Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Szkoda, że nie mieszkamy bliżej ... może udałoby się zapoznać chłopaków ;) Wierzę, że na słodziaka czeka gdzieś najwspanialszy domek ... to zawsze tylko kwestia czasu :)
  2. Sliczna ta sunia, czy wiadomo jakiejjest wielości (ile waży?) ....... na fotce wydaje się całkiem niewielka. edit już ją znalazłam na stronie schroniska ... nic więcej nie wiadomo. czy ona nie jest troszkę sznupkowata? ************* zadzwoniłam do schroniska, sunia waży ok. 20kg
  3. [quote name='kasia14']Ewanko przelewy za sterylki poszły, daj znac, jak dojdzie do Ciebie na konto :)[/QUOTE] dzięki, już prawie straciłam nadzieję ... dam znać ;) Dosieńka przesyła buziaki :)
  4. [quote name='malagos']Aha ,mała waży 8,20 kg :) Jest grubiutka.[/QUOTE] och, to ona jest malutka, wydawała mi się na fotkach dużo większa ..... ....... jest lżejsza od 'mojej' Lenki :crazyeye: ile ma wzrostu?
  5. Cuuuudna sunia :multi: ... a jakieś fotki pokąpielowe ;)
  6. Odwiedzam i podrzucam :)
  7. [quote name='zadra']Toska była dzisiaj szczepiona na wirusówki.Dzisiaj odebrałam jej ogloszenia i zastanawiam sie gdzie je rozwiesić.[/QUOTE] Witaj Tosienko :) .... czyli teraz przez dwa tygodnie będziesz trochę mniej odporna ... pilnuj się dziewczyno ;)
  8. [quote name='malagos']Popatrzcie na tę moją tymczasowiczkę, podobna do ....grzywacza?.... [/QUOTE] ... hmmm, chyba nie bardzo, ale ja się nie znam ;) .... ale malutka jest śliczna :) ma już swój wątek?
  9. Do góry Majeczko :)
  10. Odwiedzam Patysię, też nie bardzo mam jak pomóc ................... :(
  11. dawaj ................................ :D .... w Wigilię mam imieniny, będzie prezent :eviltong: on jest cuuudny i uwielbiam go, żeby tak jeszcze zechciał być dziewczynką ...... ..... choć może nasz Zorba by go polubił ... kto to może wiedzieć :roll:
  12. [B]Lenusia mówi dzień dobry :loveu:[/B] ... tak szaleją z Zorbą na śniegu, że aż trudno zrobić fotkę, w jednej sekundzie są w kilku miejscach na raz ;)
  13. [B]Dosieńka wita o poranku :loveu:[/B] posyła uśmiech spod kocyka, rano pobiegła na siuuu, a teraz drzemie zawinięta po czubek noska ;)
  14. [quote name='snuszkak']tak bym chciała żeby Popkins na gwiazdkę miał już swój domek[/QUOTE] ... oby tak się stało :) ... Pani jeszcze milczy, jak rozumiem.
  15. Trzymamy kciuki za psicę i ... resztę towarzystwa :)
  16. Odwiedzam Majeczkę :)
  17. [quote name='MyrkurDagur']Melduję, iż wpłaciłam Dosieńce stałą deklarację i przesyłam głaski dla niej :)[/QUOTE] baaardzo dziękujemy ... głaski przekazane :)
  18. Pamiętam te początkowe emocje !!!! .... na szczęście sunia ma wspaniały domek :)
  19. zamojszczaki są mi bliskie z wiadomych względów :):):) ............... ........ zamojską Mollinkę wspomianamy do dzisiaj ;)
  20. witaj malutka ... skacz na pierwszą :)
  21. Wspaniała 'mikołajkowa' wiadomość !!!!!!!!!!!!!!!! :) trzymam mocno kciuki !!!
  22. [quote name='Akrum']my tylko jedziemy zabieramy psiaki na dt, szukamy im domków i dla innych dt... najgorzej w przytulisku mają RADEK I PAWEŁ, bo to oni tam siedzą w mrozie i obchodzą wokół psiaków... [B]Kurde, gdyby mieć góre pieniędzy... można by takie super schronisko zrobić - miejsca jest dużo... ale kasy brak[/B]... :([/QUOTE] ... no właśnie , też cały czas o tym myślę ........................ .. gdyby nie brak kasy, to mogłabym wziąć kilka psiaków, w letnim atelier mogłyby sobie mieszkać, ale brak kasy na ogrzewanie i przystosowanie ... ech ................... szkoda gadać ................ może w następnym życiu ...................... :(
  23. [quote name='obraczus87']Dosienko witaj Kruszynko!!!![/QUOTE] Witaj kochana Ciociu, gdzie byłaś jak Cię nie było ? ;)
  24. Odwiedzam , podnoszę i ... podziwiam Was Dziewczyny za to co robicie dla tych psiaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  25. Witaj Heniu, przekazuję ci pozdrowienia od Lenusi i mikołajkowe całuski :loveu:
×
×
  • Create New...