To cieszymy się, ze chociaz Masza nie sprawia problemów, widać pobyt w schronisku to najgorsza rzecz, jaka ją spotkała i nie ma bagażu złych doświadczeń. Oby wszystko szło dalej gładko i bez problemów, bo super domek jest w zasięgu łapek:lol: Trzymamy kciuki.