Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='figa33']już piszę pw[/QUOTE] Dziekuje!..........
  2. Idolek zawsze bedzie w moim sercu, wlasnie taki jak na tych pamiatkowych zdjeciach... [*]
  3. PILNE!PROSZE O NR TELEFONU....Robie zamowienie:)
  4. [quote name='Paulina78']PIESEK MIAŁ BYĆ LUCKIE, ALE ZOSTAŁ BONO :) [SIZE=4][COLOR=navy][B]HOTELIK:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy][B]Małgorzata Piekut[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy][B]ul. Jodłowa 9[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy][B]05-240 Dzięcioły[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy][B]KARMA DLA BONO !!![/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Jeszcze nr telefonu koniecznie potrzebny dla kuriera moze byc na pw....poprosze!:)
  5. [quote name='Lulka']zadzwonie dzis do Pani, choc wielkosci onka to jej nie zagwarantuje Maly ma takie robale ze szok! W niedziele dostal paste, a jeszcze wczoraj wylazily z niego olbrzymie glisty:( Ale juz przybral na wadze! Mial same kostki na bioderkach, a teraz juz obrosly tluszczem, przez te kilka dni sie pieknie zakoraglil! Domek mu potrzebny na juz![/QUOTE] Ola toz to Onek i juz:)
  6. Tylko prosze nie zwracaj uwagi na zachowanie dr. on taki troche "obcesowy" jest ale co tam najwazniejsze ,ze sie sprawdza jako dermatolog....
  7. Wspaniale, dziekujemy bardzo.Prosze pamietajcie tylko ,ze pies musi byc nakryty czyms cieplym , kocem , po sedalinie, koniecznie.....
  8. [quote name='mru']podobno psiak jest w szpitalu zakwalifikowany na zabieg chirurgiczny :) zabiegi są dziś, więc być może jest juz nawet po... morisowa dziękuję!!!!!!!!!!!! Oby tak bylo,Dziekujemy!:)
  9. Marta, pieknej pogody i wspanialego wypoczynku:)
  10. Piekny Brutus, Lilka bardzo lubie Twoje filmy:)
  11. [quote name='obraczus87']Kciuki zacisniete :) Powodzenia :)!![/QUOTE] Powodzenia, jak pies bedzie w hoteliku to poprosze o namiar i telefon do wyslania karmy dla chlopaka.
  12. [quote name='Astaroth']ja nie dostałam obroży przeciwkleszczowych dla dziewczyn tylko dwa fiprexy[/QUOTE] Tak zgadza sie:) Dawalam wszystko w jednej przesylce a potem bylo rozdzielane dla Brutusa dla psow Kinii dla dziewczyn itd, przepraszam troche sie juz gubie.... Powtarzam za Innymi, czekamy na wiesci:)
  13. [quote name='mmd']Domek w Piasecznie to byłoby coś:) Na gumtree już ponad 250 wejść - pewnie na allegro też dużo, on to chyba nie zdąży zjeść tej karmy :)[/QUOTE] mmd, trzymam kciuki za to co mowisz!Jak Ty zrobisz gumetree to nie ma mocnych..:)
  14. Pechowi mowimy ...NIE!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. Najgorsze w tego rodzaju chorobach jest to ,ze jednego dnia wszystko wyglada lepiej a kolejnego np. pojawiaja sie ranki....Mam nadzieje, ze Emi wyzdrowieje, zycze jej tego z calego serca:)
  16. Podobnie bylo u naszej suni ale tu chyba nie ma regul a w momencie najwiekszego zaognienia, nosila kolnierz. Emi cudnie wyglada w tych skarpetkach:)
  17. [quote name='mru']to jeszcze nie jest aż tak źle... pytanie dokąd pojedzie psiak. eh kurdeeee...![/QUOTE] Nie mam pojecia , czy jest jakies schronisko kolo Minska Maz.?
  18. To ja bardzo dziekuje Wszystkim , gdyby nie moi Przyjaciele o wspanialych wielkich sercach, zawsze gotowi do pomocy, to nic bym sama nie zrobila. Dziekuje Wam kochani!
  19. [quote name='mru']do którego schronu by trafił? tam chyba G. odławia nie? i co robi z psami?[/QUOTE] Koszmar!!!!!!!!!!!! tam tez G. odlawia? Ostatnio blakal sie pies w Zabkach zadzwonilam do Gminy a oni dali mi tel do Gminy w Wolominie i oczywiscie na koncu tel do G. Oczywiscie nie zadzwonilam...............
  20. [quote name='evita.']Zgadza się- jestem umówiona już z koleżanką Pauliny. Niedługo wyruszam. Jak tylko wrócę dam znac co i jak i wkleję ewentualnie fotki ;)[/QUOTE] Dziekujemy i trzymamy kciuki, mysle ze w takiej sytuacji wszystko jest lepsze nawet schronisko, przynajmniej pies dostalby jesc.....kurcze co sie dzieje mam wrazenie ,ze rozprul sie jakis worek nieszczescia, ktorego i tak jest duzo.....
  21. Poprosilam znajomych , ktorzy mieszkaja niedaleko Arkadii o rozwieszenie plakatu-ogloszenia.Wyslalam Im na maila, obiecali ,ze to zrobia:(
  22. Ronja, krosty u mojej suni tez nie byly ropne , raczej takie bablowate albo drobne i czerwone i to popwodowalo ,ze kilku lekarzy myslalo ,ze to jest uczulenie.Krosty pojawialy sie praktycznie bez powodu, po prostu nuzyca wciaz nie byla dokladnie zaleczona, malo tego jak zaczal ja leczyc dr.Dumbele to powiedzial ,ze beda nasilone objawy bo nuzeniec musi wyjsc ze skory i tak bylo, skora jak pergamin, krosty, drapanie, wiec kolniez, trwalo to 2 tygodnie.Caly czas dostawala tez Essentaiale forte, preparaty wzmacniajace odpornosc, z olejem rybim trzeba bardzo uwazac, raczej nie jest zalecany / moze spowodowac biegunke, szczegolnie ten nie kupowany w sklepach zoo/ tylko ryba gotowana albo karma z ryba ,z marchewka i ziemniakami np. http://www.e-bosch.pl/index.php?products=product&prod_id=3827 http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/forza10_specjalistyczna http://animalia.pl/produkt,17574,58,Almo_Nature_WYPRZEDA%C5%BB:_Holistic_Dog_Adult_Small.html chce jeszcze powiedziec ,ze wczesniej/ teraz juz wiemy ,ze nie potrzebnie/ nasza sunia miala robone testy na alergie , oraz wszystkie badania zwiazane ze skora, okazalo sie ,ze ma "obce" bakterie na skorze i dostawala antybiotyki to znowu oslabialo uklad immunologiczny i zaostrzalo nuzyce. w sumie wydalysmy na jej leczenie ponad 4 tys. zlotych..... Pisze to po to zeby pomoc, absolutnie nie chce niczego narzucac. Dziele sie swoimi doswiadczeniami .
  23. [quote name='Astaroth']Za dziewczynki wyszło mi 468zł plus jeden advantix 5,6zł bo 2fiprexy dostały. Teraz znowu muszę je zabezpieczyć bo już miesiąc minął. Niuni wystarczy 1ml ale Myszce podałabym 2ml bo waży więcej niż 10kg, czyli 5,6 x 3 = 16,8zł Czyli razem 490zł. Wysłałam rozliczenie obraczus ale może też sprawdź czy czegos nie pomyliłam.[/QUOTE] A co z obrozami przeciw kleszczowymi , ktore dalam ,nie mozna ich uzywac dla suniek, byloby taniej?
  24. [quote name='obraczus87']Kochani, w dniach 05-22.08 bedę najprawdopodniej poza netem. Jesli uda mi sie wejsc to dosłownie na chwilkę. Ogłoszenia sa na mnie. Jak ktoś bedzie dzwonić oczywiście zrobię wywad. Powiedzcie mi, komu przesyłac dalej info w razie gdyby rodzina była ok?? Nie będe miała możliwosci szukania osoby do wizyty p/a itd. :)[/QUOTE] Tylko bywam w domu i dostep do internetu mam ograniczony...:( Wiesz M. gdzie jestem.
×
×
  • Create New...