kroi, to zaciskam kciuki ;)
-
[quote name='furciaczek']Przydalby sie spis DT, mozna sie rozeznac w jakich miastach sa aktywni i chetni do pomocy milosnicy rasy. Latwiej bedzie sprawdzac sygnaly o Yorkach w potrzebie.[/QUOTE] spis DT ... proszę bardzo :) ... tu są wszystkie, również te z kojcami, które dla yorków, z oczywistych wzglądów, się nie nadają. [URL]http://www.dogomania.pl/forums/937-Domy-tymczasowe[/URL]
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] ... prosiła, żeby przekazać kochanym Ciociom, że bardzo lubi zimę, ale jeszcze bardziej lubi jeść :p ... ma piękną lśniącą sierść, na pleckach lekko falującą , prawie jak karakułek ;) -
[B]Dosia wita o poranku i życzy duuuużo słońca :loveu:[/B] ... nasza hrabianka chyba prześpi całą zimę, w ten sposob skraca sobie czekanie na wymarzony domek :p ... idealna sunia [B]dla wyjątkowo spokojnej i wrażliwej osoby.[/B]
-
Witaj cudna Jasminko :) ... tak się cieszę, że wszystko w porządku, teraz duuuużo ciepełka i troskliwej opieki ... no i oby do wiosny :)
-
Piękna onka i ma wspaniały charakter, więc mam nadzieję, nie bedzie problemu z adopcją. Czy wet mowił ile może mieć lat? Oby nie była w ciąży, sterylka konieczna, ale najpierw szczepienie, chociaż podstawowe badania krwi itp.
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Ewanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Straszne bidulki, szkoda, że jets tak mało czasu :( -
Witaj Welshyku :) ... ciotki są z ciebie dumne :)
-
[quote name='coronaaj']Dobra Josera, a Purina sie pogorszyla. Ja daje Eucunabe maciupcie kulki ale mam kurduple..Pakus ma dobre kupkim po tym lekarstwie...dokonczymy dawke zostalo pare pigulek i zobaczymy...[/QUOTE] Dzięki :) ... ja ostatnio daję Nutrę (jagnięcina z ryżem) i jest ok. ... teraz jest promocja (15+3kg gratis) no i dostawa gratis.
-
Odwiedzam Patysię ... tylko tyle mogę :/
-
Trzymam mocno kciuki za Jasminkę !!!!!!!!!!!! :)