-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Witaj cudna Babulinko :)
-
[quote name='ajlii']400 km do pikuś dla Awki :) Ślicznie jeździ w samochodzie, wygląda przez okno, wygląda do nas... wyraźnie to lubi. A najbardziej chyba skakanie po całym aucie - przełażenie nad fotelami, pod fotelami... Generalnie... nie radzimy sobie :( Od rana *******nik w domu. Julka leje, bo ona BARDZIEJ jest szczeniakiem. Kazan zagubiony strasznie. Awka twierdzi że te szczeniaki tak na nią patrzą... że ona jesć nie będzie. Szczeniory szaleją - Rysio chodzi i jączy że się nudzi (leżał już na wszystkich poduszkach przecież...), Leon twierdzi (głośno i wyraźnie) że jest psem pilnującym... Jednym słowem - sajgon... Dobrze że szczury grzecznie śpią... narazie. Nic to, wypiję kawę i ogarnę jakoś to towarzystwo. Będzie dobrze ;)[/QUOTE] Opis cuuuudowny ... staram się zrozumieć ;) ... a kawka i tak najlepsza na wszystko :)
-
... kciukasy zaciśnięte !!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
-
Piecyk na drzewo wymaga komina, nasz jest między kuchnią a łazienką, więc niestety nie mamy kominka. Nie znam się na generetorach, a każdy handlowiec chwali swój towar ... muszę wybrać coś niedrogiego a dobrego ... a to się chyba wyklucza :/
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witaj Heniutku :) -
[quote name='lamia2'][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9560/pb270017.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]jest przecudna ......................... [/B]:loveu::loveu::loveu:
-
Odwiedzam sybiraczki ;) ... radosne wieści, Pollinka radosna - super! :)
-
[quote name='luka1']Pies okazał się ułożony i grzeczny. Bez problemu dał się wykąpać, wyskubać sobie kleszcze, wyciąć filce. I nawet wie jak się zachować w domu. Dziwi to bona podwórku trudno było nawiązać z nim kontakt.[/QUOTE] Mądry psiak, widocznie na ulicy czuł się nomen omen ... zagubiony.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Taaaaaaaaaaaaaaak ;) :) mam pytanie .................. ... może ktoś ma jakieś doświadczenie z [B]generatorem prądu[/B] ... musimy chyba kupić, bo mamy prawie wszystko na prąd i zamarzniemy bez niego ............... :shake: -
Dosia wita o poranku i życzy miłego dnia w ciepłych pieleszach :loveu: ... zasypało nas, rano nie mogłam otworzyć drzwi, psiaki wychodziły przez balkon ;) ... Dosia zjadła wczoraj kawałek Lenkowej kości i dzisiaj ma trochę rozwolnienia, mam nadzieję, że jej to szybko minie. Tradycyjnie już, patrzy z odrazą na śnieg i wszyscy trzymamy kciuki, za szybkie nadejście wiosny :p ************ wczoraj wyłączyli (awaria) nam na kilka godzin prąd, co naychmiast postawiło nas do pionu :crazyeye::shake: ... może ktoś ma jakieś doświadczenie z generatorem prądu ... musimy chyba kupić, bo mamy prawie wszystko na prąd i zamarzniemy bez niego.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita z wieeeeeeeelkiej zaspy śnieżnej :loveu:[/B] u nas drzwi też zasypane, więc wychodzimy balkonem :eviltong: Lena nareszcie w swoim żywiole ... biega, skacze i turla się w śniegu ... czasem wygląda jak bałwanek :) ... Zorba dzielnie jej towarzyszy, a Dosia patrzy na nich swoimi pięknymi wielkimi oczami z bezgranicznym zdumieniem :roll::crazyeye::roll: -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się Tosienko ... też jesteś u mnie na FB :) [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=114991321900067&set=a.114991318566734.13817.100001675998176#!/profile.php?id=100001582058764[/URL] -
Tina 4kg wychudzonego psiego nieszczęścia już w nowym domu
Ewanka replied to qeram's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam sunię ... a może jakieś nowe fotki dla ciotek ;) -
oby tak się stało... trzymam Cię za słowo :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Witaj Przystojniaku:) ..... może jakaś dodatkowa kołderka? -
hihihi ... u Was chyba większy mróz, u nas dość ciepło, ale sypie i sypie i sypie, zasypało drzwi wejściowe, TZ właśnie poszedł odśnieżać. ... mieliśmy dzisiaj kilkugodzinny brak prądu, więc w domu temp. spadła od razu o kilka stopni , buuuuuuuuuuuuu ... piec CO niestety wyłącza się przy braku prądu :/
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Mam nadzieje ze przestanie tak ciagle sypac, bo tutaj w Warszawie jets porazka. Na drogach glownie :([/QUOTE] ... widziałam w tv :/ ........ mam stały podgląd, tak z sentymentu ;) ... stolica lekko sparaliżowana, współczuję, ale mam nadzieję, że tzw. służby jakoś dadzą radę, tylko musi przestać sypać. My mieszkamy przy drodze "wojewódzkiej", więc jako tako odśnieżają, jeżdżą tu autobusy, więc muszą ;) -
Dosia przesyła śnieżne buziaki :loveu: ........ sypie śnieg od rana i wcale nie ma zamiaru przestać ... Dosia chyba wyjdzie na świat dopiero wiosną :D