Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Wisełka'][SIZE=6][B]KOKOSZ właśnie w drodze do nowego domku[/B][/SIZE] :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] O matulu!!!!!!!!!!!!!!!!!Kokosz powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Dziekujemy bardzo Raduniu, za dobre wiadomosci, sciskamy Nurke i pozdrawiamy jej nowa Rodzinke:)
  3. Nie moglam dodzwonic sie do[B] urwiska[/B], przed chwila rozmawialam z [B]Opuncja [/B]niedawno wrocila z Viki do domu, wszystko jest w porzadku, lekarz nie przewiduje komplikacji, zabieg przbiegal bez problemow.Opuncja musiala poczekac az Viki wybudzi sie z narkozy i dopiero wtedy mogla ja zabrac do domu a lecznice maja daleko bo w Nowym Dworze Mazowieckim.Jutro zajrzy do Viki zaprzyjazniona wetka. Dziekuje Wszystkim za trzymanie kciukow, zjecie szwa 18 czerwca.
  4. Bardzo prosze na zdrowie dla Poli i maluchow. Mam nadzieje ,ze wszystkie psiaki znajda dobre domy w Polsce:)
  5. lek. wet. Andrzej Golachowski Katedra i Klinika Chirurgii Akademia Rolnicza we Wrocławiu pl. Grunwaldzki 51 tel (71) 3205-342 -354 mob. 660 44 64 08
  6. Dostalam sms-a od Slay, ze dotarla kolejna 15 kilowa porcja karmy....Nareszcie ja dostarczyli:)
  7. [quote name='RenW']Zdaję się na Twoją intuicję...:lol:Twoje wyczucie smaku i wkomponowanie w drugiego człowieka jest rewelacyjne!!:diabloti:[/QUOTE] [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs502.ash1/29717_1141769882113_1763442030_254668_5140062_n.jpg[/img]
  8. [quote name='Vlk']nie wiem czy jogurcik po takim czymś będzie dobry? Czy on nie dostanie sraaczki za przeproszeniem? ;) A jest wiele preparatów zasiedlających jelita florą. Ja po grypie jelitowej brałam fisioflor. Nie jest jakiś bardzo drogi a i z działania byłam zadowolona :) On nie tylko ma szczepy bakterii ale jakieś substancje pomagające tym bakteriom w zasiedleniu i mnożeniu się.[/QUOTE] Doskonaly i tani preparat dla psow to [B]RUMEN TABS.[/B] 100 tabl. tylko 6 zl:) [url]http://serenus.istore.pl/pl,product,1074663,mikita,rumen,tabs,100tabl,dla,psa.html[/url]
  9. Dla Reni do kawy:) [img]http://th.interia.pl/11,oikuchnia,c9adc1df27375/4741463aeaba7_440.jpg[/img]
  10. [quote name='RenW']Ellig daj coś dla mnie, bo zazdrosna się zrobię..:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Renia masz jakies preferencje ?:)
  11. [B]Kalendarz szczepień podstawowych dla szczeniąt powyżej 6 tygodnia życia[/B] [B]Szczepienia tzw. wczesne – dla szczeniąt powyżej 6. tygodnia życia[/B] Jeśli nasz szczeniak zostaje zaszczepiony po raz pierwszy zaraz po ukończeniu 6. tygodnia życia, to terminarz jego dalszych szczepień wygląda mniej więcej w ten sposób: [LIST] [*]6-7 tydzień: nosówka i parwowiroza (szczepionka specjalnie dla szczeniąt) [*]10-12 tydzień: nosówka, parwowiroza, leptospiroza, kaszel kenelowy, wirusowe zapalenie wątroby [*]16 tydzień: nosówka, parwowiroza, leptospiroza, kaszel kenelowy, wirusowe zapalenie wątroby, koronowiroza [/LIST] [B]Szczepienia tzw. standardowe – dla szczeniąt powyżej 9. tygodnia życia[/B] Jeśli nasz szczeniak zostaje zaszczepiony po raz pierwszy po ukończeniu 9. tygodnia życia, to terminarz jego szczepień wygląda mniej więcej w ten sposób: [LIST] [*]9-10 tydzień: nosówka, parwowiroza, leptospiroza, kaszel kenelowy, wirusowe zapalenie wątroby [*]12-14 tydzień: nosówka, parwowiroza, leptospiroza, kaszel kenelowy, wirusowe zapalenie wątroby, koronowiroza [/LIST] [B]Szczepienia tzw. późne – dla psów, którym pierwsza szczepionka zostaje podana powyżej 12. tygodnia życia[/B] [LIST] [*]12. tydzień i później: nosówka, parwowiroza, leptospiroza, kaszel kenelowy, wirusowe zapalenie wątroby, koronowiroza [*]po 2-4 tygodniach: nosówka, parwowiroza, leptospiroza, kaszel kenelowy, wirusowe zapalenie wątroby, koronowiroza [/LIST] W międzyczasie podajemy oczywiście wspomniane szczepienie na wściekliznę. Szczepionki należy powtarzać co roku.
  12. Osobno szczepimy psa na wściekliznę, możemy tego dokonać po ukończeniu 2. miesiąca życia, prawnie mamy na to 3 miesiące – każdy 5. miesięczny pies powinien być obowiązkowo zaszczepiony na tę chorobę. W przypadku, gdy planujemy zagraniczny wyjazd z pupilem powinniśmy szczególnie uważnie pilnować terminów szczepień, w szczególności właśnie tego na wściekliznę.
  13. [quote name='gusia0106']Wirusówki są już zrobione ;)[/QUOTE] Tak Gusiu, dziekuje przypomnialam sobie, bedzie tylko trzeba powtorzyc szczepienie:)
  14. [quote name='Tora&Faro']No właśnie te spacery mnie zastanawiają...mam nadzieję że Państwo sobie poradzą;) w końcu dla chcącego....[/QUOTE] Do parku jest blisko a po drodze skwery, mam tam znajomych i nie ma problemow ze spacerami....
  15. [I][B][COLOR=SeaGreen][SIZE=3][FONT=Courier New]Jestem za a nawet bardziej !!!!!!!!!!!!!!![/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/I]:loveu:
  16. [quote name='Tora&Faro']Jestem:) No więc wizyta wypadła bardzo w porządku. Państwo mieszkają przy samym Centrum Wileńska, mają duże mieszkanie w kamienicy, dojrzewali do decyzji o tym żeby wziąć psiaka już od dłuższego czasu...Warunki maluch miałby naprawdę niezłe, jedyne "ale" jest takie że na spacer trzeba dojść jakieś 5 min do parku, ale to chyba nie jest problem:) W domu przeważnie ktoś jest ponieważ Państwo pracują na zmiany, no i jest trzech chłopców - 11,17 i 20 lat więc Kokosz przebywałby sam sporadycznie; urlop Państwo spędzają pod namiotem, z psem oczywiście bo przecież to "członek rodziny":) Nie wiem, ale wrażenia mam bardzo pozytywne, od wczoraj o niczym innym nie myślę...umówiliśmy się z Panią na tel wieczorem....[/QUOTE] Wyglada bardzo dobrze tylko jeszcze trzeba uprzedzic Pania i powiedziec o szczepieniach, warto zrobic chociaz jedno szczepienie zanim maluch pojdzie do nowego domu , czy jest taka szansa? Oczywiscie zapomnialam,ze juz byly szczepione:)
  17. Jedna sie byczy cokolwiek to znaczy , Druga buczy..... [img]http://img149.imageshack.us/img149/593/yg28.gif[/img] [img]http://www.shaun-sheep.com/images/shaun-laid-back.jpg[/img] [FONT=georgia]Baranek Shaun, Baranek Shaun Ci co nie beczą według niego robią błąd Pamiętaj więc, jeśli masz chęć Rozbawi Cię Baranek Shaun...[/FONT]
  18. Dzien dobry! Serdecznie dziekuje za piekna i wspaniala niespodzianke:)Podziekowanie ze zdjeciem Trotterka to bedzie dla mnie wspaniala , bardzo osobista pamiatka. O Trotterku nie zapominam, zagladam i sprawdzam co sie dzieje i jak zawsze jestem gotowa pomagac. Jeszcze raz serdecznie dziekuje i zycze dobrego dnia:) [img]http://www.pzw.pawlowice.pl/images/Kwiaty2.jpg[/img]
  19. Czesc Moherowa:) Czesc bable ide poczytac co tam u was..... Witam Wszystkich:)
  20. Pyszna ka(Wunia), dzien dobry!:)
  21. Szukam domu..... [url]http://allegro.pl/item1057684453_viki_i_jej_dzieci_historia_prawdziwa_do_adopcji.html[/url] [IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/viki1.jpg[/IMG]
  22. Czorcik wiesz ,ze jestes piekny:)
  23. To teraz wlacz sobie jakas muzyke i relaks......:) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs122.snc3/16968_106766972672755_100000183587587_177962_6087126_n.jpg[/img]
×
×
  • Create New...