Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. :multi: :multi: :multi: Dziewczyny - jesteście Wielkie!!! Dziękujemy:Rose: We wtorek podjadę do schroniska uzgodnić przeniesienie suni i intensywnie myślimy o transporcie. Bidulko a ty nawet nie wiesz co tu się dzieje...
  2. Ten pobyt w odzielnym boksie to do chwili wyjazdu suni; będziemy tez myslec o transporcie
  3. My tu tez dołożymy się do transportu, o to nie ma co się martwić. Jezeli ten wyjazd Bianki byłby pewny, poprosiłabym w schronisku o umieszczenie jej w odzielnym boksie, łatwiej byłoby zaglądac do niej, miałaby spokój, dałabym jej leki na przeciw robakom. Może doszłaby trochę do siebie.
  4. Sunie nie są dzikie; ani ta, ani Bianka. One wiele wycierpiały od ludzi, teraz nie wiedzą, co je jeszcze czeka...Dobry domek, pełna miska i wiele miłości a po paru dniach sunie będą nie do poznania. Pozwólmy im uwierzyć jeszcze raz w czlowieka.
  5. No niestety, nie wszyscy mają sumienia:shake: Gdyby je mieli, nie byłoby schronisk i cierpiących zwierząt. Wystarczy wejsc na dogo i ma się dosyć - ile codziennie psiego nieszczęścia - szczeniaki w lesie, okaleczony przez człowieka pies, dalej zagłodzona sunia. Przecież to wszystko robią ludzie:-( Aga - daj mi nr tej pani - zadzwonię
  6. Na dobranoc życzę Jetusi zdrówka:sleep2:
  7. Pytałam o wiek - ok 2 - 3 lat, ale wydaje mi się, ze to młodziutka sunia i bardziej jej do 2 lat
  8. To wszystko dzięki Pani Joannie i jej Rodzinie! Dziękujemy:modla:
  9. I jeszcze jedna wiadomość - czy widzicie ten ogonek? Zaczyna zarastać:multi: :multi: :multi:
  10. Tak - trudno uwierzyć, że to ten sam pies... Jest piękny:loveu: Waży teraz 33 kg !! Pani Joanna napisała, ze w lecznicy były okrzyki radosci i zachwytów, jak Bonzo pojawił się po miesiącu nieobecności.
  11. Jakie Bonzo ma piekne futro!!!
  12. Trzymam kciuki za dobre domki dla wszystkich psiaków z Psiego Losu
  13. Nie. Widocznie przestraszył ją wygląd suni:-(
  14. To lek nie działa czy co? Martwię się o Jetkę:-(
  15. W lecie myśleliśmy, ze sunia choruje - żle wygladała: była wychudzona, smutna, prawie nie wychodziła z boksu. Byc moze tak reagowała na pobyt w schronisku, a może rzeczywiscie coś jej dokuczało..Teraz jest jedną z najdłuzej przebywajacych suk w tym boksie, ale nadal trudno zauważyć ją na zewnątrz:-( Jest spokojną, cichutką dziewczynką. Czy spodoba się komuś?
  16. Biedne sunieczki, zaglądam tu codziennie z nadzieją, ze juz mają dom...
  17. No i 10 dni po zabiegu miała zciągane szwy
  18. Nie potrafię Aga doradzić, wiem, ze moja Tolka dostała antybiotyk zaraz po sterylce i potem drugi raz w 2 dobie od zabiegu. Jak Jetusia?
  19. Dziewczyny - niestety w Zamościu i okolicach baaaardzo trudno o tymczas:-( Do tej pory i Pepsi, i Czarna Kropka i Rudy z miską czekali na domki u Asi i Romka. Teraz sami mają problemy ze swoimi 4 psami . Jest mozliwość umieszczenia suni w odzielnym pomieszczeniu, ale to stosuje się nie na długo i gdy wiadomo juz, że na psiaka ktos czeka. Jest tam odrobaczany, odpchlany. Sunia odzwyczai się od warunków schroniskowych i co potem w razie niepowodzenia? Kolejnego wsadzenia do boksu może nie przeżyć. Nie wiem jak to zorganoizować:-(
  20. Romciu - klikasz w ostatni link i są trochę większe - takie jak wstawiłam u dalmatynkowatej:lol:
  21. Aga - Jetka we wrześniu traciła mleczaki, tego jesteśmy tu pewni, więc mozna obliczyć, ile ma lat. O zdjęciu szwów pisałam, jak zaczęłysmy rozmawiać o sterylce suni, przeoczyłas chyba - to były nerwowe dni...
  22. Zaraz po wyprowadzeniu z boksu [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/7573/dscn4046xm6.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7229/dscn4047bl7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...