-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Tak dokladnie:)
-
[quote name='mmd']Viki znalazła dom???? Widziałam coś o gdyni, a później utknęłam przy mojej pracy. Ale wiadomość![/QUOTE] Tak, zglosili sie bardzo mili Ludzie z Gdyni i Viki w niedziele jedzie do nowego domu:)
-
O matko a co ma do tego Bąbel?On tez ma isc do adopcji?
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ellig']Korzystam że jestem u [B]Ellig[/B] malutka jest piękna gratuluję życzę wszystkiego najlepszego dla Ciebie i małej Bogusia Folman[/QUOTE] Cudaku, kochany.Pozdrawiala Cie tutaj Bogusia moja przyjaciolka to od nas koty dostaly karme:) Buziak w piete dla Darii:) -
Okazja jest taka: Cioteczki dzielnie zdaja egzaminy :) Viki znalazla dom:) Isadora ukradla mi cialo....Odmlodnialam:)
-
Witajcie:)Wrzuce dzisiaj cos do kawy, w koncu jest okazja.... [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs581.snc3/30676_122307301130651_100000541466089_212491_1032946_n.jpg[/img]
-
Frytka postanowila zatrzymac Frytke u siebie tylko koniecznie chce ,zeby sunia byla w kojcu, nie w domu.
-
[SIZE=2][FONT=Verdana] [COLOR=#808080][I]Informujemy, że zakupione przez Ciebie [/I][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#808080][I]towary zostały wysłane na adres: Irena J,, Falki 57, 17-132 Wyszki, Polska. Lista towarów: Nazwa Ilość Bosch MY-FRIEND 20kgx 3= 60 kg plus 6 puszek Data wysyłki: 2010-06-17.[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]
-
Na jakich forach jest dyskutowana sprawa Bialaska z tego co wiem to tylko na Facebooku, czy mozesz napisac na jakich jeszcze?Chetnie przeczytam. Staralam sie znalezc kogos kto pomoze odlowic, zlapac Bialaska,/ mimo, ze nie mieszkam na Ursynowie/ niestety koszt takiego zlapania to ponad 1000 zl, to przerasta moje mozliwosci. Zamykac watek? Po co w takim razie ten watek zostal zalozony?Nie rozumiem.Wydawalo mi sie ,ze watki zaklada sie po to zeby pomagac psom, ktore tej pomocy potrzebuja , widocznie sie mylilam.
-
Ok, dzieki:)
-
Trzeba dowiedziec sie czy Dejzji zostanie w swoim DT i bedzie to jej DS, jezeli tak to mozna za te 11 zl kupic np. tabl. na kolejne odrobaczenie lub cos podobnego.....
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Ellig replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']To podobny przypadek, dlatego tak mi sie skojarzyło, kolekcjonerka psów, osoba chora psychicznie. Na pewno jest na czarnych kwiatkach.[/QUOTE] Dziekuje:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Ellig replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
O co chodzi z ta Pania z placu Bankowego? -
Czorcik - w typie wilczarza - już za TM :((
Ellig replied to Alojzyna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Times New Roman]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/FONT]Nie wydawać psa tym osobom !!! " Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx... Córka i matka. POD ŻADNYM POZOREM PSA. W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje nieduże suczki - które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " To jest bardzo powazna sprawa!!!!!!!!!!!!!To nie sa strachy na lachy, to sie dzieje naprawde!!!Sprawa zgloszona do prokuratury, poszukiwane sa osoby , ktore mialy kontakt z p. S. bibliotekarka z Krakowa i proszone o kontakt z Pania [FONT=Arial] Prezes Fundacji AZYL Anną J. z Łodzi, tel na pw.[/FONT] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Ellig replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red][COLOR=red][B]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=red][COLOR=red]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/COLOR]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red][COLOR=red][B]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/B][/COLOR][/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B][B]nieduże suczki [/B][/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.../[email protected][/IMG][IMG]http://www.dogomania.../[email protected][/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " To jest bardzo powazna sprawa!!!!!!!!!!!!!To nie sa strachy na lachy, to sie dzieje naprawde!!!Sprawa zgloszona do prokuratury, poszukiwane sa osoby , ktore mialy kontakt z p. S. bibliotekarka z Krakowa i proszone o kontakt z Pania [FONT=Arial][SIZE=2] Prezes Fundacji AZYL Anną J. z Łodzi, tel na pw.[/SIZE][/FONT]