[quote name='Marta67']ech kasy mało i psa nie ma :shake:[/QUOTE]
Trzeba rozsylac wiadomosci, prosic o pomoc wszystkich z Warszawy.
Ubocze moze jakis bazarek typu "Budujemy dom dla Bialaska" albo "Gdzie jest Bialasek", wiem ,ze kiedys poddawales taki pomysl, sama kupowalam cegielki, tylko nie pamietam , kto to robil.?