Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Wunia']a nagroda jest?[/QUOTE] Jak zawsze w konkursach:Uscisk dloni prezesa, ewentualnie toster:)
  2. [quote name='Lu_Gosiak']mniam, maniam przepisik Raduni super:):) moze jutro sie skusze bo dzis mam cieniutko placuszki z jabłkami:cool3::cool3:[/QUOTE] Baba dla Gosi: "Dzisiaj więcej niż tsech plików na raz nie otwieraj. Stary Jantoni trzy mózgotrzepy na raz wypił i się zawiesił. Ledwo co zdążyli go odciąć. Jeśli więc będzies zasady umiaru się tsymał, komputer Ci będzie zacnie się spisywał…albo nie."
  3. [quote name='polubek']a ja mam za to odjazowy obiadek kto zgadnie co?[/QUOTE] ka(Wunie)...:)
  4. [quote name='AGA35']Bardzo dziękujemy [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/9f1fdb50.gif[/IMG][/QUOTE] Bardzo prosze 16 kg Hill'sa do odebrania:)
  5. :cool3::evil_lol:Pserwa....:eviltong:
  6. I dla polubek: "Dzisiaj na wróżbę idąć mojego starego w komórce znalazłam. Cały ranek węgiel wywalał i kompletnie był wykońcony. Znakiem tego noś dziś ze sobą ładowarkę, bo bateria w telefonie może Ci paść… albo nie."
  7. I do Ra_duni: "Dziś we dogomaniji dostanies zaprosenie do grona znajomych łod łosoby, która Cie pozonda…albo nie."
  8. Teraz do mmd: "Dziś cytaj wszytkie spamy we sksynce, bo mogo być w nich ukryte numery do Multilotka… albo nie."
  9. Babka gada do Reni: "Dzisiaj na giełdzie w odzieżówkę inwestuj. Kazikowa ostatnio straśnie się stroi, a to oznacza, że firmy podukujące ciuchy hossa w najbliższym kwartale czeka…albo nie."
  10. Ewus, babka ci cos powie: "Jeśli nikt Cię poważnie nie traktuje, psyklej sobie stucnego wąsa. Z babkowego doświadczenia wiem, że ludzie z zarostem pod nosem są społecnie poważani, więc z wąsem będą cię szanować jak, na ten przykład sprzedawczynię z mięsnego…albo nie."
  11. Nadwoje babka prawde ci powie albo i nie....Jest ktos zainteresowany?
  12. [quote name='RenW']Rozumi się, lepiej mieć "cuś" niżli oczami świecić:cool3::cool3::D:D[/QUOTE] [URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?_fb_fromhash=28386d774b83b4f8ffa52487c07ca6c8&ref=mf"]Nadwoje babka[/URL] Jeśli chces w najblizsym czasie podwyżkę dostać, zdobądź pukiel włosów kadrowej z Twojej firmy, zetsyj go na prosek, wsyp do carnej kawy i duszkiem wypij. Do tsech dni powinieneś mieć podniesione pobory… albo nie.
  13. Witam Wszystkich:) Szczyle z Viki slicznosci:) Czy jest jakis odzew na ogloszenia?
  14. Dopiero bede "cus" miala, jak Polubek zrobi i zje salatke:evil_lol:
  15. Ra_dunia jakies pysznosci serwuje, to ja ide lyknac z 5 tabletek:)
  16. [quote name='RenW']Ja na diecie, więc obejdę się smakiem i monitor starannie wyliżę :D:D:D:D I folderek skrzętnie chowam, co by się nikt niepowołany nie dostał :D:D[/QUOTE] W takim razie na czasie.... Bierzesz Pani i pluczesz zerwane listki mleczu, bez korzonkow. Odwirowywujesz Pani wode. Nastepnie cala tajemnica polega na przyrzadzeniu sosu : Na mniej wiecej pol kg mleczu : -1 cebula drobno siekana -pol lyzeczki pieprzu i pol lyzeczki soli -oliwa z rzepaku lub oliwek - 3 lyzki -sok z 2 cytryn -1 jajko na twardo -ostudzone skwarki z boczku, (zaleznie od ilosci hektarow dupencji) -i O DZIWO lyzka smietany !
  17. [quote name='polubek']masz jak w banku że na dniach zrobię sobie to cudo i zjem a nie będę lizała monitor :evil_lol:[/QUOTE] Przynajmniej bede miala cos w banku:cool3::evil_lol:
  18. Ren W....dokladnie tak..:shiny::shiny::shiny:
  19. [quote name='polubek']a dobre to to? uwielbiam szpinak, naleśniki ze szpinakiem i do tego barszczyk czerwony, normalnie niebo w gębie może być bez tego boczku?[/QUOTE] Wszystko moze byc...:)
  20. [quote name='RenW'][B]Ellig[/B] zrobiła replay :D:D[/QUOTE] Dzisiaj to pewnie jeszcze z piec razy zrobie:)
  21. [quote name='Ra_dunia']Ellig, ale ja nie wiem czy Ty wiesz, ale Ciebie to ponoć na dogo nie ma... ;) [/QUOTE] A widzialas mnie:crazyeye::loveu::loveu::loveu:
  22. [COLOR=#A30022][B]Sałatka ze szpinakiem [/B][/COLOR][B]Składniki, 2 porcje:[/B] [LIST] [*]100 g szpinaku (młode listki) [*]1 awokado, pokrojone na cząstki [*]2 mandarynki, pokrojone na cząstki [*]1/2 małej czerwonej cebuli, pokrojonej w cienkie plasterki [*]4 łyżki orzeszków pinii, zrumienionych na patelni [*]10 czarnych oliwek, przekrojonych na połówki [*]100 g chudego podwędzanego boczku, pokrojonego na cienkie plasterki [*][URL="http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/sosy/przepisy.html#sos_balsamiczny"]SOS BALSAMICZNY[/URL] (podwójna porcja) + 2 łyżki płynnego miodu [/LIST] Przygotować sos balsamiczny zgodnie z przepisem i wymieszać go z miodem. Szpinak umyć, osuszyć, oderwać twarde łodyżki i ułożyć na talerzach. Dodać awokado, mandarynkę, cebulę, orzeszki pinii i oliwki. Plasterki boczku podsmażyć na rumiano na patelni na odrobinie oliwy, pokroić w poprzek na kawałki i dodać do sałatki. Do powstałego sosu na patelni wlać sos balsamiczny z miodem, chwilę podgrzać. Sosem polać sałatkę. Można też zrezygnować z podgrzewania sosu na patelni i od razu dodać go do sałatki. Ta dam...............
  23. [quote name='Wunia']Ellig wątek już też mają ;)[/QUOTE] Wunia, no nie....nie dadza odpoczac:shake::evil_lol:
  24. [quote name='mmd']Bry:) Ellig sie pokazała, to fajnie:) .[/QUOTE] Jeszcze raz ....Dzien dobry:)mmd...:B-fly: Szkoda, ze ja nie moge spac tak jak Wunia.;):kiss_2:
  25. [quote name='Wunia']to ich allegro : [url]http://www.allegro.pl/item1012289008_oddam_pilnie_szczeniaczki_warszawa_praga_pomocy.html#gallery[/url] Obraczus będzie wątek zakładała ;) zgadza się :D:D:D z mamunią 10 ;)[/QUOTE] Ewus Ty je wszystkie wyeksportujesz do nowych domow:) Allegro widzialam, dostalam link na maila.....cudne sa:)
×
×
  • Create New...