Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Biduleczko hopaj do góry, bo cię nikt nie widzi:shake:
  2. Czyli Jetusia jedzie do Niemiec? A ten domek, który zgłosił sie dzisiaj?
  3. Jak chcieli Jetkę to zaproponuj im podobną do Jetki - większe prawdopodobienstwo, ze wezmą.
  4. Sunia nie ma jeszcze 2 lat, a na na spacery nie wychodzi - w naszym schronisku nie ma wyprowadzania psów
  5. Mam zdjęcia - jeszcze nie potrafię wkleic:oops: , ale wysłałam komus bardziej doświadczonemu
  6. Aga - załozyłam wątek białasce [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2840541#post2840541[/URL] - jak mozesz wrzuc zdjęcia. Dziewczyny - zaglądajcie do niej
  7. Biała bidulka to młodziutka sunia, która bardzo potrzebuje domu! Jest przerażoną, zdominowaną przez większe suki istotką, która nieśmiało błąka się pod ścianami boksu. W schronisku jest od listopada i marnieje w oczach kazdego dnia:-( Nie potrzebuje wiele - może ktoś znajdzie u siebie miejsce dla tej suni?
  8. Cudowna wiadomość:multi: Trzymam kciuki, aby domek okazał się tym wymarzonym - bo tylko taki należy się naszej Jetce:lol:
  9. Zdjęcia wysłałam. Aga - psinkom pomoże ten, kto zdecyduje się dać im dom. W Zamościu nie mm nikogo, kto daje DT, dlatego prosiłam o wstawianie na dogo - trochę psów znalazło tym sposobem nowych właścicieli. Ale sama wiesz, że niekiedy trudno na tymczasie znalezć nowy dobry dom...Albo niektóre psinki mają mniej szczęścia:-(
  10. Jest w schronie:-( Mogę Ci przysłac na pocztę , bo nadal nie wychodzi mi umieszczanie zdjęć tutaj:oops:
  11. Dzisiaj byłam w schronisku; widziałam sunie, które spały w jednej budzie z Jetką, wszystkie nadal tam są, jedna z nich jest bardzo podobna do Jetki tylko trochę starsza. Serce boli, jak przypomne sobie ich błagalne spojrzenia i drapanie w siatkę:-( Jednocześnie cieszę się, ze udało się wyrwac Jetkę z tego miejsca psiej rozpaczy. Znalazłam kolejną psią bidę:-(
  12. Aga - ja to wszystko rozumiem i wiem, ze rozstanie z sunią nie będzie dla Was obu łatwe:-( Ciągle wierzę, że ktoś pokocha Jetkę, wynagrodzi jej bół rozstania i da jej też miłość i taki domek jak ma u Ciebie. Codzienie rano wstaję z nadzieją, że jest jakaś dobra wiadomość...
  13. Trzymamy za kochający domek dla Jetki. Tyle juz psinka czeka:-( Właściwie to my wszystkie czekamy, a Jetusia najchętniej zostałaby u Agi. Nie wie biedactwo, co my tu szykujemy i za co się modlimy:-(
  14. To trzymamy kciuki za małego strachulca:lol: Czy odezwał się pan z Warszawy?
  15. Aga - ja tez się bałam, jak Tolka miała sterylkę w grudniu, bo miałam złe doswiadczenia z poprzednią moją sunią. Ale to było wiele lat temu - teraz jest mozliwość wyboru lecznicy. Trzeba wybrać dobrego weta i wszystko będzie dobrze:lol:
  16. No niestety:-( Pani - choć troszkę zakochana w Jetce - po naradzie z mężem zdecydowała, że wezmą psa. Nie pomogły tłumaczenia, że sunię mozna wysterylizowac i nie będzie kłopotu. Parę razy powtarzała - "bo mąż..." Pestka, jak mozesz daj ogłoszenie w Moim Psie, moze ono da Jetce nowy dom. A tak w ogóle to myslę, ze czemu ci mężowie mają zawsze decydujące zdanie:mad:
  17. Cieszę się, że historia Łatka zakończyła się szczęśliwie:lol: Kolejny uratowany psiak z szansą na szczęśliwe dalsze lata:lol:
  18. Trzymam mocno za to światełko... I za takie światełko dla bullki.
  19. Czekam.........cisza:shake: ...............Jak do jutra pani nie odezwie się - zadzwonię do niej
  20. Wczoraj dzwoniła pani z Lublina, wypytała o Jetkę. Wysłalam wiecej zdjęć. Czekam na telefon........
  21. Mnie też leży na sercu dobro Jetki, polubiłam bardzo psinkę:loveu: Zrobiła takie postępy od pierwszego dnia, gdy zabrałam ją ze schronu! Z zalęknionej, przerażonej suni, która nie umiała nawet poruszać się po mieszkaniu - stała się wesołą, szcześliwą dziewczynką:lol: Tyle osób pomaga w szukaniu jej domu:lol: więc wierzę, że ten [B]Jedyny Domek[/B] juz niedługo odezwie się, bo inaczej być nie może.
  22. Aga - śliczna ta Twoja córunia:loveu:
  23. Wygladają jak rodzeństwo, albo raczej tatus z córunią:cool3: Aga - co ze sterylką - może coś się ruszy po zabiegu? Pestka obiecała, że wrzuci Jetusię na strony, gdzie zawsze umieszcza ogłoszenia, przynosi szczęście zamojskim psiakom:lol:
  24. Kto pokocha Jetkę:-( Do góry sunia!
  25. No piękna jest:loveu: :loveu: :loveu: I te uszy:loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...