Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. No tak; zajęła legowisko, na pewno zjada z jego miski...Skąd ja to znam... Ale dobrze ze Orsik nie daje sobie w kaszę dmuchac i chociaz broni królika. Dzielny z niego facet. Z Bianką nie wiem co robić, nie spałam w nocy tylko myslałam o całym tym wydarzeniu. Biedny króliczek, mogło juz być po nim ... Z drugiej strony Goga tez szkoda mi Bianki, prawdopodobnie po raz pierwszy ktos się nią zajął, pokazał jej miłosc i chyba będzie o to walczyc, bo jest przecież o co. Szkoda mi Natalii; rozumiem ją, trudno wyrzucic z serca miłość do takiej bidulki, ale przecież królik tez ma prawo czuć się bezpiecznie... Boże, czemu to czasami takie trudne, skomplikowane:-( Znalazł sie raj, znalazła sie cudowna Natalia z wielkim secem i to jeszcze mało? Myslę, ze na razie musimy po prostu czekać i nadal mieć nadzieję, cieszyć się tym, ze Bianka wraca do zdrowia, poprawia się. Trzymam kciuki cały czas.
  2. Potrzebny, potrzebny...A jak domek tymczasowy?
  3. Co tam u Bianki? Czy idzie ku lepszemu?
  4. Czy juz wiadomo, kiedy Jetka wyjeżdża? Buziaczki dla Jetusi i jetusiowej rodzinki:lol:
  5. Asi i Romka nie będzie przez parę dni. Proszę, zaglądajcie do Łysolinki...
  6. Zulka juz w Warszawie u Moniki. Muszę przyznać: nie wiedziałam, że tak przeżyję wyjazd tej małej:-( Ale każda sunia powinna mieć swój włąsny domek, więc zadanie zostało wykonane. Aga - te sunie są w schronisku, dzisiaj zawiozłam im troszkę przysmaków. Nie mogłam jednak dzisiaj uzyskac zadnych informacji o psinkach. Umówiłam się na sobotę, porobię zdjecia i moze założę wątek.
  7. O 6;45 NOWA RODZINKA ODEBRAŁa SUNIE W wARSZAWIE............Bardzo ciezko było nam sie rozstać:-(
  8. :multi: :multi: :multi: :multi: Bardzo sie cieszę
  9. [CENTER][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8088/dscn4160jw5.jpg[/IMG][/CENTER]
  10. Wszystkie choróbska w jednej maleńkiej suni:-(
  11. Tak odpoczywają tylko przyjaciółki:loveu: [CENTER][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7352/dscn4154jy6.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7504/dscn4153sx3.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER] [/CENTER]
  12. [CENTER][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6674/dscn4142uo8.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT]W oczekiwaniu na kolacyjkę [/LEFT] [CENTER][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/4844/dscn4145mb6.jpg[/IMG][/CENTER]
  13. Jetuś skarbie, daj spokój z tą demolką, i tak ci to nie pomoze i nie zostaniesz w tym domku
  14. I ta wola życia jest najważniejsza, to ona sprawiła, ze sunia jeszcze zyje. A wygląd zmieni się jak zacznie wracać do zdrowia.
  15. Aga - jutro bedę w schronie to coś napiszę. A Zulka to sunia - rewelacja: mądra, subtelna, posłuszna, odważna (chodzi po mojej suce i zupełnie nie zwraca uwagi, ze ta groznie pomrukuje). I straszny z niej żarłok. Ale to dobrze, bo musi nabrać trochę kobiecych kształtów na tych kosteczkach:lol: Wieczorem wrzucę zdjęcia
  16. Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia biednej suni
  17. Wątek łysolinki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48966[/URL]
  18. My tu tez Goga cieszymy się bardzo z tej Twojej decyzji, bo to kolejne uratowane psie życia:lol:
  19. Romek; co z wątkiem Łysolinki?
  20. A jak wychodzi Biance załatwianie się na spacerkach?
  21. Dziewczynki szukają domków!
  22. Co u Jetusi? Nie było mnie 2 dni i juz stęskniłam się:loveu:
  23. Faktycznie Masza wyglada jak dama. A tak wogóle to dobrze, ze ci TZci tak nas wspierają:lol: Jak spacerki Maszy? Zrozumiała o co w tym wszystkim chodzi?
  24. Zulka jedzie juz w czwartek do Warszawy:-( Jest słodką mądralką. Nowa rodzina będzie z niej miała pociechę. Nauczyła się już, ze po spacerku trzeba się zatrzymac przed drzwiami i poczekac na wytarcie łapek, wołana - przychodzi za kazdym razem:lol: Jest malutką, delikatną sunią, która bardzo chce byc kochana. Moja córa juz płacze............
×
×
  • Create New...