Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Isadora7']Tatusiem czasem chce być mój Rambo męcząc kolejną poduszkę[/QUOTE] to jest moj ulubiony tatus:) [img]http://cokupic.pl/i/c_big361943.jpg[/img]
  2. mmd juz pewnie zbiera oklaski:) [img]http://aha44.pl/images/stories/imgartykul/oklaski.jpg[/img]
  3. [quote name='wujek & ciocia']troszkę tego jest :([/QUOTE] Cieszyc sie trzeba!!!!!!!!!!!!!Karmy nie ma zle, karma jest tez zle:)
  4. Moge Ci tylko podziekowac ,ze tyle robisz i koordynujesz akcje szukania:)
  5. [quote name='Akrum']jak się wydostał? z kojca, wygryzł też dziurę w drewnianej budzie - czy co to tam było... potem najprawdopodobniej pani mówiła że zrobił podkop pod siatkom ogrodzenia i poszedł, ale najdziwniejsze jest to, że nie ma śladów łap w którą by mógł stronę iść, i nikt go nie widział... [/QUOTE] No tak, niestety, kojce musza byc robione na podmurowce ale to nauka na przyszlosc dla wlasicieli hoteliku, teraz najwazniejsze jest odnalezienie biedaka....
  6. I Niunia w powiekszeniu:) [img]http://images45.fotosik.pl/307/838991fabc54fa97.jpg[/img]
  7. Ewus to jest fantastyczna wiadomosc:"Dzwoniłam przed chwilą do Pani Eulalii. Powiedziała, że Idolek zszedł z posłania i położył się w swoim ulubionym miejscu na dywanie. Fajnie, że zaczyna sobie wybierać miejsce. Przykryła go kocykiem i tam sobie śpi Maleństwo. Moim zdaniem to znaczy, że lepiej sie czuje, że nie jest mu już wszystko jedno" :):):)
  8. [quote name='mru']tak tak nagroda od razu była, pisac jakas kwote czy lepiej nic na razie???[/QUOTE] Moze na razie nie, bo dla jednych to kazdy grosz sie liczy a inni pomysla co ja bede sobie glowe zawracac....:shake: Ale to tylko moje zdanie.
  9. Sa sliczne i juz widac ,ze sie tak bardzo nie boja:)
  10. Suczki w Hoteliku, zdjecia N.G. [img]http://images47.fotosik.pl/307/8b3ad166a49b03d5med.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/307/39db05869ccc5d4amed.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/302/c09a7f85c884e4c2med.jpg[/img]
  11. Wiekszosc psow lubi pasztet taki intensywnie pachnacy , moze byc nawet z puszki....
  12. Matko, jak ten bidak wydostal sie z hoteliku? Akrum powodzenia!!!!!!!!!!!
  13. Ewa Idolek nawet pod ta kolderka wyglada na spokojnego i szczesliwego. Wszystkie Dziewczyny maja racje, bedzie dobrze ale po warunkiem ,ze zadbasz rowniez o siebie. Ciesze sie ,ze Idolek zaczal chodzic i siusiac, maluszek kochany jaki on jest dzielny:)
  14. Lakus badz szczesliwy i wolny od trosk.
  15. Dzien dobry, ka(Wunia) , pyszna:) "[B]13:30[/B] trzymajmy wszyscy kciuki i wszystko co się da za Ciocię [B]mmd[/B], bo się broni" Magda powodzenia!!!!!!!!!!!!! [img]http://th.interia.pl/50,b37e770b81848269/m6.gif[/img]
  16. Dzien dobry, jak pierwszy dzien biednych "dziewczynek" w Hoteliku?
  17. [quote name='emilak']bardzo proszę o zdjęcia suniek, które zostały w schronie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Witaj czy jestes zainteresowana adopcja?:)
  18. [quote name='Astaroth']Powiedzcie na jakiego maila podesłać zdjęcia. Trudno mi powiedzieć czy dużo mniejsza bo tamta jest skulona i w pełnej okazałości to jej pewnie nie zobacze w najbliższym czasie, może na zdjęciach gdzie są razem porównacie.[/QUOTE] Mozesz wyslac do mnie bo i tak przekaze Lilce do Allegro podam maila na pw:)
  19. Brutus liczymy na Ciebie, bo panny sa bardzo przestraszone....
  20. Teraz pora na zmiane tytulu watku:) historia a Happy endem:)
  21. [quote name='Nutusia']No pewnie! Najgorsze już ma za sobą, a póki co najlepsze... obok siebie :)[/QUOTE] Dokladnie tak Nutusiu:)
  22. Gratulacje bo nie wyobrazam sobie ,ze moze byc inaczej:)
  23. Nutusia masz racje.... Juz pisalam ,ze jest mi bardzo przykro..... Oskarku badz szczesliwy i biegaj do woli [*]
  24. Kupilam dla suniek obroze i Fripex na pchly i kleszcze, przekaze razem z karma.
  25. Lilka jak zawsze nie zawiodla juz wiem ,ze zrobi Allegro dla dziewczyn tylko jak beda zdjecia. Radka dziekuje bardzo, za wszystko Ty juz wiesz za co!:) Obraczus witaj w klubie , przybij "piatke":):):)Tylko klikanie nam zostalo:) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs547.snc3/29957_1277389467149_1602377320_601356_8053255_n.jpg[/img]
×
×
  • Create New...