-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='polubek']ellig a dla mnie to co?[/QUOTE] Dla Polubek:"Dziś nad wróżbą się pochylając wirowania w głowie okrutnego doświadczyłam i trzy litery mnie się ukazały. Nie przesadzaj więc z alkoholem, bo następnego dnia czerep Cię straśnie bolić będzie…albo nie."
-
Muszem ale nie chcem....ISC, nie zobacze co pokaze Jamor....
-
Renia:"Dzisiaj na giełdzie w odzieżówkę inwestuj. Kazikowa ostatnio straśnie się stroi, a to oznacza, że firmy podukujące ciuchy hossa w najbliższym kwartale czeka…albo nie."
-
Na dwoje babka prawde ci powie:"Dzisiaj nie kupuj kolacji w stołówce zakładowej lub w innym jakim barze. Muchy mi do kubła lecą, znakiem tego nieświeżego jadła możesz się spodziewać… albo nie."
-
O matulu! Jamor bedzie "pokazywal" :)
-
[quote name='wojtuś']Ellig :loveu::loveu::loveu: Nie tylko zaglądaj na Dogo - pozostań jak do tej pory:loveu: Pięknie okazałaś tutaj pomoc:loveu: To jest właśnie Dogo - potrafimy działać szybko, skutecznie i nieraz tym zaskakujemy wszystkich;)...ale bywa nieraz różnie.... Z pozdrowieniami:)[/QUOTE] Bardzo dziekuje i wzajemnie milo mi Cie tu rowniez widziec, jestes tam gdzie pomoc jest bardzo potrzebna i masz w sobie duzo tolerancji i poczucia humoru:)
-
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosze :) Milo jest patrzec na szczesliwa Jagusie:) -
Tak jakos mi sie z lisem skojarzylo:evil_lol: Idzie Czerwony Kapturek przez las, nagle z krzaków wyskakuje Wilk. - No to teraz, panienko, będę z tobą wyrabiał różne rzeczy o których ci się nie śniło, będę cię całować w miejsca, w które cię nigdy nikt nie całował.... - To chyba chyba k...wa w koszyk...:)) Milego wieczoru ;)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Bidulek z tego Murzynka.... -
[quote name='Szarotka']Witajcie kobity i bawcie sie dobrze, bo ja wyjzdzam :):)[/QUOTE] Witaj!:) Dokąd jedziesz?Do Krakowa?:)
-
[quote name='RenW']Cześć Gapciowe towarzystwo;:lol: Wzięłam se polubkową ka(Wunię), podgrzeję w mikrofalówce...:eviltong:dobrą kaweczkę robisz;) Ale cudeńko w awatarze masz [B]Ellig[/B]:loveu::loveu:[/QUOTE] Czesc, to obecne cudenko?To zawsze ta sama Jaguś:) Tu patrzy na koty:)
-
[quote name='NiJaSe'][B]przed chwila rozmawiam z Marcinem [/B] [B]załatwiamy sterylke suni , nie ma problemu jak bedzie ustawiona sterylizacja mozna po sunie przyjchac a po zabiegu odwieźć ja do Marcina [/B] [B]dane osob ktore dostaly pieski dostane , domy odwiedzimy i zbadamy sytuacja znaczy nie Marcin tylko ja z kims postronnym z dogo zeby nie bylo ,ze ja znowu cos mace ( zreszta troche osob mnie tu zna i poki co z tego co wiem nikt nie ma mi nic do zarzucenia )[/B] [B]reszte rzeczy po malacach Marcin odda , chcialby tylko poslanie dla suni zostawic[/B] [B]i czwarta rzecz Marcin pyta czy ktos chcialby ten kojec ktory zmontowali dla maluchow[/B][/QUOTE] Dalam rzeczy po to zeby z nich korzystaly psiaki i sunia, prosze niech Marcin zostawi wszystko co jest potrzebne...:)
-
[quote name='polubek']ej co ta za porządki? kota nie ma to myszy harcują? gdzie wszyscy się wynieśli? bo wunia nie będzie miała co czytać jak wróci.[/QUOTE] Hej!:) Trzeba cus na obiad wyszykowac....Mam w domu osobe do opieki.....
-
[quote name='Ellig']Masz racje, nie bede zagladac, dziekuje!:) Sciskam,Was Oboje:)[/QUOTE] Niestety Nikus, zajrzalam, rudej "dymi" sie spod ogona ,ze hej nie daje za wygrana.....
-
Fajnie, ze szczeniak korzysta z poslania i zabawek:) [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3065/74537386.jpg[/IMG]
-
[quote name='obraczus87']Jak na razie kasa jest na koncie RenW i tak zostanie, do mnie nic nie trafi, możecie spac spokojnie... Szczeniaki maja w prezencie odrobaczenie ode mnie, oczywiście kosztem innych psów, żeby nie było, że taka dobra dusza jestem :cool1:[/QUOTE] Pieniadze sa zabezpieczone i Ci co je dali nie maja watpliwosci tylko realnie pomagaja. Szczeniaki w prezencie ode mnie dostaly legowiska, zabawki, karme / rowniez sunia/.
-
Kochany jest:) Czy je te karme Royala?To wazne...:) Sciskam cie Nietoperku:)
-
Witajcie, dzisiaj jedna osoba z GoldenLine obiecala ,ze popyta wsrod znajomych czy nie chcieli by adoptowac Stefanka, moze to jakies swiatelko w tunelu .....ale ciiiiiiiiiiiiiii nie zapeszajmy. Milej niedzieli:)
-
Masz racje, nie bede zagladac, dziekuje!:) Sciskam,Was Oboje:)
-
[quote name='urwisek']:placz::evil_lol::placz: Toście mnie Cioteczki podbudowały - myślałem już, że specjalnie na mnie się zawzięli :diabloti: Na "po ile ten piesek?" miałem już napisaną odpowiedź "PO 789 zł/kg +22% Vat (z kością)" Ale mądrzy ludzie powiedzieli żeby sobie darować bo smarkacz z pakietem 600 sms-ów za złotówkę zamęczy mnie po nocach. Dziś miałem kolejny fajny telefon > wezmę szczeniaka - ale dowiezie pan? < którego? > wszystko jedno ale dowiezie? < ale psa czy sukę > tak - ale dowiezie? Era zerwała połączenie :-(:angryy::diabloti: Jest sporo "chętnych" gotowych już przyjechać [b]PO[/b] pieska - kiedy rozmowa dociera do momentu, że muszę zobaczyć w jakie miejsce piesek trafi, że musimy umowę podpisać żeby chociaż jakby co to pies wrócił do mnie a nie np. oddać komu innemu - cały zapał stygnie "...eeee - to ja się odezwę..." Nikt jeszcze nie wpadł na pomysł żeby zrobić wątek "teksty z odzewów na ogłoszenia"? Są na przyjaznych (środowisku :)) forach np. takie jak "muszę koniecznie opowiedzieć ten dowcip" - taki z ogłoszeń mógłby wspaniale /relaksująco/ wpływać na ogłoszeniodawców "...nie tylko mnie to spotyka..." :diabloti: "Rodzinka" spędziła większość dzisiejszego, mokrego dnia w domu - próbowały z nudów zdemolować co tylko możliwe ale po "dzieciństwie" Onków wiele do demolowania nie zostało :) Zresztą szczylki są jak aniołki - nie umieją wygryźć dziury w drzwiach, przegryźć się na wylot przez fotel ani nawet wyrwać aluminiowego naroża ze ściany. Takie grzeczne dzieci to prawdziwy skarb. W którymś momencie w reakcji na zbyt duże natężenie dźwięku wysłałem dziecko żeby dyskretnie zajrzał co się u szczylaków dzieje. Relacja dziecka "...Nurka przygniotła Tchórzykę i tarmosi ją za kark, Paproch łapie za ogon Wyjca a Uszatka oparta łapami o przegrodę ujada na Viki, która uciekła od nich do pralni..." Znaczy wszystko normalnie - obraz + dźwięk jak w każdym normalnym domu. /po małych onkach to aniołki/ [img]http://images49.fotosik.pl/230/4938f691932061c8.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/230/8ddb5f45c94b1ed4.jpg[/img][/QUOTE] To jest bomba......
-
Dzieki za ka(Wunie), dzisiaj od rana espresso. Witajcie:) Az boje sie zagladac na inne watki po tym co napisales Nikus.... Szczesliwej niedzieli:)
-
[quote name='NiJaSe']Ocelot :) sunia moze wrocic do Marcina po strylce , nie ma problemu o tym tez z jego mama rozmawialam[/QUOTE] Obarczus,NiJaSe, dziekuje za konkretne informacje:)Bez bicia piany:)