Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52039
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Aga - uspokoiłaś mnie; ja wiem że Jetka to wspaniała, kochana sunia:loveu: , oby tylko pokochała ją ta nowa rodzina. A jak czuje się psinka?
  2. Rzeczywiście smutno i pusto u Bidulki:-( Ale trzeba miec nadzieję, ze i ona znajdzie swojego człowieka
  3. Dobrze byłoby wiedzieć, co u Jetusi, przynajmniej przez ten początkowy, trudny czas...
  4. Do góry psinki....Szukajcie dobrych domków
  5. Czy będziesz mogła miec informacje o suni po jej wyjeździe z Mielca?
  6. Aga - rozumiem Twój ból; ja znałam Jetkę ze schroniska, potem była u mnie parę dni, a każdego dnia o niej myślę i tęsknię:-( Najwazniejsze aby była szczęsliwa i szybko przyzwyczaiła się do nowej rodziny, bo ona tez będzie tęskniła za Wami:-( Czy będziesz mogła miec informacje o suni po wyjeździe z Mielca?
  7. Krzywdy w kołnierzu sobie nie zrobi, a nakładac jej trzeba, bo moze powyciągać szwy. Teraz bedzie juz coraz lepiej:lol: Mizianka dla Jetusi:loveu:
  8. Sunia jest nieduża, zagubiona. Pracownik schronu mówi, ze spokojna i łagodna. Trudno nawet zrobić jej zdjęcie, bo "przemyka" pod ścianą i chowa się do boksu. Nie podchodzi do siatki, jak inne psy, chyba nie ma juz w niej nadziei...
  9. Nie spodobała się:-( Wybrali juz inną
  10. To dobrze ze wszystko dobrze:lol: Kochana Jetusia:loveu: To zdjęcie z kloszem przypomina mi moją Tolkę po sterylce - chodziła w tym cudzie i obijała się po całym mieszkaniu
  11. Bidulka do góry na dobranoc:-(
  12. [quote name='jogi']Aga jesli wetka ma taki system leczenia, to ją podam do izby:mad: Nie może byc mowy o sytuacji, że się nie da po operacji ogólnie antybiotyku osłonowo:shake: Bo zrobi się zakażenie rany i może dojść do różnych komplikacji. Próbuj dzwonic do wetki Weci jeżdza z wizytami, ale najpierw musisz wiedzeć czy coś dostała czy nie. Masz prawo wiedziec i jesli nie będzie ci chciala udzielic informacji to może miec problemy. Jesli nic jej nie podała, to Jetka najpóźniej jutro musi dostać antybiotyk. Może być nawet ludzki w tabletkach np. Unidox czyli doksycyklina.[/quote] Powinna dostać antybiotyk koniecznie, to chroni przed komplikacjami. Myślałam, ze to standard po sterylce...Nie panikujmy - moze dostała
  13. Wysłałam zdjęcia "mamuśki"
  14. [quote name='jogi']Aga koniecznie dowiedz sie czy dostała antybiotyk ogólnie. Do środka to tylko namiastka. Antybiotyk ogólnie(zastrzyk lub tabletki) musi dostawac co najmniej 6-8 dni. Nie wolno nie dac!!! A leki p/ bólowe sie daje bo rana lepiej sie goi i pies nie cierpi. To sa po prostu standardy. To jest ingerencja w j. brzusznej i nie wyobrażam sobie, żeby ktos nie zabezpieczył suki p/bólowo po zabiegu:mad: Dowiedz sie prosze[/quote] Jak najbardziej antybiotyk konieczny, przeciwbólowe też. To pamietam, - Tolka jeździła na kolejna dawkę antybiotyku. I pierwsze dni lekkie jedzonko - najlepiej papki. Sucha karma zabroniona.
  15. I bardzo dobrze:lol: Będziemy czekać
  16. Wysłalam jeszcze raz. Cisza u Bianki:-(
  17. Malutka Jetusia:loveu: Pomiziaj dziewczynkę ode mnie:loveu:
  18. Aga - wysłalam Ci wiadomość
  19. Nie pamietam jak to było u Tolki - czy była opuchlizna... Dwie doby po operacji trzeba pokazac Jetke lekarzowi, jak cos nie tak to zauważy. A co do tej zgrubiałej macicy - Jetka na pewno nie rodziła - od szczeniaka była w schronisku
  20. Biała bidulka - Bianka :lol: Mnie się podoba, oby to imie przyniosło jej szczęście...
  21. Po takich przeżyciach suniom należy się nowy, ciepły dom, oby się to udało...
  22. Trzymajcie się dziewczyny:lol:
  23. Aga - wszystko o sterylce napisałam wcześniej. Trzeba jeszcze przemywac raz dziennie ranę po operacji, najlepiej przegotowaną wodą. Wszystko będzie dobrze:lol: Przez pierwsze dni uważaj tylko, aby nie wskakiwała na kanapy i inne wygodne i ulubione przez psy sprzęty:lol:
  24. Biduleczko hopaj do góry, bo cię nikt nie widzi:shake:
×
×
  • Create New...