Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Kolejne platne ogloszenia dla Viki i Uszatki [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art17130,viki.html[/url] [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art17131,dzielna-uszatka.html[/url]
  2. [quote name='NiJaSe']chyba zaraz zwariuje :shake: , on się biedny cały czas męczy a ja nie mam mu jak pomóc , coś mu jest a niewiadomo co , to jakaś paranoja[/QUOTE] NiJaSe czasami nawet Pan B. nie pomoze , doswiadczamy tego tez my na sobie , na swoich bliskich, robisz wszystko co mozesz, trudno sie z tym pogodzic ale nie mamy innego wyboru.Moze jeszcze sie uda trzeba w to wierzyc i w miare mozliwosci pomagac Omenowi przetrwac bez bolu :(
  3. [B]Kajko i Kokosz do góry!!!!!!!!!!!![/B]
  4. [quote name='NiJaSe']czekam na telefon .........:-([/QUOTE] Trzymaj sie ! Sama sie trzese, trzeba myslec pozytywnie, przynajmniej sie starac......cho...a.....
  5. [quote name='lilk_a']allegro Uszatki [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1064686545[/URL][/QUOTE] Dziekuje Lila, bardzo dziekuje:)
  6. [quote name='Tora&Faro'] Elu my jesteśmy umówione dzisiaj?:)[/QUOTE] Oczywiscie, dzisiaj sie widzimy:)
  7. Aniu, dziekujemy za dobre wiadomosci.Trzymajcie sie cieplutko i slonecznie:)
  8. [quote name='ronja']karma Mai skończyła się miesiąc temu, więc bardzo by się przydała. przez miesiąc zobowiązałam się do karmienia Mai swoją karmą, by w ten sposób "oddać" to, co zjadła moja Ciućka sama częstując się z pojemnika.[/QUOTE] No wiesz to chyba jakis zart za to ,ze Ciucka zjadla garstke karmy Ty karmisz Maje przez miesiac..... Dzisiaj przekaze Ewie Marcie 15 kg karmy dle Mai. Pozdrawiam:)
  9. Nie z Wojtem bedzie rozmowa, dzisiaj zadwoni do Ciebie Bogusia a karma juz jest zalatwiona tylko transport potrzebny o tym tez powie B. Z Wojtem tez bardzo duzo zalatwione:)Jest zgoda na kilka sterylek:)
  10. Boje sie otwierac ten watek....trzymam kciuki, wyjatkowe kciuki....
  11. Slay.Sklep zapewnil mnie ze dzisiaj najpozniej jutro karma, kolejne 15 kg bedzie dostarczona:)
  12. [quote name='__Lara']Cudak :loveu::loveu::loveu::loveu: będziemy Ci-Wam kibicować :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Oj tak ! Sprawa zalatwiona dzisiaj zadzwoni do Ciebie Bogusia.....juz trzeba szukac transportu dla karmy z Marek pod Warszawa do Was:)
  13. Omen nie poddawaj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. [quote name='NiJaSe']Anja walic kase , najwazniejsze zeby mu pomogli , martwic bedziemy sie potem[/QUOTE] Przelalam 150.....Jak sie czuje Omen?
  15. [quote name='Tora&Faro']Ja żywię wielką nadzieję że chłopcy niedługo pójdą do domków...póki co telefon milczy....[/QUOTE] Na pewno, teraz jest duzo psiakow do adopcji / powodz/ ale maja piekne Allegro, moze jeszcze trzeba wykupic na bazarku ogloszenia.
  16. Zdjecia swietne, psiaki bezpieczne,same dobre wiadomosci:)
  17. No prosze zupelnie inny pies:)Jaki szczesliwy, to wspaniale!!!!!!!!!!!!Warto ratowac psy jak sie widzi taki cuda:) Cudowne zdjecia!!!!!!!!!!!!
  18. Juz przeczytalam, wrzucilam na Twoje konto NiJaSe troche grosza i odkladam dla haszczaka 14 kg karmy Hill'sa d/d. Dobrej nocy:)
  19. Jestem zaraz przeczytam i postaram sie pomoc...Trzymaj sie maly!
  20. [quote name='NiJaSe']rany przepraszam opuściłam sie , ale mam co robic :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!![/QUOTE] W porzadku NiJaSe...Napisz tylko ile kosztowala sterylka to rozliczenie zrobimy i jeszcze jak sie czuje Dejzi?:)
  21. Powodzenia Viki..... Uszatka trzymam kciuki ...... cos na wieczor [img]http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs276.snc3/27951_117282614974393_111129072256414_93986_5674254_s.jpg[/img]
  22. [quote name='NatiiMar']Ellig, cos musi zaganiac do roboty. A taka "atmosfera" popędza,że hej:):)[/QUOTE] Jak sie szybko ruszaja to i "wiatry" mocniejsze "wieja"...:)
  23. [quote name='Cudak']Chyba przydałby się nowy banerek ;) Taki już tylko z Viki... Igiełka w chwili obecnej ma bezpłatny DT, jedynie za karmę/środki czystości (wcześniej miała płatny, ale nie było chętnych), ale tylko dla niedużych suczek...a takich też na dogo jest sporo, więc pewnie w końcu, któraś skorzysta :)[/QUOTE] Na watku byla podana cena za dobe....dlatego uwazalam ,ze jest platny...:) "Cena 9zł za dobę Nie ponoszę kosztów za szczepienia, sterylizacje transport do nowego domu, specjalistyczną karmę i zastrzyki jednak moge to wszystko dopilnować. Przy wiekszej liczbie podopiecznych zniżki."
  24. [quote name='RenW'][B]Ellig[/B], to Twój typ faceta?!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Nie to moherowy ojciec, moj typ juz kiedys byl z filizanka w dloni, a na powaznie to ja nie jestem normalna....moj Tz ma "korzenie" wloskie, nie pisze byly bo nie jestesmy po tzw. rozwodzie, wyobrazacie sobie 32 lata malzenstwa??????????????
×
×
  • Create New...