Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Jak Bianka w nowym dokmu? No i jak króliczek?
  2. [CENTER][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4936/dscn4049wn2.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. Sunia jest wielkosci kota, waży ok 3,5 kg i ma ok 5 lat. Jest bardzo łagodna, potrafi pięknie chodzić na smyczy. Została znaleziona na ulicy w grudniu i przywieziona do schroniska w Zamościu. Dzisiaj została zbadana u weta, odrobaczona i odpchlona. Szkoda takiego maleństwa... http://img158.imageshack.us/img158/1103/dscn4118gf4.jpg Zulka ma ok. 5 lat, jest maleńką sunią wielkości kota, waży obecnie ponad 5 kg. Została znaleziona na ulicy w grudniu i przywieziona do schroniska. Bardzo źle znosiła warunki schroniskowe, była smutna i zrezygnowana. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Zamościu. Zulka jest bardzo łagodna, spokojna, cicha, posłuszna, przyjazna dla ludzi, innych psów i kotów. Reaguje już na swoje imię, potrafi chodzić na smyczy, na spacerach pozostaje zawsze w zasięgu wzroku. W domu cały czas szuka z nami kontaktu, uwielbia głaskanie i pieszczoty. Przesypia całe noce, potrafi też zostać sama w domu. Zulka poszukuje dobrego spokojnego domu na stałe i swojego człowieka, bo ta maleńka sunia ma przoogromną potrzebę bycia kochaną; odpłaci równie wielką miłością i oddaniem. Historię Zulki mozna przeczytać na stronie http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46912 tel. 609160440
  4. [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/4303/dscn4050gd9.jpg[/IMG] Sunia ma ok 5 lat, jest wiekości kota i waży 3.5 kg Wątek sun: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3484782#post3484782[/url]
  5. [quote name='pajunia']A ktora to ta malenka sunka? Moze ja u mnie tez poumieszczam, jesli nic przeciwko temu nie macieß[/quote] Bardzo proszę:lol: na razie pokażę ją Wam na wątku Jetki, jutro przyjezdza do mnie:lol: [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/4376/dscn4051ez0.jpg[/IMG]
  6. Nie ma sprawy Supergoga, na wątku parę osób zgłaszało chęć pomocy, myslę, ze będzie dobrze :lol:
  7. Myślimy nieustannie i bardzo, bardzo ciepło:lol: Bianka - królik to przyjaciel!!!
  8. Aga - odezwała się Pani, której dałaś mi nr telefonu - wzięła tydzień temu ze schroniska w Zamościu sunię szczeniaka - Funię. Dotrzymała słowa:lol:
  9. No niestety - na stałe jeden pies w domu i to decyzja ostateczna! Dla suni domek tylko tymczasowy i szukanie nowego stałego, ale dobre i to dla takiej maleńkiej suczynki, która musi przebywać ze szczeniakami w boksie bo ze wzgledu na rozmiar gdzie indziej się nie nadaje:cool3:
  10. No tak, suczydło zrobiło się śmiałe, bo szczęśliwe. Aga; wybaczysz mi chyba, ze na wątku Jetusi piszę o innej suni, ale usprawiedliwieniem jest to, ze to Jetki kolezanka:lol: Otóz przy Biance i Kropce TZ tak mi się rozkochał w suczydłach ze schroniska, ze chce zabrac do nas na tymczas tę malutką sunię, o której pisałam Ci wczesniej i której zdjęcia wysłałam. Czy pomogłabys teraz w czasie ferii w umieszczeniu jej ogłoszeń w necie?
  11. Trzymamy kciuki za Kropkę i domek:lol:
  12. Moze Bianka jako kobieta prędzej zrozumie:cool3:
  13. Czy zmieniac tytuł, ze Bianka ma dom? tymczas? czy czekać?
  14. Mam nadzieję, ze to tylko nieobycie Bianki i ze przy pełnej misce i pełnym brzusiu królik nie bedzie jej interesował. Pomysł z kagańcem ( miękkim) moze da efekty, Królik chyba powinien chodzic luzem - moze Bianka napatrzy się jak z królikiem obchodzi się Orsi i zrozumie, ze to przyjaciel...Nasi znajomi mieli podobny problem ze swoim dogiem i małym kotkiem - dog zaatakował na spacerze bezdomnego kociaka, maluch o mało nie stracił zycia. Znajomi zabrali poturbowane maleństwo do domu i przez parę dni pilnowali oba zwierzakli; Pies po paru dniach zrozumiał, ze kociak to swojak i domownik, na spacerach gania inne koty, ale tego swojego nie rusza. Mam nadzieje, ze Bianka tez powoli zacznie przyswajać prawa w domciu Natalii, skoro to super domek. Supergoga - odpoczywaj chociaz trozeczkę, nalezy Ci się!!!! Żałuje, ze nie mogłam Cię wyściskać.
  15. Piszcie jakiej pomocy potrzebujecie, jakich leków?
  16. Siedzę i myslę o nowym domku Bianki....Czy sunia podobała się...Czy się juz boi trochę mniej...
  17. Nie pojechałam:-( ....Sunie juz przekazane (10.40), Bianka prawdopodobnie jedzie od razu do Głogowa. Teraz juz musimy czekac na info wieczorne od Supergogi.
  18. Dziewczęta za 20 - 30 min bądą w Sulejowie (jest 10.03) Podróż ok, przed wyjazdem zrobiły co trzeba:lol: Kropka próbuje wejśc na siedzenie obok kierowcy:lol:
  19. Podnoszę sunieczkę. Trzymam za dobry domek
  20. Sliczna psinka, ma takie smutne oczka... Trzymam kcuiki, tyle tylko mogę dla niej zrobić
  21. Trochę denerwuję się tym jutrzejszym dniem....
  22. Bianka jest badzo chudzinką . Kochane sunie:loveu: A ogonek Bianki juz nie jest gdzies daleko miedzy nogami tylko tak jakos blizej...Mniej przestraszony:lol:
  23. Czyli to jej ostatnie dni u Agi.....życzę suni szczęścia:loveu:
  24. Nie martwcie się, zmiany uwzględnione, wszystko ok - wymiana suniek w Sulejowie pod Piotrkowem:lol: Będzie dobrze. Czekamy na zdjęcia z Kosiorkowa.
×
×
  • Create New...