-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Ellig replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='slay'][SIZE=2]Dotarła tylko dla szczeniaków.[/SIZE][/QUOTE] Dziekuje, ja juz nie mam do nich sily kupiona 18 maja i nie moge sie doprosic ani o zwrot pieniedzy ani o dostarczenie karmy, rece opadaja..... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Cudne............. [img]http://images40.fotosik.pl/295/930cd0bd018e142amed.jpg[/img] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dzielny maluch:) -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Ellig replied to ewab's topic in Już w nowym domu
To znaczy ,ze dotarla tylko ta dla szczeniakow 15 kg? Czy 2x 15 kg Puriny? -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']allegro maluchów : [URL="http://www.allegro.pl/item1052242200_szczeniaki_kajko_i_kokosz_czekaja_na_dom.html"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/k5a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Lila piekne Allegro, bardzo dziekuje:) -
Wszystkiego najlepszego mmd:)Sto lat! [img]http://chocolissimo.pl/do/image/_popup/0310-PLKWIA4.jpg[/img] [video]http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=0&pv=3111868&path=83542[/video]
-
Wszystkiego najlepszego mmd:) [video]http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=0&pv=3179186&path=83542[/video]
-
[quote name='Tora&Faro']Bazarek dla Białaska i szczeniaczków podrzuconych na strzelnicę:): [url]http://www.dogomania.pl/threads/186589-Przewodniki-i-inne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-szczeniak%C3%B3w-i-Bia%C5%82aska-do-8-czerwca-do-godz.00.00?p=14774229#post14774229[/url][/QUOTE] Dziekuje szybko zrobilas:)
-
Znalezione na GoldenLine "Poszukiwana młodziutka kotka, najchętniej o pręgowanym umaszczeniu. Proszę o kontakt pod adresem [email][email protected][/email] - wszelkie pytania i zdjęcia kociąt mile widziane :)
-
[quote name='Dorothy']zaswiecilo i ma swiecic cale dwa dni niech to licho :-( Wena startuje z zebami do malych suczek, dostala jakiejs kompletnej manii, dzis musialam nia rzucic o podloge bo na powazne zcisnela zeby na slepej staruszce. Nie wiem, deszcz i frustracja czy co??[/QUOTE] No tak, biedaki wszystkie placa wysoka cene za to co zgotowala nam "przyroda", moze trzeba kupic dla niej kaganiec , taki z materialu?
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Ellig naprawdę baaaardzo dziękuję za pomoc maluchom:loveu: Super:):):)[/QUOTE] Ok, bardzo prosze....Lila robi wyjatkowe allegra i nie bierze za to pieniedzy wiec tez pomaga "naszym" bidakom":) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']jestem , poszperałam na wątku , allegro będzie ..... późną nocą albo wczesnym rankiem .... :):) [B]Ellig[/B]... na początek zamieniam allegro Uszatki na allegro Kajko i Kokosza... tak ?[/QUOTE] Tak Lila , dziekuje:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Kciuki sie przydadzą, gdyz Brutusek chyba nie najlepiej znosi podróże.....[/QUOTE] Bede trzymala :cool2::thumbs::thumbs::thumbs: -
[quote name='gusia0106']Ale się zdjęcie załadować nie chce :( Ciotki, zaraz jadę do domu i na 20:30 do domu Marlejowego... Jak mi się któraś ucieszy albo kciuki puści to własnoręcznie zamorduję! Kciuki zaciśnięte być mają aż do odwołania! ;)[/QUOTE] No to ja sie chyba pomodle ,zeby sie nikomu krzywda nie stala......
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Jutro o 10.30 odbieram z mala_czarna Brutuska od Owieczki :) Trzymac kciuki!!!!!!! :)[/QUOTE] O matulu, trzymam kciuki bardzo mocno i serducho mam w gardle, karma dla psiakow czeka odlozona.Powodzenia!!!!!!!!!!! -
Znowu wspaniale wiadomosci, sliczne zdjecia i filmiki, dziekujemy Aniu i prosze pozdrowic Panie z sasiedztwa:)
-
[COLOR=Blue][B]Szukamy transporu Warszawa - Gdynia dla 10 tyg. szczeniaka , suni Uszatki kontakt 668 849 831 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR]
-
[quote name='Litterka']Byłam wczoraj na wizycie przedadopcyjnej dla Uszatki. Zostałam poproszona o napisanie tutaj, więc już zdaję relację: Uszatkę chce adoptować Pani z Gdyni. Jest to osoba młoda, mieszkająca z narzeczonym. Na razie mieszkają razem w dużej, wynajmowanej kawalerce. Chyba w czerwcu przenoszą się do własnego mieszkania. Także tu nie muszę się obawiać. Z tego, co się Państwo dowiadywali, zarówno teraz, jak i na nowym miejscu nie ma żadnych przeciwwskazań i obiekcji co do zwierząt. Zresztą obecnie w domu jest szczur Krzysio. Pani jest osobą sensowną, rozsądną. W swoim życiu posiadała już kilka psów, dwa z nich, przygarnięte mieszkają nadal z Mamą tej Pani. Pani miała też suczkę z Ciapkowa - schroniska w Gdyni. Niestety, Shiba była wzięta jako 12-latka, odeszła za TM po roku we własnym domu na raka. Stosunek do sterylizacji "dla wygody lepiej wysterylizujemy", ale Pani się na nią zgadza, będę zresztą monitorować:) Uważam, że Uszatka trafi w dobre miejsce. Narzeczony Pani również miał psa, pies mieszka z rodzicami Pana (pod Warszawą).[/QUOTE] Litterka, bardzo , bardzo dziekuje za pomoc, za wizyte i za relacje:) Dzieki Tobie Uszatka bedzie miala bezpieczny dom...teraz tylko szukamy transportu:)
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dziekuje wysylam maila do Lilki.