-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Jestem , mam karme dla Buni.....prosze o kontakt w sprawie odbioru karmy ode mnie:)
-
Reniu, dziekuje ,ze o mnie pamietalas....dzisiaj zrobilam sobie sama....wiesz co:) Dzien dobry, zajrzalam na troche i zostawiam dla Was mojego ulubionego Ptaka:) Dzisiaj pije wino,podobno trzeba korzystac z zycia.......znajdziecie mnie przy stoliku.... [video=youtube;VZhapd36Co0]http://www.youtube.com/watch?v=VZhapd36Co0&NR=1[/video]
-
[quote name='RenW']Dzień Dobry wszystkim:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :diabloti: Ka(Wunia) dla wszystkich:loveu::loveu::loveu: I :kaffee_2:Flavoured Latte dla [B]Wuni[/B]:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2:Caffe Espresso dla [B]Ellig[/B]:loveu::loveu::loveu: Cioteczko[B] Ellig[/B] będziem wyczekiwać i tęsknić:calus::kciuki::kciuki::bigcry::bigcry::bye:[/QUOTE] Dziekuje,dzisiaj tez poprosze:)Pa!
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Piekny portret:) -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images45.fotosik.pl/288/f6b0dc21e7a2048emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/283/8502f47df1d35256med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/287/6495f4ca290a1494med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/287/57ffee5f7b97bb1amed.jpg[/IMG] -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images43.fotosik.pl/287/050365195958128dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/283/113111d2f6db8068med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/283/63b2df1a05dce73fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/174/8ccb6986953e8510med.jpg[/IMG] -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Zdjecia Jagi przeslane przez quisiek:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/283/8a09d9af5e34c618med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/174/cb012d7d0739db9dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/287/95c2366fa99e5bb1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/288/fa40fe6b48b0e2damed.jpg[/IMG] -
Jagusia bezdomna młodziutka w typie wyżła....Już w domu.
Ellig replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Co slychac u Jagusi?:) -
Nie dobrze, przykro mi bardzo!
-
[quote name='RenW']Witam wszystkich:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :diabloti::diabloti: Ka(Wunia) dla wszystkich:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2: I Flavoured Latte dla [B]Wuni[/B]:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Witaj!Dziekuje za ka(Wunie):) Jutro poprosze o espresso.............buziak!:)
-
Dobranoc Gapciowe Cioteczki:) [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs493.ash1/26938_1430008439454_1510166502_1156397_2558380_n.jpg[/IMG]
-
Opuncja, urwisek , mysle ,ze nie ma co wprowadzac zwyklego mleka, niech maluchy jedza sucha karme i pija wode...:) Prosze przestancie z tymi podziekowaniami dla mnie bo zaczne "przepraszac";) Teraz ja:D: Dziekuje Wszystkim [B]Cioteczkom[/B] i [B]Wujkom[/B], [B]Przyjaciolom[/B] i [B]Znajomym[/B] za pomoc w ratowaniu "Psiej rodzinki":Rose::Rose::Rose:.Jestescie wyjatkowi !:iloveyou: [B]Opuncja, urwisek i Wasz syn S[/B].-Dziekuje!:modla::angel:
-
[quote name='mmd']Wunia dostała drugą porcję swoich czarodziejskich buteleczek i jak się nic nie zrypie, wraca we wtorek.[/QUOTE] Fantastycznie!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
-
[quote name='RenW']Witam wszystkich:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :diabloti: Ka(Wunia) dla wszystkich:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2: I Flavoured Latte dla Wuni, choć nie ma Wuni, ale liczy się pamięć:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dziekuje za ka(Wunie):) Jak to nie ma Wuni, Wunia liczy kropelki i popija kawke:loveu: Dzien dobry!Zycze Wam sloneczka, sloneczka na weekend:kiss_2:
-
[quote name='lilk_a']allegro jest , ale było ciężko :):) na dwie godziny wyłączyli prąd :shake: i to w momencie kiedy miałam połowę aukcji .... przepadło ... piszę piszę po raz drugi ... skończyłam :) chcę zapisać ... klikam .. i co i ................ w tzw międzyczasie mnie wylogowało:mad: ... trzecie podejście ukończone sukcesem :) skopiowałam trochę tekstu z wątku , bo Elig dała mi czas do rana :evil_lol: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1014191351[/URL][/QUOTE] Bardzo, bardzo dziekuje!Jestes Wielka:multi:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Dziękuję Elu :loveu:[/QUOTE] Ok, nie ma za co , wszystkiego sama nie zrobisz:)Trzymaj sie!:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']U Saby była już Pani weterynarz. Tak jak mi się wydawało z ogonem nie jest dobrze... Jest martwica, kawałek ogona jest do amputacji, nic się nie da zrobić. Pocieszające jest to ze to moze tylko parę centymetrów ale będzia wiadomo ile jak wygoli się ogon do zabiegu. Sunia dostała antybiotyk w zastrzyku-zdaje się Synergal, i kolejny zastrzyk z czymś przeciwświądowym. Synergal ma też w tabletkach do podawania od niedzieli dwa razy dziennie. Ma też kołnierz, z którym do końca nie moze się pogodzić i dostała preparat na kleszcze effipro spot.[/QUOTE] Zaplacone przelewem za wszystko o czym napisala [B]megii1[/B] w sumie 101 zl. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']U Saby była już Pani weterynarz. Tak jak mi się wydawało z ogonem nie jest dobrze... Jest martwica, kawałek ogona jest do amputacji, nic się nie da zrobić. Pocieszające jest to ze to moze tylko parę centymetrów ale będzia wiadomo ile jak wygoli się ogon do zabiegu. Sunia dostała antybiotyk w zastrzyku-zdaje się Synergal, i kolejny zastrzyk z czymś przeciwświądowym. Synergal ma też w tabletkach do podawania od niedzieli dwa razy dziennie. Ma też kołnierz, z którym do końca nie moze się pogodzić i dostała preparat na kleszcze effipro spot.[/QUOTE] Poprosze o dane do przelewu dla Pani wet.