Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Przepraszam[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]:) Witajcie mam do Was prosbe, jezeli mozecie to podpiszcie te petycje. W imieniu Braci mniejszych,bardzo Wam dziekuje. [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/URL]
  2. Aniu.....pozwol odejsc Lakusiowi , dzieki Tobie mial wspaniale zycie, masz jeszcze jednego psa , swoja sunie i jej tez jest bardzo smutno. Sciskam Cie mocno.
  3. Przepraszam[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Witajcie mam do Was prosbe, jezeli mozecie to podpiszcie te petycje. Bardzo Wam dziekuje. [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/URL]
  4. Dziekuje za ka (Wunie), kciuki trzymamy za egzamin i za Was obie:)
  5. Przepraszam:) Witajcie mam do Was prosbe, jezeli mozecie to podpiszcie te petycje. Bardzo Wam dziekuje. [url]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/url]
  6. Dla cioteczek na kolacje:)Dobranoc. [img]http://media7.mojageneracja.pl/oiiyeqeruw/mediumk97nwm564900edc66405a47469.jpg[/img]
  7. [quote name='Nutusia']REWELACJA! Chyba się mogę już przyznać... Nie wierzyłam, że się uda... Przepraszam, Marlej! Przepraszam, Gusia![/QUOTE] Jesli mozna to tylko jedno pytanie, czy Piotr ma rodzine tzn.zone, dzieci?
  8. [quote name='NiJaSe']hehe kurde to co znowu zmieniam na te 1000 zł co ? :D[/QUOTE] Fantastycznie, Omen czuje sie coraz lepiej a i finansow przybywa:)
  9. "Kunelkowa Skarbonka" udzieli pomocy Idolkowi i dolozy sie do operacji.Zaproponowano 150 zl, poprosilam o 100zl.Jak tylko zdobedziemy pieniadze to oddamy "Kundelkowej Skarbonce". Serdecznie dziekujemy:)
  10. Milych snow..........................Dobranoc:) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs584.snc3/30824_133617869987665_100000183587587_377050_346528_n.jpg[/img]
  11. [quote name='Fela']Mamusia już trochę się opędza od dzieci. Większość czasu spędza w mieszkaniu właścicielki hotelu, na posiłki i noce zagląda do dzieci :-) Oswaja wszystkie kanapy.[/QUOTE] A jak mamuska Pola czuje sie po badaniach, czy ten srut bedzie wyjmowany? Dzielna sunia i mamuska:)
  12. Idolek zakwalifikowany do operacji , czy wiadomo kiedy mialaby byc ta operacja? Ja juz trzymam kciki.....Idolek dasz rade:)
  13. [quote name='Tora&Faro']Przed samą 14.00...chłopaków i Maję...[/QUOTE] sprawdzilam Maja 13:32 Chlopaki 13:45
  14. Na druga noge do tych wszystkich "ciasteczek". [img]http://www.fotorola.com/uploads/f7b41b8220.gif[/img]
  15. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_holeinwall.gif[/IMG] [COLOR=#008000][I]Gdzieś w maleńkim serca kąciku człowieka, wiara się kryje. Choć siebie niepewna i słaba, To jednak trwa i żyje. Jak motyl krucha i delikatna, w każdej chwili odlecieć gotowa. Nie trzeba wiele by ją spłoszyć, wystarczy jeden gest i słowa. Bywa czasem, że łzę uroni ,gdy smutku dokoła za wiele. A gdy nad głową słońce świeci, Znowu na życie patrzy śmielej.[/I][/COLOR]
  16. [I][COLOR=#993366]Kiedy niebo na głowę ci spada…Kiedy smutek cię właśnie dopada… Kiedy wszystko wydaje się głupie.. pomyśl sobie, że masz wszystko w... To nie prawda, że coś jest zbyt trudne… to nie prawda, że życie jest nudne.. to nie prawda, że nic nie potrafisz..to nie prawda.... [img]http://i36.tinypic.com/2r43moi.jpg[/img] [/COLOR][/I]
  17. [quote name='Tora&Faro']Wisełka mnie przeszkoliła, że na cafeanimal trzeba wrzucać psiaki ok godz. 14.00, jak mają szczęście to na drugi dzień są w papierowej wersji metra:)[/QUOTE] Ok. dziekuje bardzo:)
  18. Dla Wszystkich pozytywnie zakreconych:) [img]http://jolka59.wrzuta.pl/sr/f/1jC6qh4OWJO/2eg4shk[/img]
  19. Hej!Jak dobrze Cie widziec Ren:) [img]http://i46.tinypic.com/358pc83.gif[/img]
  20. Aniu, prosze Cie..............Lakus mial wszystko, mial Ciebie, mial milosc, mial szczescie......
  21. I to jest wlasnie wynik noszenia moherowego beretu.....w upalny dzien:)
  22. I dla Wszystkich do kawy:DDla Wujkow babeczki , dla Ciotek.......aaaaaaaaaa.....rureczki. [IMG]http://x.garnek.pl/ga2256/d648d84389c7bda9815403a3/rureczki_i_koszyczki.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...