[URL="http://img485.imageshack.us/my.php?image=dscn4047nl7.jpg"][IMG]http://img485.imageshack.us/img485/43/dscn4047nl7.th.jpg[/IMG][/URL]
Romek - jak mozesz wstaw chociaz jedno większe zdjęcie
Sunia ma 50 cm wys, jest przyjaznie nastawiona do pozostałych suk w boksie, chociaz najczęściej chowa się do budynku. W schronisku jest od maja/czerwca.
Pani Iwono - bardzo życzymy suni takiego domu, jaki ma teraz Delma i takiej Pańci! Widziałam dzisiaj zdjęcia Delmy - to juz tłuścioszka:lol:
[URL="http://img201.imageshack.us/my.php?image=dscn4046jz7.jpg"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7029/dscn4046jz7.th.jpg[/IMG][/URL]
uczę się wstawiać zdjęcia
Sunia jest bardzo drobna, daje sie głaskać, dotykać, ale to wszystko chyba ją przerosło:-( Wydaje mi się, ze nie ma zbyt często dostępu do budy i miski...
Aga, pewnie że daj mój nr - 609 160 440
No właśnie - zdjęcie mówi wszystko:placz: Jade do schroniska we wtorek, zrobię następne. Teraz idę na radę, będę wieczorem.
Pajunia - potem napiszę o kropkowanej
Dziewczyny - Bianka jest straszną bidulką:placz: Ma taka skulona ok 47 cm, sporo miejsc z otartym do krwi naskórkiem - to nie zmiany chorobowe ale skutek przebywania w wybetonowanym boksie. ... Cały czas wyglądała tak jak na zdjęciu- podkulony ogonek i przerażone oczka. Nawet nie bardzo interesowało ją jedzenie. Jest zestresowana, chyba na końcu w hierarchii:-(
Oczywiscie - dzisiaj poprosimy, aby obie sunie były wyprowadzone, pochodzimy z nimi, zrobimy zdjęcia. Wszystko napiszę wieczorkiem - teraz idę do pracy.
Wszystko będzie - i zdjecia i więcej informacji, ale w piątek - dzisiaj i jutro nie mogę, bo mam rady po lekcjach (koniec semestru):placz: Dziewczyny - dziekuję:loveu:
Aga - rozumiem Twój ból; ja znałam Jetkę ze schroniska, potem była u mnie parę dni, a każdego dnia o niej myślę i tęsknię:-( Najwazniejsze aby była szczęsliwa i szybko przyzwyczaiła się do nowej rodziny, bo ona tez będzie tęskniła za Wami:-( Czy będziesz mogła miec informacje o suni po wyjeździe z Mielca?