Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Wunia']No przecież już jest ka(Wunia) , a to ciacho można?[/QUOTE] Ciacho , oczywiscie:)
  2. Hej Wunia:) Czy mozesz mnie uswiadomic i powiedzec, czy ja mam jeszcze jakies pieniadze na koncie Gapcia?
  3. Minela godz. 17, pora wypic herbate:)Herbata dla Wszystkich:) [img]http://static0.blip.pl/user_generated/update_pictures/600551.jpg[/img]
  4. Hej Ren, dzieki za ziarenka, chrupac bedziemy::) Wzielam sie i zaparzylam a teraz nalewam...... [img]http://urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/2010/03/coffe2a.jpg[/img]
  5. Piekna malutka Coreczka:)Gratuluje i serdecznie pozdrawiam:)
  6. [quote name='Cudak']Oj tam od razu marnie ;) Zajrzałam, nie wiedziałam co napisać - dodałam do subskrybcji... bo :shake:[/QUOTE] Ciesze sie ,ze jestes:)
  7. [quote name='urwisek'][b]Frytka[/b] - fajny nik - czy to zarazem imię dla tego serdelka? Witam Sąsiada :diabloti: Poproszę parę Cioteczek - niech do Ciebie zajrzą.[/QUOTE] Cos [B]urwisek[/B] marnie zapraszasz:):)
  8. To dobrze, ze Idolek nie traci werwy:) Dobrze tez ,ze robi sie chlodniej. Pozdrowienia dla Wszystkich:)
  9. Witam dobrej niedzieli:) Przepraszam Brutusku ale ta petycja jest tez w jakims sensie dla Ciebie. Zachecam do podpisania i potwierdzania podpisow.Dziekuje bardzo:) [url]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/url]
  10. [quote name='obraczus87']Witajcie :) Dzisiaj byłam caly dzień u Cioteczki Owieczki :) Brutusek niestety boi sie mężczyzn... do Natalii i Jej mamy podchodzi, ale opornie.... a Janusza sie boi, pomimo że to On najwięcej czasu z Nim spędza :shake: [/QUOTE] To znaczy,ze jednak musial miec Brutus zle doswiadczenia.....
  11. Fotki cudowne i jak Kokosz-Frodo przytula sie do swoich Opiekunow:):):)
  12. [quote name='Monday']z tego co napisał wiking, to przedstawiciele TOZu wraz ze strażą miejską już byli na miejscu...[/QUOTE] To bardzo dobrze....biedne psisko:(
  13. [quote name='malibo57']Jestem, Monday. Pomogę na pewno. Kto zbiera na koszty leczenia? Fakt, że właściciela asta trzeba za łeb. Ogrodzenie, to sprawa obu właścicieli posesji. Zdopingujcie "patologię", żeby poszła na policję - trzeba ich wesprzeć. Jeśli nie pójdą, trzeba to zrobić w ich imieniu. Poproście w lecznicy o obdukcje opisową.[/QUOTE] Dokladnie tak trzeba zrobic jak napisala Malibo57!
  14. Witam, co slychac , co powiedzieli lekarze wet. , z tego co wiem bezpieczna sterylke aborcyjna mozna wykonac tylko do 6 tygodnia ciazy suki. Trzymam kciuki i czekam na weisci. Poprosze na pw o namiary do wyslania suchej karmy dla Frytki. Czy jest szansa na to zeby Frytka znalazla u Ciebie DS?
  15. mmd masz racje i pieknie napisalas , mam nadzieje ,ze Ania to przeczyta....
  16. witam serdecznie,milo popatrzec na zdowego Omena i inne haszczaki:)
  17. Skwar koszmarny i duchota....Dobry wieczor Cioteczki:) witaj Brutus....
  18. Przepraszam Idolku i prosze o podpisanie petycji w imieniu "Braci Mniejszych". http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481 Serdecznie dziekuje:)
  19. Przepraszam[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]:) Witajcie mam do Was prosbe, jezeli mozecie to podpiszcie te petycje. W imieniu Braci mniejszych,bardzo Wam dziekuje. [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/URL]
  20. Witam Urwisowa Rodzinke:)Urwisek ciesze sie:) Jak czuje sie Viki? Zajrzalam do "niespodzinki" ale co tam pisac jak widomo ,ze nie mozna teraz suni zrobic aborcyjnej sterylki juz jest za pozno....A tam wyraznie zdania podzielone nie sa i intencje zakladajacego watek tez sa oczywiste. Moze bardziej doswiadczone Cioteczki, pomoga:)
  21. Oskar trzymaj sie chlopie......Nutusia wiesz co czuje.
  22. Kokosz powodzenia w nowym domu:)Kajko ty tez bedziesz mial ten swoj jedyny domek:)
  23. Przepraszam[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Misiu:) Witajcie mam do Was prosbe, jezeli mozecie to podpiszcie te petycje. W imieniu Braci mniejszych,bardzo Wam dziekuje. [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/URL]
  24. [quote name='UBOCZE']Przed chwilą odebrałem od Owieczki PW. Napisała, że teraz u niej miejsc nie ma...[/QUOTE] Szukamy dalej bezpiecznego miejsca dla Bialaska.
×
×
  • Create New...