-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[B] Witam, na dzisiejszym kolegium wspólnie zastanawialiśmy się nad Pani mejlem. Sprawa jest tak bulwersująca, że aż niewiarygodna. ...Wydaje nam się, że w pierwszej kolejności powinny być zawiadomione intytucje takie jak policja i Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami. Instytucje te powinny mieć możliwość poradzenia sobie z sytuacją. Uwaga! stara się nie interweniować w przypadku osób chorych psychicznie (a tu podejrzenie w tym kierunku jest spore), bo nagłaśnianie tego typu przypadków przez media może wywołać skutek odwrotny do zamierzonego. Nie zmienia to oczywiście faktu, że przyjrzymy się sprawie i na pewno skontaktujemy się z Azylem. Prosiłbym też o przesyłanie wszelkich nowych informacji, najlepiej na ten adres emailowy. pozdrawiam tu imię i nazwisko-TVN Kraków[/B]
-
Ciesze sie bardzo, ze udalo sie odebrac dary:)
-
Mała Lady 6 tyg Potrzebna wizyta przedadopcyjna w Grodzisku Maz. Ma dom
Ellig replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']No to juz wszystko jasne !!!! gadałam z ziutką :cool3: i jednogłośnie sunia jedzie do Państwa do Grodziska Maz. :multi: Ślicznie wszystkim dziękuję za pomoc :Rose:[/QUOTE] Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!Lady ma domek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) -
Jestem pod wrazeniem:):):)Brawo!!!!!!!!!!!!!
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Piekne zdjecia i Jacek jaki wspanialy Pan:) -
Miauczek piekny jest a i okolica sliczna. A jak sie czuje Frytka, moze jakies zdjecie Frytki?Plissss:)
-
Frytka po co do mnie piszesz na pw to co powinienes napisac na forum? Dlatego zacytowalam bo to byla odpowiedz na pytania z watku dla Cioteczek. Rozumiem ,ze teraz juz sam bedziesz odpowiadal na wszystkie pytania i watpliwosci:) Ja mam tylko pytanie, czy skontaktowales sie z Cioteczka [B]Ania012 [/B]w sprawie budy/ zawracam Cioteczce glowe i czas a odpowiedzi nie widze/, ktora chce dac dla Frytki, czy dotarly moje pieniadze? Mam jeszcze niespodzianke jedna z Cioteczek wybiera sie do Ciebie, che zobaczyc Frytke. Moze przywiezie jakies smakolyki:) Ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo to tajemnica miala byc.Wczesniej zadzwoni:)
-
Dzien dobry:)Dzisiaj ja zrobie kawunie, zapraszam. [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs055.ash2/36135_135898546426264_100000183587587_392718_5936677_n.jpg[/img]
-
Mała Lady 6 tyg Potrzebna wizyta przedadopcyjna w Grodzisku Maz. Ma dom
Ellig replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
A ja trzymam kciuki:) -
Mozzarella na pomidorze i listku bazylii pychota....Caprese prawie:) Zaraz spadam bo przyjezdza Ewa Marta po rzeczy na bazarek. Do zobaczyska! [img]http://chmurak.pl/pictures/78089_do-zobaczenia-na-stoku.jpg[/img]
-
Ren, prosze cos dla "zdrowotnosci" [img]http://declubz.com/blog/wp-content/uploads/2008/09/eyeball-food.jpg[/img] [video=youtube;szzamvSDPTk]http://www.youtube.com/watch?v=szzamvSDPTk[/video]
-
[quote name='Cudak']Na zawsze? Czy do czasu znalezienia DS?[/QUOTE] :razz: Frytka napisala do mnie na pw.;) Witam! "Frytka postanowila zatrzymac Frytke u siebie tylko koniecznie chce ,zeby sunia byla w kojcu, nie w domu" właśnie nie dokońca, w domu mamy kotka (miauczek), i nie chcą się dogadać. Sunia go goni jak tylko zobaczy,a kotek na pewno nie raz został goniony przez psów sąsiada .Miauczek jedynie bezpiecznie czuje sie w domu, i nie chcemy tego zmieniać.Jak jestesmy w domu to "panujemy nad sytułacja". Dorzucam link ze zdjeciem naszego Miauczka [img]http://x.garnek.pl/ga7080/b7cc7e22044d31a5702417a3/5702417.jpg[/img]
-
Mała Lady 6 tyg Potrzebna wizyta przedadopcyjna w Grodzisku Maz. Ma dom
Ellig replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Fantastycznie,psiak jest sliczny, dobrze, ze juz ma domek:) -
Mała Lady 6 tyg Potrzebna wizyta przedadopcyjna w Grodzisku Maz. Ma dom
Ellig replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Fantastycznie!!!!!!!!!!!!Juz trzymam kciuki:) A co z druga kuleczka bratem Malej Lady, czy ma juz dom? -
Tez to chcialam powiedziec i wytlumaczyc Innym,ze wiekszosc z nas tu na Dogomani, tych , ktorzy czynnie pomagaja ma ogromne zobowiazania finansowe wobec duzej ilosci psow i kotow, dlatego nie mozemy pochopnie deklarowac pomocy, ktorej udzielic nie mozemy. Ja ewentualnie moge zdobyc karme na 2 miesiace pobytu w hoteliku dla jednej adopcyjnej suni. Moze znajdzie sie ktos kto zrobi ogloszenia, na Allegro / niestety platne/, mozna tez wykupic ogloszenia na jakims bazarku ale z gory mowie ,ze najbardziej sprawdzaja sie te platne plus Cafeanimal nawet na psy.pl zeby byly widoczne tez trzeba zaplacic. Kazdy ma jakies umiejetnosci, jedni pisza wspaniale teksty do ogloszen, inni robia doskonale zdjecia , jeszcze inni allegro itd. Jezeli kazdy zrobi tylko troche to jest duza szansa na to ,ze pomoc sie uda.
-
Witam,trafilam do Babla dzieki Stefanowi, moze warto pokazywac zdjecia Babla , osobom, ktore jutro nie zdecyduja sie na adopcje Stefana? Wiem ,ze Stefan jutro znajdzie domek i tylko w taki sposob o tym mysle.dobrze,ze jest tyle osob zainteresowanych. Pani E.S. z Krakowa no coz pokrzywdzeni nic nie mowia tylko jedna osoba zlozyla doniesienie w prokuraturze,poniewaz isnieja obawy ,ze E.S jest chora psychicznie to nawet TVN zrezygnowal ze zrobienia reportazu, tlumaczenia sa wymijajace......:(