Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='obraczus87']Dokładnie :) Buniak gdzie domek :([/QUOTE] Czy cos sie zmienilo?
  2. Dla Wszystkich na dobry poczatek dnia babka wrozy: "Jeśli chciałbyś urosnąć jakie pinć do dziesięciu centymetrów wyzsy, obornika do butów napchaj. Po tygodniu będziesz dłuższy… albo nie."
  3. [quote name='Ra_dunia']Se na kaWunie przyszłam i nerwy ukoić po pewnym wątku jednym... no... Poczytałam sobie zaległe posty i już mi lepiej :)[/QUOTE] Zrobilam to samo , nie potrzebnie przeczytalam.... ka(Wunia) to jest to!Dziekuje :)
  4. Isadora , jeszcze Tobie babka nie wrozyla... "Dzisiaj na śmieciach wróżąc sczura starego znalazłam. Struty biedaczysko był i ledwie dychał. Nie pij więc dzisiaj herbaty z torebek, bo brzuch Cię bolić może… albo nie." Milego dnia dla Wszystkich.Dzien dobry:)
  5. Czekam na info, wszystko przygotowane. Milego dnia dla Wszystkich:) ...pyskowki mnie nie interesuja....
  6. [quote name='obraczus87']Własnie to ustalamy z Nijase na PW. Ja rano bede wiedziała, czy uda mi sie z pracy wyrwać i podjechać do Ciebie.[/QUOTE] ok, to dziekuje i ide spac:)
  7. [quote name='NiJaSe']no dobra to ja jutro postaram sie umowic na randke z Marcinem :P[/QUOTE] To moze przed randka wpadniesz do mnie po karme , na minute bo ja slabowita cosik jestem.....w razie co prosze o kontakt na pw.
  8. [quote name='RenW']Jak dla mnie, to może być. :)[/QUOTE] Reniu, porosze o numer konta bo padam, padam, padam
  9. [quote name='RenW']W tytule co będziecie pisać, trzeba to ujednolicić + oczywiście nick z dogo:lol:[/QUOTE] Moze, szczeniaki Marcina?
  10. [quote name='mysza 1']A wiesz, jako osoba walcząca z bezdomnością zwierząt mam swoje poglądy... Ale cieszę się, że Cię widzę, śniłaś mi się (chociaż nie wiem jak wyglądasz:evil_lol:)[/QUOTE] Wiem ale mysle ,ze Marcin nie wiedzial....Nikt mu nie poradzil w odpowiednim czasie co zrobic...
  11. [quote name='obraczus87']Ellig bardzo bardzo dziekuje!!!! Kasę zbiera RenW - poproszę o numer konta to od razu wyslę swoją dolę ;)[/QUOTE] No dobrze to ja zaraz do RenW sie zglosze......
  12. [quote name='mysza 1']Hm........................[/QUOTE] Mysza a Ty co 'Humkasz"?
  13. [quote name='obraczus87']Ellig Kochana, ja Ci głowy zawracać nie chciałam :roll: Mamusia nie mam pojęcia ile ma, ale jakaś młoda jest chyba. Szczylki maja po 9 tygodni, karma chyba mile widziana. Na pewno mile widziana![/QUOTE] Dokladam 100 zl i prosze o przypomnienie jak bedzie wiadomo na jakie konto wplacac. Obarczus licze na Ciebie w odbiorze karmy, jutro rano sprawdze co bede miala.... Dziekuje:)
  14. Dobry wieczor, no wiecie co , zebym to ja maile musiala wysylac , zeby link do watku dostac:shake: Poprosze nr konta. Nie przebrne dzisiaj przez calosc.....Czy potrzebna jest karma dla maluchow? .Ile lat moze miec sunia-mama?
  15. Reniu, na dobranoc nie zapomnij baba radzi:"Jeśli chcesz w nadchodzącym tygodniu pecha przegnać, oglundaj najbliższą Familiadę i na koniec machaj ręką w pseciwną stronę jak uczestnicy. Przez kolejne 7 dni los Ci powinien spsyjać… albo nie." Pa, Pa....:)
  16. [quote name='RenW'] [B]Ellig[/B].. miej Ty litość:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] Nie ma zmiluj.... Babka:"Dziś pochylając się nad wrózbą, z noska mi nieco skapło. Uważaj więc przy robocie, bo Twój komputer wirusa dziś niepsyjemnego złapać może… albo nie." Amen
  17. Oczywiscie "ratunkowe", pod warunkiem ,ze sie obudzi:diabloti::evil_lol: I dla wszystkich od baby: "Dziś cyjas facjata wpadnie ci w łoko i ło dziwo bedzie chętna na flirta z Tobo. Stsez się bo moze to być prowokacja CeBełA… albo nie."
  18. Wenia!Babka dla Ciebie: "Jeśli kupisz sobie do samochodu pieska główką machającego i chojniaka o zapachu wanili zawiesis pod lusterkiem rzadziej w korkach stać będzies… albo nie."
  19. [quote name='RenW']Jak [B]Ellig[/B] to ja - z taką marką iść w ciemno!!:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] To mamy komplecik?Ja bym jeszcze zabrala Wunie na "zapasowa":diabloti::diabloti::diabloti::razz:
  20. [quote name='polubek']nie u mnie w bloku nie ma windy za niski :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] O matulu, w takim razie babka dla Ciebie: "Dzisiaj wróżąc na przyzbie straśnie duć zaczęło i suszące się u sunsiadów na płocie ciuchy na podwórze mi pospadały. Niechybnie znak to, że na szoping wybrać się powinieneś, bo kolekcje ciuchów zacnych na rynek rzucili… albo nie."
  21. [quote name='RenW']To nie ja; to [B]Ellig[/B].. :eviltong:Ja dalekam od domysłów:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Ja , "szpony prezesa" a kto trzeci?
  22. [quote name='polubek']no nie kolejna do trójkąta?[/QUOTE] No to jak, jezdzisz winda?
  23. [quote name='polubek']do pracy to ja pojadę dopiero 10-05 mamy taki dłuuugi łikjend a wygrałaś owszem pierwszeństwo w robieniu ogłoszeń dla gapcia :evil_lol: :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] Ok, a mozna wybrac "szpony prezesa"? Czy w czasie urlopu nie uzywasz windy?
  24. [quote name='RenW']Tak; obiadek z[B] Polubem[/B] :D:D:D:D[/QUOTE] Sorry :mdrmed::mdrmed::mdrmed::mdrmed::D:D:D.....padlam ide do lozka
  25. [quote name='polubek']chińska z torebki bo od wczoraj mamy brak gazu :loveu: :eviltong: :loveu:[/QUOTE] Nawet tostera nie wygralam? Jak tak to masz od babki: "Jeśli dzisiaj furą do pracy pojedziesz, to najlepsze międzyczasy wykręcisz i walnie drogie zdjęcie wkrótce pocztą otrzymasz… albo nie."
×
×
  • Create New...