-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Tyle na pewno się nie uda na raz zabrać... ;)[/QUOTE] Spokojnie to zwyklym samochodem osobowym bylo przewozone, bagaznik tylko musi byc pusgty albo tylne siedzenie:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']kochani ,Bella ma szanse jechac jutro do domu ...brakuje 110 zl na transport ..pomozecie? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184702-BELLA-z-Dzier%C5%BConiowa_2l-bernardyn-zaczyna-ODCHODZI%C4%86_DEPRESJA_dt_hotel_pieniadzePOMOCY?p=14800953#post14800953"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6893/natransportbella.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Gdzie Bella jedzie do domu? -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aliszcze']pomiziajcie i przytulcie ode mnie Brutuska:) Jak by był dorosły to mojej suni by przypadł do gustu, bo ona uwielbia wysokie i jasne psy:)[/QUOTE] On juz jest wysoki:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Nie przepraszaj, ja dzisiaj jakoś na wszystko nerwowo reaguję. Pewnie dlatego, że zamiast gdzieś na weekend wyjechać to w domu siedzę :([/QUOTE] Dziekuje:)Ja tez musze siedziec i mam chora sunie a jakos tak nie ciekawie ....."Jutro bedzie lepiej":) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Toć ja nawet nie podejrzewam, że oddacie maluchy w złe ręce, tylko rzeczywiście to co napisała Kostek wydaje się być troszkę podejrzane. Tylko tyle. Ale ok, nie zabiorę już więcej zdania w sprawie maluchów.[/QUOTE] No co Ty o co tu sie obrazac?Twoje zdanie jest tak samo wazne jak i moje czy innych ale chyba mamy prawo sobie odpowiadac i mamy prawo do refleksji, nie chcialabym, zeby atmosfera na tym watku zmienila sie. Jezeli poczulas sie urazona to przepraszam:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[img]http://images37.fotosik.pl/295/3e82d708048b2acfmed.jpg[/img] Kokosz moj faworyt:) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']W takim razie czekam na telefon i dziękuję za pomoc :)[/QUOTE] Trzymaj sie,juz udalo sie naprawde duzo zalatwic:) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak'][B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt![/B][/QUOTE] Jeszcze warto napisac ,ze chodzi o 50 pudelek kartonowych po 6 kg kazde:) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']narazie jego stan cały czas jest okreslany jako ciężki , mam nadzieje ze wreszcie będzie przełom ,ze te antybiotyki i nawadnianie zrobia swoje ... on przecież młody jest , da rade , musi dać rade[/QUOTE] Musi, da rade!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='zalerek'][SIZE=3][FONT=Calibri]Wspierajmy FINANSOWO leczenie i dodatkowo duchowo i psychicznie … Nie piszmy o odchodzeniu, nie nam o tym decydować … Trzeba wierzyć i wspierać. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze i psina będzie jeszcze długie lata biegać po łąkach … Uszy do góry … [/FONT][/SIZE][/QUOTE] Absolutnie nie podejmuje zadnej decyzji po prostu nie jestem w stanie "patrzec"na to jak sie meczy a wspierac NiJaSe i Omena bede dotad dokad bedzie trzeba, to ze mowie o czym mowie to tez jest wsparcie pozwolic,pozwolic pomyslec rowniez i o takiej mozliwosci.....:( -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Tora, zadzwoń może do tej pani, i spróbuj dowiedzieć się o co chodzi. Musisz jakoś delikwentkę pod włos wziąć ;)[/QUOTE] Ja bym z gory nie przekreslala kogos z kim nie bylo jeszcze kontaktu osobistego, ma byc wizyta przedadopcyjna to wtedy wyjasnia sie wszystkie sprawy, a juz na pewno bym nie nazywala tej osoby "delikwentka".Po co tego rodzaju "zadymy". Dla nas, tych ktorzy pomagaja i pomogli Kajko i Kokoszowi najwazniejsze jest ich dobro i to zeby znalazly dobre domy, i to bedziemy sprawdzac. Nie martw sie mala_czarna nie oddamy psiakow w zle rece. -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']złe wieści. stan ciagle ciężki :( doszły krwiste wymioty najgorsze jest to, że on się okropnie męczy :( nie wiadomo co z nim będzie - czy przeżyje czy nie, czy wróci do zdrowia czy nie, ale męczy się strasznie i zdne zwierze tak nie powinno się męczyć! to jest dobijające...! moj wet powiedział, że jeśli to beztlenowce to przy lekach jakie bierze powinna być dziś poprawa tylko kiedy? no i te wymioty :( boże!!!!!!!!!!!!!!! weci nie wiedzą co mu jest :-(:-(:-( co robić??????[/QUOTE] Pozwolic mu odejsc:( -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Powoli wszystko sie ladnie uklada, oby tak dalej....Brutus jest pieknym psem:) Nikus ja widzialam na wlasne oczy Obraczus :) Nie bede wyjawiac szczegolow ale to sliczna, zgrabna, szczupla, przemila , inteligentna kobieta:) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']Ellig, kochana, ja widziałam, jak Ty pomagasz:) To była odezwa do jeszcze niezdecydowanych;)[/QUOTE] Ale masz racje trzeba ludzi dopingowac!:) Ja nie wzielam tego co powiedzialas doslownie do siebie:) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']Dziewczyny, NiJaSe pomaga, jak tylko może.Jej i Omenowi tez musimy pomóc! Mam deklarację wpłaty dla Omena z Białej Podlaskiej. Pani wpłaciła 100 złotych.[/QUOTE] Tak masz racje, ja juz pomoglam i dalej jestem otwarta na dalsza pomoc, szukam tez innych mozliwosci.... -
Dorothy zalało. Pada nieustannie. Koszmar i bezsilność. Biesko-Biała.
Ellig replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie znajduje slow pocieszenia .... postaram sie jeszcze cos wyslac.... -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Omen , NiJaSe trzymajcie sie! Moze juz byc tylko lepiej , staram sie tylko tak myslec.... -
[quote name='Szarotka']Czy Gapcio mam jakis zapas ??[/QUOTE] [COLOR=Blue][COLOR=Black][B]saldo 12.05.2010 - 1.095,27[/B][/COLOR][/COLOR]
-
[quote name='polubek']cnotka niewydymka :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] polubek , ja Cie bardzo prosze w Dzien Dziecka takie "numery":)
-
[quote name='Wunia']Czego zapas? :-o:-o[/QUOTE] Kanapki na droge czy ma ,suchy prowiant?:)))
-
No i mamy rozliczenie, dziekuje,,,Polubek nie spij bo ja ide spac i wstawiaj rozliczenie na 1 strone :)
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Ellig replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosze i dziekuje Tora&Faro i Jej TZ za pomoc i odbior karmy:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Prosimy o deklaracje na hotelik dla Kajko i Kokosza....:) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jest w takiej sytuacji jedyna sluszna decyzja, nie mozemy pozwolic na to ,zeby Idolek cierpial, dlatego musimy zaryzykowac. Idolek jest szczesliwym psem i niech tak zostanie:)