-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Patynka - wystraszona, chora suczka z powodzi. MA WSPANIAŁY DOM :) :)
Ellig replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Tragiczne byłoby to,gdyby okazało się,że pani S. bibliotekarka z Krakowa jest chora psychicznie i się leczy ,bo to już na dzień dobry kończy sprawę i tylko zostaje prewencja w wszystkich organizacjach ale też są ogłoszenia w gazecie etc.ech... Juz sa osoby, ktore zlozyly doniesienie do prokuratury, chwala im za to!!!!!!!!!!!!!! -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red][COLOR=red][B]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=red][COLOR=red]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/COLOR]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red][COLOR=red][B]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/B][/COLOR][/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B][B]nieduże suczki [/B][/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.../[email protected][/IMG][IMG]http://www.dogomania.../[email protected][/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " To jest bardzo powazna sprawa!!!!!!!!!!!!!To nie sa strachy na lachy, to sie dzieje naprawde!!!Sprawa zgloszona do prokuratury, poszukiwane sa osoby , ktore mialy kontakt z p. S. bibliotekarka z Krakowa i proszone o kontakt z Pania [FONT=Arial][SIZE=2] Prezes Fundacji AZYL Anną J. z Łodzi, tel na pw. [/SIZE][/FONT] -
[quote name='wiolabiszop']Witam aż miło poczytac że Stefanek ma takie zainteresowanie. Taka jestem szczęśliwa że nie tylko ja tą piekność zauważyłam ,aż mi łzy leca .Przepraszam odezwę sie pożniej .[/QUOTE] Serdecznie witamy!:)
-
Kraków - Nusia - Kochana Niewielka Suczka ma dom!!!
Ellig replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red][COLOR=red][B]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=red][COLOR=red]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/COLOR]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red][COLOR=red][B]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/B][/COLOR][/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B][B]nieduże suczki [/B][/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.pl/[email protected][/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/[email protected][/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " -
Patynka - wystraszona, chora suczka z powodzi. MA WSPANIAŁY DOM :) :)
Ellig replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Trzeba zgłosic te sprawe do prokuratury, tak jak zrobila to jedna z osob, ktora oddala swoja sunie do adopcji a odebrala ja po 32 godzinach martwa w pudle kartonowym.............. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry:) Jak tam Brutus, rosniesz?:) -
Juz tydzien.....................
-
[quote name='Isadora7']Tak mi sie spodobało że mam nowy avek :):):)[/QUOTE] Isadora Ty kradziejko! Z drugiej strony bardzo mi milo ,ze tak Ci sie podobam:) Dziekuje za ka(Wunie), bo juz prawie cala mi wypili.....[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs659.snc3/32542_404726078755_195046453755_4183970_1048082_n.jpg[/img] Dobrego dnia:)
-
[quote name='Dogo07']Kopiuję ku przestrodze:[B][SIZE=5][COLOR=red] To ważne !!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][B] [SIZE=3][COLOR=Red]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/SIZE] [/B] [B]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. "[/QUOTE] Przepraszam ale to wazne skad ta wiadomosc jest skopiowana?
-
[quote name='polubek'][SIZE=6]o kurdę [/SIZE] [CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=5][B][COLOR=Red]ratunku!!! ugaście to coś nad moją głową[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/QUOTE] [img]http://www.cykcyk.com.pl/cz/img/gasnica-big.png[/img]
-
No nie tak potraktowac dojrzala kobiete, straszydlo, pchi.....jde sobie, dobranoc [img]http://www.archipelag.pl/files/ForumPost/pl6evj20871q8h/cbc97430871qbn/wanna_full.jpg[/img]
-
[quote name='Ania012']Fryteczko, niestety budy z lasu już nie ma, komuś chyba się spodobała. Mam jeszcze na zbyciu taką małą budę szerokość 45 długość 46 wysokość 48. Frytka to mały psiak powinna się spokojnie do niej zmieścić.[/QUOTE] Aniu, bardzo dziekujemy, prosimy zatrzymaj te bude, jutro skontaktuje sie z Toba Frytka w sprawach technicznych:) Dziekujemy!
-
[quote name='mmd']RenW specjalnie dla Ciebie. W typowej sytuacji domowej, jak widać: [ATTACH=CONFIG]4581[/ATTACH] ale że kobieta zmienną jest - to teraz mam ciemniejsze i dłuższe włosy, więc i tak mnie nikt nie rozpozna :eviltong:[/QUOTE] To jeszcze ja na dobranoc:evil_lol: [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs547.snc3/29957_1277389467149_1602377320_601356_8053255_n.jpg[/img]
-
[B][COLOR=DarkOrange] [/COLOR][/B][B]W niedziele [COLOR=Blue]20 czerwca [/COLOR]rano , godzina do ustalenia, jedziemy z [COLOR=Blue]Płońska przez Ostródę do Gdyni [/COLOR](Trójmiasto).Możemy zabrać jednego niekonfliktowego psa, lub jakieś rzeczy do przewiezienia. [COLOR=DarkOrange]kontakt tel. 668 849 831, 692 599 518. [COLOR=DarkRed]Tego samego dnia wracamy z Gdyni. Dwie osoby pustym samochodem.[/COLOR] [COLOR=Black]Koszty do ustalenia.[/COLOR][/COLOR][/B]
-
[quote name='evita.']Ellig- tak dla porządku wsio uzupełnię. Jesteśmy teraz na wątku założonym przez Weronię. Wątek ten Weronia założyła żeby łatwiej było "połapac" się w psach Pipi. Jak sama widzisz pierwsze posty to fotki i opisy psiaków przebywających pod opieką Pipi. Istnieje też drugi wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/128124-Przygarne%C5%82am-chore-bezdomne-psiaki-z-pola-na-dt-b%C5%82agam-o-wsparcie-karm%C4%85-%21-%21-"]http://www.dogomania.pl/threads/128124-Przygarne%C5%82am-chore-bezdomne-psiaki-z-pola-na-dt-b%C5%82agam-o-wsparcie-karm%C4%85-!-!-[/URL] , który założyła sama Pipi, a dotyczył pierwotnie tzw. "Poświętniaków" czyli dziko żyjących psów, którym na szczęście udało się pomóc (Saba i Norka są u Pipi, a Gucio przebywa obecnie w hotelu u Jamora- oto jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179774-Gucio-Gdybym-m%C3%B3gl-marzy%C4%87....chcia%C5%82bym-ju%C5%BC-nigdy-si%C4%99-nie-ba%C4%87..../page2[/URL] ). Ten drugi wątek założony przez Pipi dla "Poświętniaków" z czasem stał się ogólnym wątkiem Pipi i jej zwierzyńca. Stąd to zamieszanie z dwoma wątkami. Pipi swój wątek założyła w grudniu 2008 i opisała sytuację, w której w tamtej chwili się znalazła. Teraz minęło już od tego czasu ponad półtora roku, więc siłą rzeczy pewne rzeczy się pozmieniały- np. jak to już pisała Pipi- m.in. syn skończył jedną szkołę, zaczął drugą, potem wyjechał "za pracą" itp. itd. Osoby, które są z Pipi już od dłużeszego czasu, pomagają jej itp mniej więcej orientują się na bieżąco w jej sytuacji. Gorzej jeżeli pojawiają się nowe osoby- wtedy rzeczywiście może wyniknąc zamieszanie spowodowane dwoma wątkami. Myślę, że trzeba to jakoś uporządkowac- nie znam się na tym, ale może połączyc oba wątki jakoś, czy założyc nowy ? Może jakoś ciotki bardziej biegłe informatycznie coś poradzą. Ellig- pamiętam jak podarowałaś karmę psiakom Pipi. Bardzo wtedy pomogłaś za co jeszcze raz dziękujemy :) P.S. Agaciu - fajnie, że znowu się pojawiłaś :) No i trzymam kciuki za obronę ;)[/QUOTE] Dziekuje za wyjasnienie, teraz juz wiem ,ze to ta sama Pipi i rozumiem skad te rozbieznosci i nie aktualne wiadomosci w 1 poscie. Wlasnie organizuje kolejna zbiorke karmy i nie wiedzialam co sie dzieje, Pipi w dwoch osobach. Pipi nie masz sie za co gniewac bo ja zbyt dlugo pomagam i spotykam sie czesto z bardzo przykrymi rzeczami nie chce juz tutaj rozwjac dalej sprawy. Mysle ,ze jeden watek pomocowy dla Pipi to dobry pomysl a drugi tylko do adopcji psow ale to oczywiscie tylko moje sugestie. Milego wieczoru:)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Ellig replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']na jednym z watków (ostrow maz) znalazłam wpis " [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. "[/QUOTE] Potwierdzona wiadomosc, to jest naprawde wazne! -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Ellig replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A co z Gminą, czy moze ktos prosil o pomoc w UG, maja ustawowy obowiazaek pomagac psom i kotom tzw. niczyim, bezpanskim, psy u Pani Aliny sa bezpanskie dopoki nie znajda DS. -
Witam, przepraszam ale musze zapytac, czy Pipi ma zalozone dwa watki, sama rozmawialam z Pipi i widze tutaj Jej posty, to co jest napisane w 1 poscie jest nie prawda albo Pipi nie powiedziala mi prawdy, sama wysylalm dla Jej psow 100 kg karmy.Mowila mi ,ze Jej byly maz oraz syn mieszkaja za granica i tam pracuja o jakim malym chodzacym do szkoly jest mowa w 1 poscie?Nic z tego nie rozumiem.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/128124-Przygarne%C5%82am-chore-bezdomne-psiaki-z-pola-na-dt-b%C5%82agam-o-wsparcie-karm%C4%85-!-!-[/url]!
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Ellig replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Sorki za przekrecenie nicka , a link nie działa ...[/QUOTE] nieszkodzi, a strona jest strona "Arki" juz trwa akcja przygotowywa na rok 2011 tanszych sterylizacji, zawsze od stycznia do marca. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Ellig replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Moj nick to Ellig nie ma za co dziekowac, zapas karmy bedzie na jakis czas na pewno spory, natomiast finansowo nie pomagamy, zajrzyjcie do [url]http://www.arkastrefa**********/akcja-sterylizacji-w-roku-2010,38/informacja-organizacyjna-na-przyszly-rok,394.html[/url]