Odzywam się, rzadko bo jeszcze nie mogę dojśc do siebie po grypie;
Kropcia nie więcej jak 2,5 roku, jest zdrowa i bardzo przytulaśna. Ma łagodne usposobienie, w boksie nie wadziła nikomu, najczęsciej w ogóle nie wychodziła i nie pokazywała się . Teraz, odkąd jest z Bianką, pokazuje się częsciej i wita ludzi wskakując na siatkę. Bardzo szuka kontaktu z człowiekiem, wręcz wpycha pysio do głaskania. Ma 50 cm wysokosci, wazy w tej chwili 17 kg. We wrzesniu wygladała bardzo żle, mysleliśmy ze jest chora. Byc moze tak reagowała na warunki schroniskowe. Jest spokojną, łagodna psinką, która bardzo potrzebuje kogos, kto ją pokocha.