Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Kociabanda2']Trzymaj mocno! :) Kciuki teraz bardzo potrzebne :)[/QUOTE] Trzymam. Z calego serducha, zycze Stefanowi tak dobrego domu jak Wasz.
  2. [quote name='lilk_a']allegro Kajka [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1083778163"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/alekaj.jpg[/IMG][/URL] napiszcie co zmienić[/QUOTE] Nic nie zmieniac jest ekstra:)
  3. Ewa rozumiemy jak trudno jest podjac decyzje o operacji Idola , mamy do wyboru nie operowac i narazac Idolka na bol i cierpienie oraz pogarszanie sie jego stanu zdrowia , albo podjac "ryzyko"operacji co do ktorej z punktu widzenia lek. wet. nie ma przeciwwskazan. Od dzisiaj trzymam kciuki, jak na razie pogoda jako pierwsza sprzyja operacji.
  4. Dzisiaj rozmawialam z [B]Opuncja[/B], powiedziala mi ,ze z aukcji na Allegro odezwal sie Pan , ktory chce adoptowac Viki.Pan zgodzil sie na warunki umowy adopcyjnej. Tym razem chodzi o dom w Gdyni i na wizyte przedadopcyjna zgodzila sie znowu pojsc [B]Litterka[/B], bardzo dziekujemy, i prosze Wszystkich o trzymanie kciukow.
  5. Ania odpisala ,ze sprawdzi dzisiaj czy ta buda o ktorej kiedys mowila jeszcze stoi i da znac wieczorem.
  6. Lakus pamietamy. Ania zapytala mnie a raczej poprosila zebym wskazala psa dla ktorego chce wyslac rzeczy , ktore dostal ode mnie Lakus, spelnilam Jej prosbe. Reszte rzeczy wysle do Wuni. Aniu, badz dzielna.Jestem z Toba.
  7. Witam, Lu Gosiek prosi o pomoc Kundelkowa Skarbonke na transport Aresa do Jamora, moze trzeba pomoc ? Na pomoc Kundelkowej Skarbonki czeka bardzo duzo psiakow...... Dziekuje za kawe i zostawiam od siebie kolejna dla kawoszy. [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs082.snc4/35443_406784213755_195046453755_4236000_2838092_n.jpg[/img]
  8. [B]3x[/B] wyslalam pilna wiadomosc na pw!
  9. Z watku transportowego: [B]drakula[/B] Jeśli mnie znasz to masz mój nr tel jeśli jeszcze nie - to mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Proszę o kontakt osoby zdecydowane na "szbkie akcje" i chętne pogłówkowac jak połączyć kilka transportów żeby obniżyć koszt do mninimum. [url]http://www.dogomania.pl/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY[/url]!
  10. Witam serdecznie:)Wszystkie psiaki nakarmione, akcja zakonczona sukcesem, dobrze,ze beda kolejne. Pozdrowienia dla Wszystkich:)
  11. Napiszcie o tym na watku transportowym, moze to bedzie jakies rozwiazanie....
  12. Napisalam do [B]Ania012[/B], kiedys miala bude na zbyciu.Frytka odezwij sie do Ani.
  13. Zajrzalam ale widze ,ze jeszcze trzeba poczekac na efekty wizyty przedadopcyjnej:)
  14. Witaj Frytka a raczej witajcie Frytki, ciesze sie ,ze po naszej rozmowie wet. tez zalecila w/w zabiegi dla suni. Ponawiamy apel z prosba o materialy na budowe kojca: cement, piasek, siatka , slupki itp. Moze komus zostaly z budowy i sa nie potrzebne. Jakas dobra juz nie potrzebna buda, tutaj wszystko jest potrzebne dla malej Frytki.
  15. Niestety los ma to do siebie,ze jak sie jemu nie pomoze to sie nie usmiecha....
  16. Fakt bedzie na 100% mily.....:) Trzymamy kciuki:)
  17. No prosze to Lady ma tez braciszka , obie kulki sliczne:)
  18. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186401-Szczeniak-mo%C5%BCe-byc-du%C5%BCym-psem-%28-w-przysz%C5%82o%C5%9Bci-nie-teraz-%29?p=14753780#post14753780[/url]
  19. [quote name='Saphira']Znalazłam taką informację : [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. "[/QUOTE] Czy te kobiety sa na Dogomani?
×
×
  • Create New...