-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Ellig replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
zapisuje.... -
NiJaSe...sorry ,ze tu pytam ale czekamy na wznowienie watku...co ze sterylka , suni M.?
-
O "w morde jeza".........:)
-
TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)
Ellig replied to Bolsbokser's topic in Już w nowym domu
wplacone 25 zl.... -
Najwazniejsze ,ze ma "kota":)
-
TEKILA bokserka z padaczką - Ma już Nowy DOM :)
Ellig replied to Bolsbokser's topic in Już w nowym domu
Dr .Garncarz to wyjatkowej klasy specjalista :) Co z padaczka czy jest leczona i jak? Kto zbiera pieniadze na operacje oczna dla suni? -
[quote name='Ra_dunia']o tak - kaWunia się przyda. Mi wyszło po wierszyku Ellig, że nie jestem czarownicą :crazyeye:. Nie mam niebieskich oczu, ani czarnego kota. Wnioskuję niniejszym o poprawkę zgodnie z ustawą 666 kodeksu Łysogórksiego z roku tysiąc pięćsetnego, że w drodze wyjątku czarownice mogą posiadać czarne oczy pod warunkiem jednakże posiadania rudego psa. :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Poprawka przyjeta:)
-
Dzien dobry, dziekuje za espresso(Wunie), co tu sie dzialo? Zaraz wracam tylko poczytam:)
-
[COLOR=black][FONT=Arial]Zawsze były czarownice, magia i czary[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Zawsze czarownic się bano.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Od kiedy u Gapcia mamy Melinę,[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Czarownice są jakby troszeczkę inne.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Na pewno są lepsze od poprzedniczek,[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Dobrych uczynków [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Naszych czarownic nie zliczę.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Czarownice – jedna w jedną –[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Na co dzień i od święta[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Noszą suknie zwiewne,[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Utkane z pajęczej nici. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Włos rozwiany na wietrze, [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Czasami spinają [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bursztynowymi klamrami.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bystrymi błękitnymi oczami[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Wypatrzą każdą nieprawdę.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Dla kłamcy, zdrajcy i przeniewiercy[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Czują – nie tylko – wzgardę.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Każda z czarownic prócz miotły,[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Posiada czarnego kota.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]A kiedy przyjdzie ochota[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]I trzeba zmienić losy wybrańca,[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Potrafią postawić tarota.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Z fusów wywróżą lepszy los.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]W czarodziejskiej kuli[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Każda wypatrzyć może[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]To co skrywasz na serca dnie[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Takie to czarownice w Melinie[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Z takich czarownic Melina nasza słynie. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/31/a31b08e1.gif[/IMG] Dobranoc, pchly na noc..... [/FONT][/COLOR]
-
Podobienstwo do NiJaSe to malo powiedziane....To jest NiJaSe w akcji.....
-
Bardzo prosze dla Ciebie i dla polubek...:) [IMG]http://luxurygods.pl/wp-content/uploads/2009/09/espresso.jpg[/IMG]
-
[quote name='Isadora7']poproszę kawe znalazłam [B]polubka[/B] pewnie się zaraz objawi[/QUOTE] Zrobic espresso? [IMG]http://parenting.pl/galeria/data/500/espresso.jpg[/IMG]
-
Dziekuje za espresso :iloveyou:
-
[quote name='Isadora7']No pięknie aaa dla mnie?[/QUOTE] Ni ma bo zgubilas polubek :evil_lol:
-
DOBRA z Dobrocina, bardzo wystraszona sunia. Ma dom, bo ktoś pokochał ją:).
Ellig replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Dziewczyny, Czerda ma osobe w Gdansku - zaczekamy na jej odpowiedz skoro juz zawracamy im glowe. momencik. tu filmik: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=DSiOI0cz6jE[/URL][/QUOTE] Obejrzalam filmik to dobrze ,ze juz reaguje na wolanie i wychodzi, w domku bedzie jej najlepij bez tego halasu, szczekania innych psow, mysle ,ze to ja najbardziej denerwuje,leni356.... nie przegabcie takiej szansy niepotrzepnymi uwagami...... -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']byli - rodzina z dwójką dzieci. Maja szalała z dziećmi, chyba się spodobała. państwo mają dzwonić do Ciebie, Mysza.[/QUOTE] Trzymam kciuki, moze tym razem sie uda:) -
Gapciowe zdjecie ...cudownosi:) Do ogloszen.... bomba!
-
[quote name='RenW']A co ma sens??:roll:[/QUOTE] [I]Co ma sens? Może nic... Prosisz mnie: nie mów tak... Papier. Ołówek. Szkic. Góry. Nieboskłon. Szlak. Łza. Policzek. Krzyk. Obłok. Promień. Świt. Żołnierzy zwarty szyk. Wylanej wody litr. Czy to wszystko ma sens? Naprawdę myślę, że nie... Zalotny trzepot rzęs Mów co chcesz, ja swoje wiem....[/I]
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
megii1 , dziekuje:) -
DOBRA z Dobrocina, bardzo wystraszona sunia. Ma dom, bo ktoś pokochał ją:).
Ellig replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jages']A slychac! :) Staram sie o adopcje Dobrej :)[/QUOTE] w takim razie serdecznie dziekuje i gratuluje musi sie udac, jezeli pozwolisz jak wszystko sie uda to przesle dla Dobrej juz na Twoj adres karme:) Trzymam kciuki:) -
[quote name='RenW']No w końcu dogo działa...:lol::crazyeye: Dzięki za ka(Wunię):loveu: Łeb mnie dzisiaj tak boli, że nie wiem co to będzie....:shake::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] Chlopa nie ma i glowa boli, to bez sensu:shake: