Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='mru']pisalismy ze taki przelew kosztuje 50 z i jest bez sensu bedzie mozliwosc wplat przez PayPal tylko musicie dac mi chwile[/QUOTE] Ok!Dzieki bo zasypuja mnie wiadomosciami na pw.....
  2. Wunia lepiej zrob kawe:)Cuda takie sie dzieja, objawienia normalnie,ze bez kawy ani rusz:)
  3. [quote name='mru']wstrzymajcie sie chwile z tymi przelewami zza granicy :) będzie można przez PayPal tylko jutro napisze jak dokładnie to wygląda![/QUOTE] mru, ludzie prosza o pelne namiary na numer konta ze SWIFTEM , najlepiej jakby znalazly sie na stronie Omena na Vivie, takie sa prosby z Facebooka....
  4. [quote name='idusiek']moja kolezanka kupowaław aptece podkłady ludzkie dla szczeniora, kosztowały kilkanaście zł za 10 szt. a psie kosztują 3 razy tyle.[/QUOTE] No to kup i przekaz dla Omena.....
  5. Kciuki bardzo sie przydadza:) Viki zasluguje na dobry dom, w koncu takiego "Paprocha" wykarmila:):):) [IMG]http://i975.photobucket.com/albums/ae240/urwisek/640lotpoprocha-1.jpg[/IMG]
  6. To daj prosze ogloszenie na watku transportowym z data od kiedy bedziesz w domu,ze potrzebny transport i z numerem telefonu albo popros kogos z miau.....ja tam nikogo nie znam.
  7. [quote name='tayga']Takie podkłady bywają też w aptekach... i "po znajomości" na oddziałach szpitalnych. Omenku... nowa ciocia trzyma kciuki za Twoje zdrówko![/QUOTE] W aptekach sa drogie i tylko na sztuki ale moze na cito warto chociaz ze 3 kupic, najczesciej sa te podklady w aptekach przyszpitalnych w innych czesto trzeba zamawiac.....Tylko kto pomoze NiJaSe i kupi, nie zaplaci tylko kupi, ja zwroce pieniadze?????
  8. [quote name='UBOCZE']Gdzież mógł się podziewać Białasek w tę okropną nawałnicę nad Ursynowem...:shake:[/QUOTE] No wlasnie trzeba zorganizowac wszystkich z Ursynowa i zlapac Bialaska bo to sie naprawde zle skonczy, [B]mru[/B] prosze pomoz, ratujesz psy z roznych rejonow Polski a tu pies pod "nosem" czeka.
  9. [quote name='NiJaSe']IVV nie jest tak żle ta guma twarda nie jest a bylby problem z utrzymaniem czystości , wczoraj mial wyjęty cewnik ale to sie nie sprawdziło bo on po prostu siusiał pod siebie , kocyki tam mają i widzialam ze niektore pieski pewnie te mobilniejsze maja koce w klatkach[/QUOTE] Tam kazdy zanosi dla swojego psa podklady, kurcze mozna je kupic w sklepach zoo.Moja suka miala takie kupione w kuchniapupila i przez 10 dni pobytu na powstancow codziennie je zmieniali,NiJaSe czy mozesz kupic te podklady ja za nie zaplace, zaraz wstawie link zebys wiedziala o co chodzi [url]http://www.kuchniapupila.pl/pies/czystosc1/pieluchy/netty_podklad_chlonny,p919991289[/url] najlepiej 60x90 Trzymaj sie Omen!
  10. Gapciu, fantastycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
  11. [quote name='NiJaSe']jest tak , temp ustabilizowana ,czesc jelit pracuje jako tak ,czesc jeszcze wcale generalnie jest lepiej ale caly czas żle[/QUOTE] Choroba o co chodzi ?Dlaczego te jelita nie podejmuja pracy,zostaly jednak powaznie uszkodzone. Maly trzymaj sie.!
  12. [quote name='majuska']No i ??? jakieś wieści??Chyba juz dojechali.....słońce co pradwa nie świeci, ale ciepło i nie pada, myslę, że Gapcio już zwiedza areały i poznaje się z nową kumpelą....[/QUOTE] Bogacz z tego " gapcia:)naszego"
  13. Kajo wyraznie "rozrabia":):) Do Kokosza mam slabosc, cudowny czarnulek:) Sliczne chlopaki i Brutus wspanialy:)
  14. Piekny "latawiec" z Waszej Misi, koty korzystaja ze slonca, widac ,ze kazda ma swoja miejscowke:)
  15. [quote name='NiJaSe']pisze smsa do Mru , nie wiem czy ona wie ale jak bede wiedziala jaki bank to na infolinie zadzwonie[/QUOTE] Trzeba tez te dane wstawic na 1 strone:)
  16. Ale Brutus jest duzy , Kajko przy nim wyglada jak synek:) Sliczne zdjecia:)
  17. Prosba z Facebooka: [B] [COLOR=Red]Potrzebuję do przelewu zagranicznego pieniędzy na rzecz psa "OMEN' -dodatkowo SWIFT banku,nie ma go Waszej stronie a telefony fundacji milczą.[/COLOR][/B]
  18. [quote name='ronja']byli państwo. Maja im się spodobała. zobaczymy, czy skontaktują się z Myszą[/QUOTE] Trzymam kciuki:)
  19. [quote name='Litterka']Dobrze jest! Cieszę się, że się udało! Jupi![/QUOTE] Pewnie, najwazniejsze ,ze Uszatka ma dom:) Lilka przeniesie ogloszenia Uszatki na chlopakow ze strzelnicy, bardzo dziekuje. Teraz powpisuje w ogloszenia ,ze Uszatka juz ma dom...... I usune "moje" ogloszenia o Uszatce.....Niestety nie da sie ich "przepisac" na innego psa....
  20. "[COLOR=SeaGreen][B]Ellig[/B] czy jest możliwość "prze-edytować" któreś z już opłaconych ogłoszeń na jakąś inną bidę? "[/COLOR] Juz raz to zrobilam , po czym znowu poprosilam Lile o wznowienie ogloszenia dla Uszatki, sama wystawilam na 30 dni kolejne 4 ogloszenia,oraz wznowilam prosby o adopcje na Facebooku i GoldenLine nie mialam od Was wiadomosci ,ze szykuje sie jakis potencjalny domek , tylko to ,ze "Gdynia" nie odpowiada. Zdjecia Paproszka w nowym domu piekne:)Paproch wygrales los na loterii....
  21. Aniu, Lakus slicznie wyglada dobrze ,ze i wyniki badan sa dobre:)
  22. Wuniu i tak nie moze byc u Ciebie to ciesz sie ,ze tak bardzo pomoglas Gapciowi i ze tyle Cioteczek go pokochalo:)Byl we wspanialym holeliku u Jamora , teraz jedzie do wspanialego domu , przeciez to jest happy end:)
  23. Slay czy karma z KrakVet-u dotarla?
×
×
  • Create New...