-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='NiJaSe']Ocelot :) sunia moze wrocic do Marcina po strylce , nie ma problemu o tym tez z jego mama rozmawialam[/QUOTE] Obarczus,NiJaSe, dziekuje za konkretne informacje:)Bez bicia piany:)
-
[quote name='RenW']Co by nie było konsternacji i zaniepokojenia, będę śledzić Wasze poczynania, o deklaracjach i zobowiązaniach pamiętam, mam ich kilka na dogo. U mnie słowo droższe od pieniędzy! Trzymajcie się Kobitki w dobrym zdrowiu, wyśmienitym humorze i pogodnym nastroju...:Rose::eggface:[/QUOTE] Buziole, dawaj znac o sobie....:kiss_2::hand:
-
[quote name='RenW']Nie znikam, chwilowo się wycofuję z tak aktywnego dogomaniackiego życia - przycichnę sobie; krąg zainteresowań zmieniam;)[/QUOTE] Ok!Zgoda;)
-
[quote name='RenW']Mnie tam wsio rawno, od jutra nie będę korzystać z Waszej gościnności. Miłego dnia wszystkim życzę, wokół mnie realne życie się toczy. Do miłego:wink:[/QUOTE] A Tobie co?Znikasz?;)
-
[quote name='mmd']Cześć cioteczki odmeldowuję sie i znikam, pakować się trzeba[/QUOTE] Hej!Prosze jutro uwazac na siebie:)
-
Absolutnie, cichaczem capnelam, poszlam w owiedziny z kubkiem w lapce ....:)
-
Koniecznie , nie ma zgody na choroby:) Filmiki jak zawsze bardzo optymistyczne! Pozdrowienia Aniu:)
-
Dziekuje za ka(Wunie) , ale sie nachodzilam, tyle watkow, tyle zaleglosci....:) Dobrego weekendu Gapciowe Cioteczki:)
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudownosci!!!!!!!!!!!!Dziekujemy Pani Agnieszko:) Napatrzec sie nie moge na te zdjecia:) -
Bunia jest piekna:)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Witajcie, mam nadzieje ,ze z ogonem Sabci nie bedzie problemow. Czarnulku, trzymaj sie:) Czekam na rachunek od Pani weterynarz z Serocka ...To do Megii:) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
Ellig replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry, ja juz tu bylam , znam sprawe....:) -
[quote name='Wunia']tego się trzymamy ;)[/QUOTE] Tak , tego sie trzymajmy:)
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Ale on jest tylko troszkę za duży... i taki słodziak kochany, tak bardzo kocha ludzi, a tam się po prostu marnuje:-([/QUOTE] Tak, Pax nie jest duzy....Prosze DIF zastanow sie jeszcze....Pliss:) -
[quote name='obraczus87']Byłam i widziałam, swoje zdanie mam. Nijase dzisiaj pójdzie i potem napisze co i jak. Pan z KRK nie oddzwonił juz do mnie. Karma dostarczona, dla szczylków 3 kg, dla mamusi 2x1 kg oraz 2x700g. Jak karma sie bedzie kończyc to dowiozę Marcinowi. Miseczki, posłania, zabawki - wszystko oddałam. Psiulki w mig zrozumiały do czego słuzą zabawki i posłanie.... :) Nija dzisiaj zwróci uwage na tego jednego psiulka.. ELLIG bardzo dziekujemy za takie dary dla maluchów i mamusi!!! Psy zostały odrobaczone, dzisiaj beda po raz drugi. Teraz jadę z kochana Kosteczka do Hoteliku, więc jakby ktos miał jakies pytania to prosze dzwonic na kom. Po południu postaram się zajrzeć do kompa... MILEGO DNIA WSZYSTKIM![/QUOTE] Dziekuje , milego dnia:) Obarczus w sprawie dalszego rozdawnictwa prosze o kontakt, dziekuje ,ze odebralas i przekazalas rzeczy. Wplacilam pieniadze mam nadzieje ,ze zostana dobrze spozytkowane ,tu jak zawsze pelne zaufanie do Ren W. Rzeczy dla psow sa potrzebne dlatego wroca do mnie jak Marcin je zwroci..... I tyle wiecej sie tu nie wypowiadam............
-
[IMG]http://images40.fotosik.pl/285/65e7e8e12e5a34a3.jpg[/IMG]
-
[quote name='RenW']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Reniu a teraz wylacznie dla Ciebie Babka ujawnila poranna wrozbe;"Dziś na ganku wróżąc zaobserwowałam jak koguciak na kurę próbował wleźć, ale mu się zerwała i uciekła. Uwazaj więc, bo dziś przy ważnym połączeniu komórkowym zasięg możesz stracić… albo nie."
-
Wunia baba wywrozyla"Dzisiaj musis uwazac na konusa w skózanych portkach. Jak go spotkas i się ło ciebie łotse to dostanies parcha… albo nie."
-
[quote name='obraczus87']Karma odebrana :) ELLIG bardzo dziekujemy!!!!!![/QUOTE] Bardzo prosze:)
-
Fajnie, ze juz rzeczy pojechaly do szczeniakow Marcina.:)
-
Mam nieodparta chec przekazac "lisiej d...e" co jej babka wywrozyla: [URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?ref=mf"]Nadwoje babka[/URL] Dziś na patyckach wróżyłam i wyszło mi jakiego zwierzaka do domu Ci potrzeba. Żeby Ci milej w obejściu było patycaka sobie kup…albo nie."
-
Lepsze piwo z rana niz smietana....no nie do konca ten sam sens:evil_lol: