Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Tak dokladnie:)
  2. [quote name='mmd']Viki znalazła dom???? Widziałam coś o gdyni, a później utknęłam przy mojej pracy. Ale wiadomość![/QUOTE] Tak, zglosili sie bardzo mili Ludzie z Gdyni i Viki w niedziele jedzie do nowego domu:)
  3. Zgadzam sie z Obraczus, dokladnie tak jest, beda potrzbne pieniadze...........
  4. O matko a co ma do tego Bąbel?On tez ma isc do adopcji?
  5. Znam Tusie i historie Toscanki, naprawde warto oglaszac Pachydera do adopcji:)
  6. [quote name='Ellig']Korzystam że jestem u [B]Ellig[/B] malutka jest piękna gratuluję życzę wszystkiego najlepszego dla Ciebie i małej Bogusia Folman[/QUOTE] Cudaku, kochany.Pozdrawiala Cie tutaj Bogusia moja przyjaciolka to od nas koty dostaly karme:) Buziak w piete dla Darii:)
  7. Okazja jest taka: Cioteczki dzielnie zdaja egzaminy :) Viki znalazla dom:) Isadora ukradla mi cialo....Odmlodnialam:)
  8. Witajcie:)Wrzuce dzisiaj cos do kawy, w koncu jest okazja.... [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs581.snc3/30676_122307301130651_100000541466089_212491_1032946_n.jpg[/img]
  9. Tak Pipi, dzisiaj przyjedzie do Ciebie karma, firma przewozowa "Siodemka".
  10. Fantastycznie z niecierpliwoscia czekamy na zdjecia:)
  11. Frytka postanowila zatrzymac Frytke u siebie tylko koniecznie chce ,zeby sunia byla w kojcu, nie w domu.
  12. [SIZE=2][FONT=Verdana] [COLOR=#808080][I]Informujemy, że zakupione przez Ciebie [/I][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#808080][I]towary zostały wysłane na adres: Irena J,, Falki 57, 17-132 Wyszki, Polska. Lista towarów: Nazwa Ilość Bosch MY-FRIEND 20kgx 3= 60 kg plus 6 puszek Data wysyłki: 2010-06-17.[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]
  13. [URL="http://www.zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?p=14010&sid=5f259b7a3a96b61633211433bfeedd01"]http://www.zaginionepsy.waw.pl/viewt...211433bfeedd01[/URL] To nie jest watek Dogomani....
  14. Na jakich forach jest dyskutowana sprawa Bialaska z tego co wiem to tylko na Facebooku, czy mozesz napisac na jakich jeszcze?Chetnie przeczytam. Staralam sie znalezc kogos kto pomoze odlowic, zlapac Bialaska,/ mimo, ze nie mieszkam na Ursynowie/ niestety koszt takiego zlapania to ponad 1000 zl, to przerasta moje mozliwosci. Zamykac watek? Po co w takim razie ten watek zostal zalozony?Nie rozumiem.Wydawalo mi sie ,ze watki zaklada sie po to zeby pomagac psom, ktore tej pomocy potrzebuja , widocznie sie mylilam.
  15. Trzeba dowiedziec sie czy Dejzji zostanie w swoim DT i bedzie to jej DS, jezeli tak to mozna za te 11 zl kupic np. tabl. na kolejne odrobaczenie lub cos podobnego.....
  16. Jestem ale szczerze nie mam pomyslu, po za tym co zawsze a na co brakuje pieniedzy......................
  17. Bialasek nie ma konta, pieniadze sa z bazarku na ktory dalam przewodniki dlatego prosze wplacic pieniadze na "Kundelkowa Skarbonke", dziekuje:)
  18. [quote name='tula']To podobny przypadek, dlatego tak mi sie skojarzyło, kolekcjonerka psów, osoba chora psychicznie. Na pewno jest na czarnych kwiatkach.[/QUOTE] Dziekuje:)
  19. O co chodzi z ta Pania z placu Bankowego?
  20. [quote name='Leah07']Ooooooo... To SUPER, że mama naszej kochanej Nurki będzie mieszkać nad morzeM...:multi: Hurra!!![/QUOTE] Witamy serdecznie:)Jak nasza ukochana Nurka?
  21. [quote name='lilk_a']to ja poczekam na pocztówkę znad morza :):) ..... trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło :):):)[/QUOTE] Tak Lila poczekamy na pocztowke:)
  22. [FONT=Times New Roman]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/FONT]Nie wydawać psa tym osobom !!! " Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx... Córka i matka. POD ŻADNYM POZOREM PSA. W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje nieduże suczki - które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " To jest bardzo powazna sprawa!!!!!!!!!!!!!To nie sa strachy na lachy, to sie dzieje naprawde!!!Sprawa zgloszona do prokuratury, poszukiwane sa osoby , ktore mialy kontakt z p. S. bibliotekarka z Krakowa i proszone o kontakt z Pania [FONT=Arial] Prezes Fundacji AZYL Anną J. z Łodzi, tel na pw.[/FONT]
  23. [quote name='Ra_dunia']jakie śliczności i jakie pyszności :) Uśmiechnięte pycho Trotterka po prostu jest bezcenne :)[/QUOTE] I popitka byla, fajne zdjecia:) Trotterek w dobrym humorze jak widac:) Serdecznosci:)
  24. [B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red][COLOR=red][B]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=red][COLOR=red]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/COLOR]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red][COLOR=red][B]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/B][/COLOR][/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B][B]nieduże suczki [/B][/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.../[email protected][/IMG][IMG]http://www.dogomania.../[email protected][/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " To jest bardzo powazna sprawa!!!!!!!!!!!!!To nie sa strachy na lachy, to sie dzieje naprawde!!!Sprawa zgloszona do prokuratury, poszukiwane sa osoby , ktore mialy kontakt z p. S. bibliotekarka z Krakowa i proszone o kontakt z Pania [FONT=Arial][SIZE=2] Prezes Fundacji AZYL Anną J. z Łodzi, tel na pw.[/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...