-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Prosze Wuniu... [img]http://grafika.redakcja.pl/Gift.obiekt2.aspx/400/0/Gift/c021e63b-5df6-42b3-9817-f5a13d3fa9e4_20090306022523_Zabawne-urodziny-zyczenia.png[/img]
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']super by bylo jakby chłopak mógł mieć swoich ludzi i uczyć się byc z nimi a oni z nim[/QUOTE] Tez tak mysle i mam nadzieje ,ze tak wlasnie bedzie. Czesc Cioteczki, hej Brutus:) -
[quote name='urwisek']Dziękuję [b]Ellig[/b] :loveu: "stworki" zrobione (w kwestii suni). Trzymajcie kciuki Cioteczki - może jeszcze spróbować w nie chuchać?!!! Wczoraj był jeden telefon - o szczeniaki. Na info, że jeszcze tylko Mama - "...acha - a ona też za darmo?..." Oczywiście wyjaśniłem, oczywiście wysłałem link, oczywiście usłyszałem "zadzwonię później".....:shake:[/QUOTE] Stworki: 1. Na pierwszej stronie brak adnotacji przy zdjeciu Viki (do adopcji) 2. Przy zjeciach szczeniakow brak aktualnych wpisow np.(znalazla dom w Poznaniu), nadal Wyjec i Tchorzyka sa do adopcji:)
-
Nie jestem w stanie nic wiecej napisac.....serce peka:( Aniu bardzo mi przykro, sciskam Cie..... [FONT=Arial]Każdy ma w sobie własną opowieść W ogniu, w kamieniu, w milczeniu, w mowie Gdybym mu wówczas ulżył w cierpieniu Jeślibym zrobił wbrew przeznaczeniu Jakim sposobem znalazłby drogę ?[/FONT]
-
[quote name='urwisek']Dobry pomysł - zrobione są w pierwszym poście - jeszcze raz dzięki :)[/QUOTE] Naszestworki trzeba uaktualnic:) [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dzielna-Viki-znaleziona-w-rowie,16266[/url] Dzisiaj oplacilam kolejne allegro dla Viki, dziekuje Lil_ka
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Dzisiaj w [B]METRZE[/B] jest chłopaków ogłoszenie :loveu:[/QUOTE] No nie ,BOMBA !!!!!!!!!!!!!!! A swoja droga to jaki jest "klucz" to tego ,ze ogloszenia sa zamieszczane w Metrze , czy ktos je wybiera z portalu psy.pl? -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']Omen jest pod patronatem Vivy, ja nie mam konta na allegro jeszcze (ciągły brak czau, żeby to ogarnąć), ale zapytam może ktoś by mogl wystawić cegiełkowe![/QUOTE] Fundacja moze wystawic, osoby prywatne nie moga....niestety.... -
Namierzylam Isadore:) [video=youtube;ZcMIvc1Kvdg]http://www.youtube.com/watch?v=ZcMIvc1Kvdg&feature=related[/video]
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Po jakiego grzyba to ja nie wiem ale po jakiego psa to wiem:) -
I tym sposobem Wunia znalazla sobie lekarswo na pogode i nie pogode:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dziala... [url]http://www.dogomania.pl/threads/187218-Ma%C5%82a-Lady-6-tyg-kulka-po-du%C5%BCych-rodzicach-szuka-domu-Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82oszeniach[/url] -
Mała Lady 6 tyg Potrzebna wizyta przedadopcyjna w Grodzisku Maz. Ma dom
Ellig replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Dlaczego te psy sie tam tak rozmnazaja? Mala jest sliczna:) -
[quote name='Wunia']Wow ... Ellig chyba nie zasłużyłam ... dama ze mnie też żadna :D:D:D pyskol raczej ;) Zdjęłam Gapciusiowy banerek :(:(:(:([/QUOTE] Dama, dama tylko ostanio troche "zaryczna", no juz nie martw sie:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ossa, napiszę Ci na PW kontakt do mnie. Niestety Brutusek w dalszym ciagu nie podchodzi do człowieka.... krąży wokół człowieka zachowując bezpieczną dla siebie odległość. Uważam, że na adopcję jest za wcześnie, jednak jeśli ludzie są chętni itd to myśle, że wszystko jest do dogadania. :)[/QUOTE] Moze to jakis dobry znak:)W domu psiaki socjalizuja sie predzej, oby to byli "powazni" ludzie. -
[quote name='Wunia']Czołem wszystkim ;) Dostałam mail z DS, że wszystko ok, więc teraz na zdjęciucha będę czekała ;) Ellig ja tez coś poproszę ...[/QUOTE] :) Dla Wuni... [IMG]http://butik.bialamagia.pl/files/carla1%5B1%5D.jpg[/IMG]
-
Piekny berecik z truskaweczka:) Teraz cos dla Raduni.... [img]http://img165.imageshack.us/img165/695/para1js1.jpg[/img]
-
Dziekuje za ka (Wunie). Dla Isadory mam nowy berecik , w moherze troche za cieplo....albo nie [img]http://magala.files.wordpress.com/2008/11/berecik-top-secret.jpg?w=242&h=300[/img]
-
[quote name='polubek']no to jeszcze zdażyłam na cieplutką a ciasteczko z bitą śmietaną też będzie?[/QUOTE] proszę:) [img]http://farm4.static.flickr.com/3559/3827489058_c0ff8a8ee4.jpg[/img]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dzisiaj trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!Cudak powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!:) -
[quote name='polubek'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182949-Wielka-%C5%9Aroda-quot-%C5%9Bmiecie-quot-do-rowu.Je%C5%BCyk-umar%C5%82-%28-Do-adopcji-jeszcze-pi%C4%99kna-mama-Viki-%29"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9370/600vikiportret1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182949-Wielka-%C5%9Aroda-quot-%C5%9Bmiecie-quot-do-rowu.Je%C5%BCyk-umar%C5%82-%28-Do-adopcji-jeszcze-pi%C4%99kna-mama-Viki-%29"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3860/600viki11.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182949-Wielka-%C5%9Aroda-quot-%C5%9Bmiecie-quot-do-rowu.Je%C5%BCyk-umar%C5%82-%28-Do-adopcji-jeszcze-pi%C4%99kna-mama-Viki-%29"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8323/640991.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182949-Wielka-%C5%9Aroda-quot-%C5%9Bmiecie-quot-do-rowu.Je%C5%BCyk-umar%C5%82-%28-Do-adopcji-jeszcze-pi%C4%99kna-mama-Viki-%29"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/584/600sunia11.jpg[/IMG][/URL] dla viki banerki proszę ellig mówisz i masz :)[/QUOTE] Polubek jestes wielka:Piekne banerki serdecznie dziekuje:) [img]http://www.kartki.lagata.pl/kartki/7/20.jpg[/img]
-
Czorcik - w typie wilczarza - już za TM :((
Ellig replied to Alojzyna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj Czorcik, trzeba zrobic duzo ogloszen poszukam czy jest jakis bazarek.... -
Dobranoc Gapciowe Cioteczki:) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs564.snc3/30824_133063710043081_100000183587587_373168_4302742_n.jpg[/img]
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Ellig replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosze na zdrowko dla Omena,dobrej nocy:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Jak Gośka wróci do domu to pewnie sama dokładanie wszystko opisze :) [B]Najważniejsze że Kokoszek pojechał do domku[/B] :lol: :lol: :lol:[/QUOTE] Tak to prawda , fantastyczna wiadomosc!:multi::multi::multi: