-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='Kociabanda2']Trzymaj mocno! :) Kciuki teraz bardzo potrzebne :)[/QUOTE] Trzymam. Z calego serducha, zycze Stefanowi tak dobrego domu jak Wasz.
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']allegro Kajka [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1083778163"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/alekaj.jpg[/IMG][/URL] napiszcie co zmienić[/QUOTE] Nic nie zmieniac jest ekstra:) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ewa rozumiemy jak trudno jest podjac decyzje o operacji Idola , mamy do wyboru nie operowac i narazac Idolka na bol i cierpienie oraz pogarszanie sie jego stanu zdrowia , albo podjac "ryzyko"operacji co do ktorej z punktu widzenia lek. wet. nie ma przeciwwskazan. Od dzisiaj trzymam kciuki, jak na razie pogoda jako pierwsza sprzyja operacji. -
Dzisiaj rozmawialam z [B]Opuncja[/B], powiedziala mi ,ze z aukcji na Allegro odezwal sie Pan , ktory chce adoptowac Viki.Pan zgodzil sie na warunki umowy adopcyjnej. Tym razem chodzi o dom w Gdyni i na wizyte przedadopcyjna zgodzila sie znowu pojsc [B]Litterka[/B], bardzo dziekujemy, i prosze Wszystkich o trzymanie kciukow.
-
Ania odpisala ,ze sprawdzi dzisiaj czy ta buda o ktorej kiedys mowila jeszcze stoi i da znac wieczorem.
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Ellig replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
OK, trzymam kciuki:) -
Lakus pamietamy. Ania zapytala mnie a raczej poprosila zebym wskazala psa dla ktorego chce wyslac rzeczy , ktore dostal ode mnie Lakus, spelnilam Jej prosbe. Reszte rzeczy wysle do Wuni. Aniu, badz dzielna.Jestem z Toba.
-
Witam, Lu Gosiek prosi o pomoc Kundelkowa Skarbonke na transport Aresa do Jamora, moze trzeba pomoc ? Na pomoc Kundelkowej Skarbonki czeka bardzo duzo psiakow...... Dziekuje za kawe i zostawiam od siebie kolejna dla kawoszy. [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs082.snc4/35443_406784213755_195046453755_4236000_2838092_n.jpg[/img]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Ellig replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[B]3x[/B] wyslalam pilna wiadomosc na pw! -
Z watku transportowego: [B]drakula[/B] Jeśli mnie znasz to masz mój nr tel jeśli jeszcze nie - to mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Proszę o kontakt osoby zdecydowane na "szbkie akcje" i chętne pogłówkowac jak połączyć kilka transportów żeby obniżyć koszt do mninimum. [url]http://www.dogomania.pl/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY[/url]!
-
Napiszcie o tym na watku transportowym, moze to bedzie jakies rozwiazanie....
-
Napisalam do [B]Ania012[/B], kiedys miala bude na zbyciu.Frytka odezwij sie do Ani.
-
Mała Lady 6 tyg Potrzebna wizyta przedadopcyjna w Grodzisku Maz. Ma dom
Ellig replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Zajrzalam ale widze ,ze jeszcze trzeba poczekac na efekty wizyty przedadopcyjnej:) -
Witaj Frytka a raczej witajcie Frytki, ciesze sie ,ze po naszej rozmowie wet. tez zalecila w/w zabiegi dla suni. Ponawiamy apel z prosba o materialy na budowe kojca: cement, piasek, siatka , slupki itp. Moze komus zostaly z budowy i sa nie potrzebne. Jakas dobra juz nie potrzebna buda, tutaj wszystko jest potrzebne dla malej Frytki.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ellig replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Czy juz mozna puscic kciuki? -
Czorcik - w typie wilczarza - już za TM :((
Ellig replied to Alojzyna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety los ma to do siebie,ze jak sie jemu nie pomoze to sie nie usmiecha.... -
Mała Lady 6 tyg Potrzebna wizyta przedadopcyjna w Grodzisku Maz. Ma dom
Ellig replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Fakt bedzie na 100% mily.....:) Trzymamy kciuki:) -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Ellig replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
No prosze to Lady ma tez braciszka , obie kulki sliczne:) -
BROK - Polcia i jej maluchy już w nowych domach ;)
Ellig replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Kolejny koszmar..... -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
Ellig replied to red's topic in Już w nowym domu
Dobre wiesci :) To juz cos:) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oczywiscie,ze trzymamy kciuki:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186401-Szczeniak-mo%C5%BCe-byc-du%C5%BCym-psem-%28-w-przysz%C5%82o%C5%9Bci-nie-teraz-%29?p=14753780#post14753780[/url] -
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
Ellig replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Znalazłam taką informację : [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. "[/QUOTE] Czy te kobiety sa na Dogomani?