-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Prawda?To inteligentne, przeszywajace spojrzenie .......
-
[img]http://stuff.swir.us/2007/04/19/uwaga_zly_pies.jpg[/img]
-
[quote name='Isadora7'][B]Jeszcze ojca nam brakuje[/B][/QUOTE] Fakt to jakies niedociagniecie, musimy to zmienic.....
-
[quote name='pietrucha204']też się przyda wsparcie duchowe;) ja ich będę tylko słownie wspierać o ile mnie nie pogonią gdzieś na pastwiska jak stracą cierpliwość hihi ;)[/QUOTE] Pietrucha Ty dzielna Kobita jestes.....Dasz rade :)
-
[quote name='NatiiMar']Ja zajeta? Uciekłam sprzed ołtarza, jak na tym filmie:) Dwa miesiące przed ślubem stwierdziłam,że jednak mi się nie chce prać, sprzatac i gotować dla chłopa i poszłam w świat:) Spoko, na czas wykonania robót moge nawet gotować fasolke po bretońsku i gołąbki. Byle były dobrze kojce zrobione:)[/QUOTE] Fasola i kapusta no to bedzie fajny "klimat":):):)
-
[quote name='Isadora7']Fullwypas widzę, ka(Wunia) i słońce :)[/QUOTE] No i "moher" to dopiero opcja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Dzięki, widziałam już na wątku Brutusa :)[/QUOTE] Wiselka te Twoje "jamniory" z avatara normalnie lamia mi serce.Mialam sunie siersciucha , bardzo piekna i madra......Och...... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']No to Brutus będzie kolosem jak dorośnie ;) Chce tatusia zobaczyć!!! POKAŻ :loveu:[/QUOTE] Przekopiowane, tatus Brutuska[img]http://i41.tinypic.com/2m5c6f4.jpg[/img] -
[quote name='Litterka']I co? Udało się skontaktować z panią z Gdyni? Martwię się, co będzie z Uszatką:([/QUOTE] Mysle,ze Pani z Gdyni nie odbiera tel. w weekendy. Jeszcze nie dzwonilam do urwiska wiec nie wiem czy dzisiaj sie skontaktowali, zadzwonie pozniej bo teraz jestem zawalona praca:) Dam znac, sama bym zadzwonila do Pani z Gdyni i zapytala kiedy mozna przywizc Uszatke ale nie mam numeru telefonu....
-
To ja jeszcze dorzuce to czego teraz najbardziej brakuje.... [img]http://republika.pl/blog_qm_3051744/3053561/tr/slonce.jpg[/img]
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Tatus Brutuska to tez piekny pies:)Przeklejam zdjecie:) [img]http://i41.tinypic.com/2m5c6f4.jpg[/img] -
Dzien dobry:) Bardzo martwie sie o Wszystkich , ktorych dotknela i dotyka powodz:( Igielko widzialam Twoja strone i Twoje dwa psiaki /zdjecie 2008r/ sa , byly sliczne. Rozumiem ,ze prowadzisz platny DT.Potrzeba dobrych domow dla psiakow:) Psy u Urwiskow sa na bezplatnym DT. Pozdrawiam:) Wszystkim zycze slonca, slonca, slonca..... [IMG]https://www.naklejkolandia.pl/galerie/s/sloneczko-i-chmurki-zest_529.jpg[/IMG]
-
Tak trzeba zrobic rozliczenie i zastanowic sie nad ogloszeniami dla Dejzji, nie wiem czy M. nadal oglasza ja na Allegro?
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Poszukuję kogoś do przeprowadzenia wizyty w Żyrardowie, zupełnie nie moje rewiry, dostałam prośbę z Krakowa.[/QUOTE] Mysza sprawdz na mapie pomocy , widzialam tam jedna osobe z Zyrardowa... -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Ellig replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Kinia, G. jutro wezmie ode mnie sucha karme dla Twoich psiakow, napisz mi tylko na pw , gdzie dokladnie teraz sie znajduja , adres i telefon....Czy 12 kg wystarczy? -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Fantastyczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://images43.fotosik.pl/299/9639673901026499med.jpg[/IMG] Kajko chyba zgarnal wszystkie zabawki:) I to zdjecie jak wszystkie cztery / jakis maluch dodatkowy/ ida sobie "gesiego" i budowniczy Kokosz na ceglach cudowne.......:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Ale smieszne te psiaki i Brutusek wyraznie wybral sobie zabawke:) Widze tam jeszcze jednego malego psiaka jak lezy na plecach:) Kajko i Kokosz wyraznie sie juz zadomowily:) -
Dorothy zalało. Pada nieustannie. Koszmar i bezsilność. Biesko-Biała.
Ellig replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']U mnie juz leje, leje od godziny 14 tej, leje jak z cebra :-( caly czas...[/QUOTE] Potwornie mi przykro, bo nie jestem w stanie nic zrobic u nas burze i potwornie leje....Nie wiem jak Ci pomoc:( -
[quote name='Igiełka']Witajcie Kochani Nie wiem czy doszedł pw. Chcę Was zaprosić do oglądania mojego tymczasu. Poznacie moją Rudosławę. Jestem tutaj od początku- podziwiam fotki rodzinki. I bardzo będe się cieszyć z Waszej obecności u mnie. Mile widziane opinie.[/QUOTE] Igielko, Urwiskowa rodzinka ma klopot z odbieraniem pw, praktycznie nie maja internetu. Czy zapraszasz na swoj watek, jezeli tak to chetnie zobaczymy Twoje zwierzaki:)
-
[URL]http://allegro.pl/listing.php/search?string=Flexi&us_id=9142146&country=1[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1051231480_flexi_smycz_rock_star_5m_20kg_tiger_warszawa.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1029944974_flexi_smycz_comfort_1_small_czarna_5m_warszawa.html[/URL] [url]http://allegro.pl/item1051231497_flexi_smycz_elegance_tasma_5m_25_kg_najtaniej.html[/url]