Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [url]http://wiadomosci.onet.pl/2177836,11,intensywne_opady_przez_caly_tydzien_zagrozone_poludnie_kraju,item.html[/url] Juz dzisiaj musimy pomyslec jak zabezpieczyc to co nie zostalo zniszczone itd,prognozy sa nie ciekawe.Tak mi przykro.....
  2. [quote name='Marta67']ech kasy mało i psa nie ma :shake:[/QUOTE] Trzeba rozsylac wiadomosci, prosic o pomoc wszystkich z Warszawy. Ubocze moze jakis bazarek typu "Budujemy dom dla Bialaska" albo "Gdzie jest Bialasek", wiem ,ze kiedys poddawales taki pomysl, sama kupowalam cegielki, tylko nie pamietam , kto to robil.?
  3. No tak to juz za chwile ....na procesje pojedzie:)
  4. Dziekuje za ka(Wunie):) Kiedy Gapcio wyrusza do nowego domu?
  5. [quote name='Lu_Gosiak']dzieki wielkie....jutro Tolek przyjezdza z Wiosna na dni naszego miasta i bedzie przedstawiany szerokiej publicznosci...:) kciuki wiec jak najbardziej wskazane[/QUOTE] No to trzymamy kciuki za Tolka:)
  6. Lakus pozdrawia slicznie:)
  7. [quote name='mysza 1']Kurczę, szkoda, że się nie udało dzisiaj Uszatce pojechać, jechał Agis, który mieszkał z moją Bianką na działce, wiozła go pati-c, ona wozi psiaki na dogo za kasę. Zawsze łączony transport jest tańszy.[/QUOTE] A jak "domek" dla Maji? Wyglada swietnie:)
  8. Viki szuka domu....dobrego domu:) [img]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/viki1.jpg[/img]
  9. [COLOR=Blue][B]Szukamy transportu Warszawa - Gdynia dla 10 tyg. szczeniaka , suni Uszatki kontakt 668 849 831 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Nie aktualne:)Dziekujemy! [/B][/COLOR]
  10. [quote name='mmd']Żegnam się do czwartku. Buziaki![/QUOTE] Do czwartku:)
  11. To bardzo przykre co piszesz Slay.Wiemy ,ze bardzo dobrze opiekujesz sie psiakami ale nie mozesz byc wszedzie i o kazdej porze....Ach co ci ludzie wyprawiaja jedni wyrzucaja inni kradna i to jeszcze w taki sposob.....
  12. [quote name='obraczus87']Bardzo dziekujemy!! :)[/QUOTE] No co Ty , M?:) Nie ma o czym mowic:)
  13. [quote name='Isadora7']Widzisz Kinia, światełko w tunelu już masz :)[/QUOTE] I jeszcze mamy kartony zebrane:)Jak juz bedziemy spaly w tym tunelu...
  14. [quote name='Kinia1984']nie sa alergikami cioteczko:)[/QUOTE] Przepraszam, zmeczenie tym bardziej nie ma o czym mowic karme maja zagwarantowana jakies 12 kg wystarczy na razie?
  15. M.bedzie u mnie w przyszlym tygodniu, to dam Jej karme rowniez dla twoich psiakow tylko jeszcze napisz w jakim sa wieku? A juz widze alergicy.No tak to troche klopot ale cos poradzimy....:) Ten hotel to z luksusowa karma powinien tyle kosztowac, matko 500 zl plus karma....
  16. W jakim "chlopaki" sa wieku? Czy mozesz odebrac karme z Warszawy?
  17. Kinga czy mozesz w skrocie napisac jakie masz plany i jakie sa najwieksze potrzeby po za pieniedzmi oczywiscie.Czy zabierasz psy do siebie?
  18. Brutus jest piekny i juz wyglada na mniej wystraszonego:)Bardzo sie ciesze:)
  19. Viki szuka ........ [video=youtube;uf8GyCJscAM]http://www.youtube.com/watch?v=uf8GyCJscAM[/video]
  20. Wspaniala mama i sliczna sunia Viki czeka na swoj dom...... [IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/viki2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/viki1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/viki10.jpg[/IMG] Zdjecia opracowala Lilk_a
  21. [quote name='pietrucha204']chyba an razie same deklaracje? zobaczymy ile się nazbiera. pogadam dzsiaj z nati jak ona to widzi[/QUOTE] Ok, w razie co poprosze o przypomnienie na pw, dziekuje:)
  22. Pieknego weekendu i lepszych dni dla Wszystkich , serdecznie pozdrawiam:)
  23. [quote name='Kinia1984']ok marta to zaczynam zbierac kartony na nasze legowisko:D[/QUOTE] Ja juz kartony odkladam, bedziemy trzy..... zaraz przeczytam....
  24. [COLOR=Blue][B]Szukamy transportu Warszawa - Gdynia dla 10 tyg. szczeniaka , suni Uszatki kontakt 668 849 831 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] nie aktualne........Dziekujemy! [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...