-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
pietrucha podaj mi na pw swoje konto to 20 doloze na benzyne jutro rano odbiore pw bo juz musze spadac, dzieki:)
-
Wysle Ci link na maila i zobaczysz jak ja to zrobilam a czasu rzeczywiscie zabiera bardzo duzo....
-
[quote name='NiJaSe']Nie ma za co :)[/QUOTE] Jest, jest......Jeszcze raz bardzo Ci dziekuje:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ellig replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Wuniu, chyba chcialas powiedziec nie zabraniajmy ludziom myslec i wyciagac wnioski. Niestety znam takich co sa bardzo "oporni na wiedze":) -
[quote name='NiJaSe']Sunia juz po sterylce , miala jak sie okazalo tez przepukline ktora tez wycieto. Generalnie wszystko jest ok. jest troche obolala jak to pies po sterylce Polubek zlituj sie , jestem ociezla ,mam zwolnienie na ktorym jest zaznaczone ze mam lezec a ja mimo wszystko z wrodzonego adhd latam jak z pieprzem ,ale czuje ze energia juz nie ta. do tego dzisiaj wylądowal u mnie haszczak z babeszja .... edit: sunia gratisowo dostala zestaw witamin i miala obiete pazurki[/QUOTE] NiJaSe bardzo Ci dziekuje:)
-
[quote name='NatiiMar']Już załatwione, Pogódka dzięki:)[/QUOTE] OK, i poprosze info na pw jak to wyglada i co zostalo przkazane, dziekuje:)
-
[quote name='Pogódka']Dzwoniłam do niej, jesteśmy umówione na jutro, nie wiem jak to zrobię bo jestem w pracy., ale może przez okno...na miotle urwę się na chwilę....odbiorę w każdym razie wsio:):):)[/QUOTE] To dobrze ,ze zadzwonilas a potem poprosze info do mnie na pw bo musze podziekowac na NK, i jabys mogla zrobic zdjecie tych rzeczy, przepraszam za klopot:)
-
[quote name='lilk_a']wiem , wiem jest w porządku :)[/QUOTE] [quote name='mmd']Już do łóżek? Ja dopiero wstałam ;) Pani z Gdyni sprawdzona? Bo już się niecierpliwię. W niedzielę wyjeżdżam, będę beznetowa i chciałabym już mieć dzieciaki po domach :evil_lol: No i Viki, tu będzie trochę dłużej, a tak bym chciała takaą wisienkę na torcie - adopcję mamusi ...[/QUOTE] Urwisek pewnie napisze memorial na temat Pani z Gdyni, z tego co udalo mi sie ustalic to P. z Gdyni podala swoj nr telefonu i podobno urwisek przekazal ten numer Ltterce ale czy Litterce udalo sie skontaktowac z Pania to ja juz sie nie dowiedzialam, dlatego ide do wanny o ile nie ma tam polubek i potem do lozka o ile........albo nie:)
-
[quote name='NatiiMar']Kurcze, ktoś musiałby skoczyć do tych Gliwic.Ja ostatnio mam tylu klientów,że nie wyrabiam. ..coś zorganizujemy. Ile mamy czasu? Zadzwoncie, Kasia czeka na telefon.....ustalenia z nia Podaję numer do Kasi - 512 448 -518.
-
[quote name='Wet-siostra']Chyba Tarnobrzeg[/QUOTE] Jakies przytulisko w Tarnobrzegu?dziekuje:)
-
[quote name='Sylwka']Gdyby część miała trafić do Tbg i ktoś mógłby to dowieźć do Krakowa to ja zajęłabym się transportem dalej.[/QUOTE] Prosze kontaktujcie sie bezposrednio z Kasia, ja mieszkam w Warszawie , tylko znalazlam ludzi , ktorzy zrobili zbiorke w Gliwicach, sama wysylam karme bezposrednio do potrzebujacych. co to jest Tbg?
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
To wspaniale ,ze mozna poczytac dobre informacje:) -
Mysle ,ze kierunek nie ma znaczenia, znaczenie ma pomoc dla potrzebujacych, akcja byla ogloszona prze ze mnie na Nk i odezwala sie osoba, ktora zorganizowala zbiorke w Gliwicach a o jakim Przytulisku Ty myslisz?
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Pamiętamy, tylko kończą się możliwości finansowe:-([/QUOTE] Ewa czy Maja ma jeszcze karme? Moze chociaz karme damy? -
[quote name='ewkar']Do którego przytuliska? Pytam nie bez powodu.[/QUOTE] Wstepnie byla mowa o Kędzierzyn - Kozle ale dary mozna rozdzielic tylko, ktos musi zadzwonic.
-
Wazne!!!!!!!!!!!!!!!! Na moja prosbe na NK odezwala sie znajoma i mam dla Was taka informacje , tylko prosze o szybka reakcje i telefon do Kasi "Cześć E, Mam do Ciebie prośbę, Moja koleżanka z Gliwic zebrała u siebie w firmie dużo rzeczy dla zwierzaków. Czy mógłby ktoś się z nia skontaktować w celu dostarczenia tego jakoś do przytuliska? Podaję numer do Kasi - 512 448 -518." Kto zadzwoni? I zorganizuje transport do przytuliska na cito!?
-
Wazne!!!!!!!!!!!!!!!! Na moja prosbe na NK odezwala sie znajoma i mam dla Was taka informacje , tylko prosze o szybka reakcje i telefon do Kasi Cześć E, Mam do Ciebie prośbę, Moja koleżanka z Gliwic zebrała u siebie w firmie dużo rzeczy dla zwierzaków. Czy mógłby ktoś się z nia skontaktować w celu dostarczenia tego jakoś do przytuliska? Podaję numer do Kasi - 512 448 -518. Kto zadzwoni? I zorganizuje transport do przytuliska na cito!?
-
Witajcie, czekam na pomyslne wiesci o suni....:)
-
Fanastyczne, Kamila zrob Stefanowi caly jeden watek na GoldenLine i wlasnie po kolei wklejaj jego zdjecia :) I jeszcze jedno w sklepach ZOO pojawily sie takie odblaskowe bandamki, niektorzy pisza na nich np."Szukam domu" i zakladaja psiakowi, podobno ludzie czesto zaczepiaja i pytaja o co chodzi, moze to bedzie sposob na znalezienie domu dla Stefana:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='golf']no niezle mi to wyszlo... mam chyba jakies problemy z czytaniem!! sorry![/QUOTE] Wszyscy mamy nie przejmuj sie nastepnym razem Ty kogos "zlapiesz":) -
Na zdrowie dla kochanych psiakow:) Pozdrawiam serdecznie cala Rodzinke:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Takiej wersji mojego nicku jeszcze nie widzialam :D[/QUOTE] dobre, tyle sie mowi o odrobaczaniu:):)