Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. NiJaSe...sorry ,ze tu pytam ale czekamy na wznowienie watku...co ze sterylka , suni M.?
  2. O "w morde jeza".........:)
  3. Najwazniejsze ,ze ma "kota":)
  4. Dr .Garncarz to wyjatkowej klasy specjalista :) Co z padaczka czy jest leczona i jak? Kto zbiera pieniadze na operacje oczna dla suni?
  5. [quote name='Ra_dunia']o tak - kaWunia się przyda. Mi wyszło po wierszyku Ellig, że nie jestem czarownicą :crazyeye:. Nie mam niebieskich oczu, ani czarnego kota. Wnioskuję niniejszym o poprawkę zgodnie z ustawą 666 kodeksu Łysogórksiego z roku tysiąc pięćsetnego, że w drodze wyjątku czarownice mogą posiadać czarne oczy pod warunkiem jednakże posiadania rudego psa. :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Poprawka przyjeta:)
  6. Dzien dobry, dziekuje za espresso(Wunie), co tu sie dzialo? Zaraz wracam tylko poczytam:)
  7. [COLOR=black][FONT=Arial]Zawsze były czarownice, magia i czary[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Zawsze czarownic się bano.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Od kiedy u Gapcia mamy Melinę,[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Czarownice są jakby troszeczkę inne.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Na pewno są lepsze od poprzedniczek,[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Dobrych uczynków [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Naszych czarownic nie zliczę.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Czarownice – jedna w jedną –[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Na co dzień i od święta[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Noszą suknie zwiewne,[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Utkane z pajęczej nici. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Włos rozwiany na wietrze, [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Czasami spinają [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bursztynowymi klamrami.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Bystrymi błękitnymi oczami[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Wypatrzą każdą nieprawdę.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Dla kłamcy, zdrajcy i przeniewiercy[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Czują – nie tylko – wzgardę.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Każda z czarownic prócz miotły,[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Posiada czarnego kota.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]A kiedy przyjdzie ochota[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]I trzeba zmienić losy wybrańca,[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Potrafią postawić tarota.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Z fusów wywróżą lepszy los.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]W czarodziejskiej kuli[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Każda wypatrzyć może[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]To co skrywasz na serca dnie[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Takie to czarownice w Melinie[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Z takich czarownic Melina nasza słynie. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/31/a31b08e1.gif[/IMG] Dobranoc, pchly na noc..... [/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='lilk_a']eh , ta pogoda i te matury , u mnie też maturzystka , w domu wszyscy chodzą na palcach :) dobrze że psy sobie z tego nic nie robią :)[/QUOTE] Trzymam kciuki za Twoja Maturzystke:)
  9. [quote name='mysza 1']Tak, dzwoniłam ale Pani będzie dostępna dopiero od soboty. Proponowała spotkanie z 13-letnią córką ale to wolę porozmawiać z dorosłym ;)[/QUOTE] Czy wiadomo o ktorego szczeniaka chodzi?
  10. Podobienstwo do NiJaSe to malo powiedziane....To jest NiJaSe w akcji.....
  11. Bardzo prosze dla Ciebie i dla polubek...:) [IMG]http://luxurygods.pl/wp-content/uploads/2009/09/espresso.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Isadora7']poproszę kawe znalazłam [B]polubka[/B] pewnie się zaraz objawi[/QUOTE] Zrobic espresso? [IMG]http://parenting.pl/galeria/data/500/espresso.jpg[/IMG]
  13. Dziekuje za espresso :iloveyou:
  14. [quote name='Isadora7']No pięknie aaa dla mnie?[/QUOTE] Ni ma bo zgubilas polubek :evil_lol:
  15. [quote name='fiorsteinbock']Dziewczyny, Czerda ma osobe w Gdansku - zaczekamy na jej odpowiedz skoro juz zawracamy im glowe. momencik. tu filmik: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=DSiOI0cz6jE[/URL][/QUOTE] Obejrzalam filmik to dobrze ,ze juz reaguje na wolanie i wychodzi, w domku bedzie jej najlepij bez tego halasu, szczekania innych psow, mysle ,ze to ja najbardziej denerwuje,leni356.... nie przegabcie takiej szansy niepotrzepnymi uwagami......
  16. Opuncja mocno przeziebiona.......Najmlodszy z Rodzinki pisze mature......Wszyscy zapracowani.....Maluchy jak zawsze w swietnej formie.... Mysza 1 ma sprawdzic potencjalny domek dla jednego malucha:)
  17. [quote name='ronja']byli - rodzina z dwójką dzieci. Maja szalała z dziećmi, chyba się spodobała. państwo mają dzwonić do Ciebie, Mysza.[/QUOTE] Trzymam kciuki, moze tym razem sie uda:)
  18. Gapciowe zdjecie ...cudownosi:) Do ogloszen.... bomba!
  19. [quote name='RenW']A co ma sens??:roll:[/QUOTE] [I]Co ma sens? Może nic... Prosisz mnie: nie mów tak... Papier. Ołówek. Szkic. Góry. Nieboskłon. Szlak. Łza. Policzek. Krzyk. Obłok. Promień. Świt. Żołnierzy zwarty szyk. Wylanej wody litr. Czy to wszystko ma sens? Naprawdę myślę, że nie... Zalotny trzepot rzęs Mów co chcesz, ja swoje wiem....[/I]
  20. [quote name='Jages']A slychac! :) Staram sie o adopcje Dobrej :)[/QUOTE] w takim razie serdecznie dziekuje i gratuluje musi sie udac, jezeli pozwolisz jak wszystko sie uda to przesle dla Dobrej juz na Twoj adres karme:) Trzymam kciuki:)
  21. [quote name='RenW']No w końcu dogo działa...:lol::crazyeye: Dzięki za ka(Wunię):loveu: Łeb mnie dzisiaj tak boli, że nie wiem co to będzie....:shake::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] Chlopa nie ma i glowa boli, to bez sensu:shake:
×
×
  • Create New...