-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='Lu_Gosiak']czemu nowy zablokowany???[/QUOTE] No wlasnie nie wiem i nie rozumiem jak mozna cos takiego zrobic?I na czyja prosbe?Kto jest za to odpowiedzialny?
-
[quote name='polubek']może kapkę ale to nie przeszkadza zajrzeć na nowy wątek szczyli [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184818-Oddam-szczeniaczka-i-mam%C4%99-razem-lub-oddzielnie-dwa-cude%C5%84ka-PRAGA-PO%C5%81UDNIE[/URL][/QUOTE] Zablokowali nowy i zlikwidowali stary i tak sie pomaga na dogo :shake::shake::shake:
-
Renia czy Ty tez masz zablokowany dostep do nowego watku M.?
-
DOBRA z Dobrocina, bardzo wystraszona sunia. Ma dom, bo ktoś pokochał ją:).
Ellig replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM']Jak najbardziej - tak. Sunia moze przyjechac nawet juz ( a moze to polaczyc z transportem Skubisia jakos sie da ???? ). Ja nie wiem za bardzo gdzie jest ten Dobrocin, ale chyba gdzies okolice Wroclawia ? A tarzanka, ktora ma przyjechac po Skubisia, jest chyba z Legnicy ..... Wiec gdyby ktos do niej Dobra przywiozl, to ona i tak do mnie po Skubisia musi przyjechac i dalej go zabrac do Zielonej Gory. Pomyslcie nad tym. Jesli przyslalabys karme dla suni, to oczywiscie byloby taniej.[/QUOTE] Dziekuje, to teraz czekamy na decyzje osoby odpowiedzialnej za akcje pomocy dla suni:) -
DOBRA z Dobrocina, bardzo wystraszona sunia. Ma dom, bo ktoś pokochał ją:).
Ellig replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Dzieki za zaproszenie...... Sunie przepiekna, cudna jest po prostu..... jak bedziecie zbierac pieniazki to poprosze o dane na pw....:)[/QUOTE] Koniecznie trzeba jak najszybciej zbierac pieniadze, dajcie znac jak juz bedzie wiadomo na jakie konto, deklaruje 10 zl miesiecznie platne za rok z gory.... Mysle, ze Zuzia przyjmie sunie juz teraz? nie ma na co czekac. Zuzia, czy obnizysz oplate za hotel na 2 miesiace jak wysle 20 kg karmy dla Dobrej?:) -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Wiem, marzenie. Zobaczymy.[/QUOTE] Jak widac marzenia sie spelniaja, super :) -
Witam, dziekuje za ka(Wunie), nie doczekam sie espresso:( I ide poczytac:)
-
[quote name='Szarotka']A co z Wunia ??[/QUOTE] Wunia pojechala na "lono" przyrody....
-
Witaj Szarotka, Twoje koty to sa chyba z dzungli:)
-
[quote name='Isadora7']Emiś to kiciarz, robi takie kołderkowe zmyły buahahahah myślałby że taka moherowa[/QUOTE] Mowisz, zrobily mnie w "jajo"...To nic osobistego....
-
[quote name='polubek']no nie było ale jak młodzież wchodzi i czyta to coby nam się nie zgorszyła[/QUOTE] Bez pidzamki?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Piesy slicznosci i jak pieknie spia zgodnie z regulaminem, no prawie bo tam nic o "cenzurze" nie bylo.A Emis to nawet nakryl sie kolderka:)
-
[CENTER][COLOR=#006400][FONT=Arial][COLOR=#006400][FONT=Arial][B]REGULAMIN PORZĄDKU DOMOWEGO DLA PSA[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Arial][COLOR=#006400][FONT=Arial][COLOR=#006400][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][I] [/I][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/FONT][COLOR=#FFFFCC][FONT=Arial] [FONT=Arial][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Arial][B][IMG]http://e.smog.pl/s6926/700fdf99000383db469ba1b7[/IMG]1. [/B]Psu nie wolno wchodzić do domu. [B]2. [/B]No dobra, psu wolno wchodzić do domu, ale może przebywać tylko w wyznaczonych pomieszczeniach. [B]3. [/B]Pies może przebywać we wszystkich pomieszczeniach, ale nie wolno mu łazić po meblach. [B]4. [/B]Pies może wchodzić tylko na starą kanapę. [B]5. [/B]Niech będzie, psu wolno włazić na wszystkie kanapy, ale nie wolno mu spać na łóżku. [B]6. [/B]No dobra, może spać, ale tylko wówczas kiedy mu sie pozwoli. [B]7. [/B]Pies może spać w łóżku kiedy chce, ale nie pod kołdrą. [B]8. [/B]Pies może spać pod kołdrą, kiedy mu się pozwoli. [B]9. [/B]Pies zawsze może spać pod kołdrą. [B]10. [/B]Ludzie muszą pytać o pozwolenie, żeby spać z psem pod ko[/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Arial]łdrą.[/FONT][/FONT][/COLOR][/CENTER]
-
[CENTER][COLOR=#006400][FONT=Arial][COLOR=#006400][FONT=Arial][B]REGULAMIN PORZĄDKU DOMOWEGO DLA PSA[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Arial][COLOR=#006400][FONT=Arial][COLOR=#006400][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][I][/I][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][FONT=Arial][COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/FONT][COLOR=#FFFFCC][FONT=Arial] [FONT=Arial][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Arial][B][IMG]http://e.smog.pl/s6926/700fdf99000383db469ba1b7[/IMG]1. [/B]Psu nie wolno wchodzić do domu. [B]2. [/B]No dobra, psu wolno wchodzić do domu, ale może przebywać tylko w wyznaczonych pomieszczeniach. [B]3. [/B]Pies może przebywać we wszystkich pomieszczeniach, ale nie wolno mu łazić po meblach. [B]4. [/B]Pies może wchodzić tylko na starą kanapę. [B]5. [/B]Niech będzie, psu wolno włazić na wszystkie kanapy, ale nie wolno mu spać na łóżku. [B]6. [/B]No dobra, może spać, ale tylko wówczas kiedy mu sie pozwoli. [B]7. [/B]Pies może spać w łóżku kiedy chce, ale nie pod kołdrą. [B]8. [/B]Pies może spać pod kołdrą, kiedy mu się pozwoli. [B]9. [/B]Pies zawsze może spać pod kołdrą. [B]10. [/B]Ludzie muszą pytać o pozwolenie, żeby spać z psem pod ko[/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Arial]łdrą.[/FONT][/FONT][/COLOR][/CENTER]
-
DOBRA z Dobrocina, bardzo wystraszona sunia. Ma dom, bo ktoś pokochał ją:).
Ellig replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jestem zapisuje.... -
Slicznie Misia wyglada, jest taka delikatna:) Jez jest cudny....:)
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Maja , ty slicznoto nie czaruj tak:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Milo na nie patrzec:) -
No wiesz! Kret jest wredny to od razu uprzedzam, mnie kiedys powiedzial po wyjsciu z nory:"Do piachu":evil_lol:
-
Piesy trzy swietne:)
-
[quote name='Isadora7'][URL="http://apps.facebook.com/bydleradzi/"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=130754089699&v=1&size=z&cksum=00ce955e40ef3dff037e82767f54ea2b&src=http%3A%2F%2F66.90.73.236%2Fapp-create%2Fimages%2F2009-11-24%2F100000369946828-o1124190543-1.jpg[/IMG][/URL][B] Bydle radzi[/B] Dorota juz wie co Bydle radziBydle by nie gadało, gdyby w internecie cenzurę miało [URL="http://apps.facebook.com/bydleradzi/"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=130754089699&v=1&size=z&cksum=00ce955e40ef3dff037e82767f54ea2b&src=http%3A%2F%2F66.90.73.236%2Fapp-create%2Fimages%2F2009-11-24%2F100000369946828-o1124190543-1.jpg[/IMG][/URL][B] Bydle radzi[/B] Dorota juz wie co Bydle radziPolej! Napijemy sie[/QUOTE] Poradz sie jeszcze kreta:)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Aha, zapłaciłam za kołnierz dla niego 39zł i za badania moczu- 31. Ale kołnierza nie nosi to nie dopisuję do wydatków. Wynik badania moczu: [URL="http://img169.imageshack.us/i/wynikilabwet0143.jpg/"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/8792/wynikilabwet0143.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jak dla mnie to badania ok! Ja bym dala troche karmy Hill.sa c/d - dodawac pol na pol do zwyklej i po herbacie mam nadzieje/ trzeba zmienic kwasowosc..... Sprawdze czy jeszcze jest do "zdobycia" -
Jamor zdjecia .....Miodzio!Fajnie ,ze zobaczylam je rano, dziekuje:) Babka prawde Ci powie:"Najpóźniej jutro samochód do przeglądu oddaj. U Kalisiaków wczoraj kasztan na środku obejścia nawalił, a dwa dni później w stodle padł, więc zanosi się, że z koniami mechanicznymi kłopoty w najbliższym czasie też będą… albo nie."