Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Dzien dobry, przepraszam , chcialam tylko zapytac o jedno, gdzie jest Antocha?mialam jakis tam swoj niewielki udzial w zadbaniu o zdrowie Toski i nie za bardzo rozumiem o co tu chodzi?, Po otrzymaniu odpowiedzi kasuje subskrybcje. A "opluwania" nie mam ochoty czytac. Pozdrawiam.
  2. [quote name='RenW']Ciotki jakie akuratne :D:D:D Myslę, że [B]opuncja, Urwisek[/B], księgują tylko to, co wymiernie przeliczalne i na co mają pokrycie.[/QUOTE] Masz racje RenW, Oni juz tacy sa...."Jak ja mam policzyc kleik?", "E tam , nie ma o czym mowic" itd, itp.
  3. [B]Opuncja i urwisek[/B], maja pelne rece roboty , dlatego nie moga czesto zagladac na dogo.....
  4. [quote name='Wunia']tak, tak, mam jeszcze ok. 5 kg. może ciut więcej Hills'a dieta l/d jeszcze nie wiem jak, ale może polecieć dla Oskarka ;)[/QUOTE] Wuniu, sprawdz prosze bo moim zdaniem to ta dieta jest dla doroslych psow czyli powyzej 1 roku zycia:) Czekamy na wyniki...
  5. Witaj Trotterku!:) Dobrego dnia dla Wszystkich:) (wyslalam kopie przelewu)
  6. [quote name='Wunia']Dzień Dobry :loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu: Ka(wunia) dla wszystkich :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dzien dobry, dziekuje za ka(Wunie)....:) Nie mam kiedy wszystkiego przeczytac....Zajrze jeszcze za chwile....Dobrego dnia , Gapciowate:)
  7. [quote name='RenW']Ze względu na zawartość spodni, a raczej ich brak; nie zostaniom.:diabloti::diabloti: Kontrolna?!:crazyeye: Niet!! Wolę być żoną!!:multi: Jutro Ci przetrzepie doopsko, zyrknę coś tam wymądziła.:icon_roc:Sprawdzę, czy bilans gra.:icon_roc::smhair2: Mam nadzieję, że wszyscy deklarowicze się wywiązują..:icon_roc:Jak nie, to pociągniem do odpowiedzialności Szefową:mad::talker::lying:[/QUOTE] Nie sttttttrasz nie stttttttrasz.....ale Ty machasz ta "palka".. Spadam bo glupoty gadam................
  8. [quote name='Wunia']no mężem zaufania to już na pewno nie będziesz :shake::shake: No jak Cię zwał, tak Cię zwał, od dzisiaj kontrolna jesteś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Jednym slowem...."Kanar":loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='RenW']Nie ustrzeże:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A co Wy się tak kofacie? Hmmm?:razz::diabloti::diabloti:[/QUOTE] RenW,nie znasz "Milosci inaczej"?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  10. [quote name='Wunia']Ellig Ty jesteś moim osobistym Aniołem pod moją pieczą, więc się nie martw :loveu::loveu:[/QUOTE] Dobrze kofana Wuniu:) Na razie ide spokojnie do lozka, musze jeszcze poczytac....Pa!:)
  11. mmd, wielu z nas sie po.......lo, ale przeciez musi byc dobrze.Na przekor losowi staram sie w to wierzyc. Wczoraj przeczytalam wrozbe, no idiotka ze mnie: "Co powie krecik jak cie zobaczy?odpowiedz:DDo piachu!" jakos to mnie nie rozsmieszylo.... Zaraz bede uciekac , czeka, zbliza sie wielkimi krokami kolejny ciezki dzien, buziole dla Gapciowych:)
  12. [quote name='Wunia']no i dobrze, jako kontrol to Żoną Zaufania tu zostanie :D:D[/QUOTE] To swietny pomysl....zaraz dostane w leb:)
  13. [quote name='mysza 1']Tak ale on już ma :)[/QUOTE] To swietnie, przepraszam ale ostatnio jestem "troche" zajeta i nie czytam wszystkich postow, allegro widzialam:)
  14. [quote name='Lulka']wlasnie sie dowiedzialam, ze moja znajoma z poprzedniej stajni otworzyla/otwiera hotelik, ale nie mam niestety zadnych konkretnych info ani fotek. Wiem tylko, ze boksy miały być w budynku, w stajni, sa kupione budy. Moge podac nr na pw, zeby dowiedziec sie szczegółów. Trzebaby się tam przejechać i zobaczyć czy jest ok. O ile sie nie myle to gdzies za Radzyminem - ale głowy nie daje.[/QUOTE] To moze byc fantastyczna wiadomosc...:)
  15. Polubek to bardzo zyczliwa osoba robila juz wiele ogloszen i banerki dla psiakow:)
  16. [quote name='RenW']Pójdę sprawdzę:)[/QUOTE] Kontrol idzie:evil_lol:
  17. Mysza wydaje mi sie ,ze [B]Paulina_mickey robi ogloszenia:) [/B]
  18. Zaznaczam , na razie nie mam pomyslu, Kielce troche za daleko a pieniadze na conajmniej na rok z gory rozdane, bede zagladac, od 26 kwietnia na dogo tylko bede zagladac:(
  19. [quote name='Wunia']No to Cioteńki, jutro ruszają ogłoszenia całą parą ... trzymajcie kciuki i pazurki całego swojego inwentarza domowego ...[/QUOTE] Trzymam kciuki tez za Ciebie kofana Wuniu....:kciuki::Rose::thumbs:
  20. Jestem jak juz mowilam moge wspomoc psiaki karma , jest juz przygotowana i czeka do odbioru.
  21. [quote name='_Goldenek2']Tak, minęła już wczoraj. Dziś też wszystko dobrze. Trotter już rozrabia, moje najpiękniejsze słoneczko :).[/QUOTE] Kamien spadl mi z serca:)
  22. [B]Hanna Barbara B[/B] - 829,77- Hanulka, dziekuje Ci bardzo, "siedzisz" w Kanadzie ale myslisz o Polsce i o naszych psich biedakach...Jestem zaskoczona tak ogromna wplata:)
  23. [quote name='mysza 1'][B]Hanna Barbara B[/B] - 829,77- wow ależ kwota:loveu: Jasne, tylko wg mnie jest za wcześnie, mama będzie do adopcji pewnie w połowie maja dopiero.. Ale proszę: 507 443 597. [/QUOTE] Sunia ma byc jeszcze wysterylizowana i dopiero do adopcji, po to zbieramy pieniadze ale to tak a pro po:)
×
×
  • Create New...