Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52039
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Jak tam Bianka? Tak tu rozmawialismy o tym gronkowcu; sunie były badane i niby nic takiego nie wykryto. Moze zrobic badanie, zeby sie upewnić? Czy będą zdjęcia suni u Natalii? Trzymamy kciuki za kolejną spokojną noc i dobry dzień...
  2. Moze rzeczywiscie po jakims pretekstem zabrac psa do schronu. Nie wiadomo kiedy facetowi przyjdzie makabryczny pomysł na pozbycie sie psa...
  3. [CENTER][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/3295/dscn4130bh6.jpg[/IMG][/CENTER]
  4. [quote name='Romek-Zamość']Ciekawe co na to wszystko mówi Tola!:obrazic:[/quote] A Tola na to wszystko tak: [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/2309/dscn4133kp9.jpg[/IMG] I która suka wyglada na bardziej zestresowaną?
  5. [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8845/gromadkaasiiromkaws1.jpg[/IMG]
  6. To ludzie psom gotują taki los:-(
  7. Ok Wszystko da się zrobić:lol:
  8. Orsik - twoja Pani ma w serduchu miejsce dla was wszystkich !!! To pewne!!!
  9. Zulka pezespała noc spokojnie, rano przywitała nas machaniem ogonka. Teraz dziewczęta wybieraja się na spacerek, a potem sniadanko:lol:
  10. [quote name='agusiazet']Wklejam zdjęcie i ono było zatytułowane koleżanki Jetki z psiego przedszkola; [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/2959/psieprzedszkoleyq8.jpg[/IMG][/quote] W takim razie to sunie, które są w psim przedszkolu
  11. Aga przyslij mi całe to zdjęcie, bo nie mam ich juz w aparacie
  12. Czyli domek podobał się Biance, jak pognała:lol: Trzymamy kciuki, moze potrzeba tylko czasu, aby wszystko ułozyło się
  13. Podnoszę śliczną dziewczynkę
  14. Cały czas myślę o Biance.... Zeby jej się udało...
  15. Sunia załatwia się na spacerku, była juz 2 razy, troszkę spała w swoim nowym posłanku. Jest taka malutka....Bardzo wychudzona, znać wszystke żeberka i kosteczki:-(
  16. Zuzia? lub Zulka? Jeszcze do uzgodnienia:lol:
  17. Tak, zmarła włascicielka. Myśmy tez rozmawiali o tym podobieństwie do Waszej Myszy. Kto mi zmniejszy to wielkie zdjęcie?
  18. Sunia jest jak miniaturka Jetki:loveu: Dlatego tak mi sie podobała.
  19. Ratunku!!!!!!! Cos się dzieje. Ale olbrzymy:evil_lol:
  20. I znowu :mad: Robię tak jak zawsze, nie wiem co sie dzieje
  21. Sunia jest juz u nas. Jest przemiłą, łagodna psinką, bardzo wychudzoną. Ma ślad po obroży, więc była kiedyś czyjaś...Na razie odpoczywa po kąpieli, co jakis czas delikatnie próbuje wchodzić mi na kolana. Moja Tolka traktuje ją z wyniosłą obojętnością.
  22. To cieszymy się, ze chociaz Masza nie sprawia problemów, widać pobyt w schronisku to najgorsza rzecz, jaka ją spotkała i nie ma bagażu złych doświadczeń. Oby wszystko szło dalej gładko i bez problemów, bo super domek jest w zasięgu łapek:lol: Trzymamy kciuki.
  23. Jedziemy juz po maleństwo:lol:
  24. Czyli czekamy i mamy nadzieję...
×
×
  • Create New...