-
Posts
38348 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Koty z HELU a może hell'u? czyli wakacyjne horrory
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Ewa przyslala zdjecia kotkow. Kociaki mieszkają na campingu Maszoperia. To jest 3 km za Kuźnicą i 3 km przed Jastarnią. Strona internetowa [URL="http://www.maszoperia,pl/"]www.maszoperia,pl[/URL]. Kontakt na adopcję w recepcji. Rodzinka [img]http://images43.fotosik.pl/316/d143e0d3fa73c8d3.jpg[/img] Mama [img]http://images38.fotosik.pl/312/3b6a8dddc850264b.jpg[/img] Mama [img]http://images43.fotosik.pl/316/12532d93fd7ce7dc.jpg[/img] Córka1 [img]http://images40.fotosik.pl/312/dc91e84254e1901e.jpg[/img] Córka2 [img]http://images35.fotosik.pl/170/4f85cc25d85ae6ce.jpg[/img] Corka2 [img]http://images46.fotosik.pl/315/0bc9c94ebdd21458.jpg[/img] Córka3 [img]http://images35.fotosik.pl/170/6be91da7fc55ef71.jpg[/img] -
[quote name='2411magdalenka']witam trudny dzień, dogadałam się z Panią "Bożeną" i generalnie spasowała jak powiedziałam, że TYLKO Z WIZYTĄ, to Pani nagle znalazła innego pieska, bo jej znajomy przyniósł ;) Ananas pojechał do domu :) Pani cudowna, przywiozła kabanosy dla reszty maluchów i zostawiła dla nich 50 zł :) Cudowna rodzina... "dziadziusia" w domu aż nosi, tak się nie może pieska doczekać :) :) fotkę później wstawię. UWAGA JEST DOMEK W KATOWICACH DLA Karata albo Aresa (mam wysłać więcej zdjęć, a Pan chce odebrać osobiście). POTRZEBUJĘ KOGOŚ NA CITO NA WIZYTĘ. Mam teraz gości... plis pomóżcie mi szukać!!!!!! Bo Pan chciałby jutro przyjechać po pieska... piesek bardziej do domku, aczkolwiek jest to domek z ogródkiem... Absolutnie nie na łańcuch. Będzie wykastrowany. Pan miał już psa 4-lata, ale niestety piesio miał chłoniaka i przegrał walkę. Adres: Katowice - Brynów ul. Skiby telefon: 787 279 491 PROSZĘ ZRÓBCIE WIZYTĘ, DOMEK WYDAJE SIĘ FAJNY.[/QUOTE] [B]Natussiaaa[/B] [B]NadziejaA[/B] [B]Patikujek[/B] [B]zerduszko[/B] [B]TERESA BORCZ[/B] [B]anettta[/B]
- 708 replies
-
[quote name='2411magdalenka'] a jak już jest zgoda na te nasze procedury to wg mnie trzeba działać szybko... i dlatego mi smutno, przykro i czuję się rozgoryczona. Te pieski potrzebują domu i człowieka..... [/QUOTE] Jest mi przykro,ze to wlasnie Ty sie tak czujesz:(Robisz wszystko co mozesz i jak najlepiej dla psiakow i to jest po za dyskusja tak jak juz pisalam nie wszystko da sie przewidziec ale tez nie mozna z gory zakladac ,ze kazdy kto chce adoptowac psa i zgadza sie na umowe adopcyjna jest zlym czlowiekiem! Dobrego dnia!:)
- 708 replies
-
Oczywiscie na pw:)
-
Gosiu, piekne sa te zdjecia:) Wstawie je na Facebook, gdzie pisze o historii Emi, moze ktos ja pokocha!:)
-
Wyglada jakby jej nic zlego nie dolegalo, tak spokojnie spi...:)
-
dogomaniaczka w śpiączce - pomóżcie wyadoptowac jej tymczasowiczke SOJKĘ!
Ellig replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Dobrze,ze Norel wraca do zdrowia....Wstawilam nowe zdjecia Sojki na Facebook.... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy i czekamy,,,, -
Cudowne zdjecia i Emi w jakiej formie, niebywale. Didi sliczniutka:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ellig replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Tolek po domek!:) -
dogomaniaczka w śpiączce - pomóżcie wyadoptowac jej tymczasowiczke SOJKĘ!
Ellig replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Historie Norel i Sojki opisalam na Facebook-u, kilka dni temu,na razie pytano mnie tylko czy jest potrzebna pomoc finansowa?................... -
Witaj Dorothy! Masz racje , mopsikowi sie poszczescilo ale wielka w tym Twoja zasluga. W Warszawie nie da sie zyc. w nocy 27 stopni,zero deszczu, prognozy zmieniaja sie co godzine na gorsze niestety, wszyscy jestesmy bardzo zmeczeni,zwierzaki ledwie zipia. Trzymajcie sie zdrowo! Pozdrawiam serdecznie:)
-
Sznaucer olbrzym porzucony przy trasie - Mission Completed
Ellig replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Czyli informacji bedziemy szukas w fundacji:) Trzymaj sie kolego!:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/144949-FOZ-quot-Ulga-w-cierpieniu-quot-Pom%C3%B3%C5%BC-psiakom-skrzywdzonym-przez-ludzi!-FUNDACJA[/url] -
Misia na pewno sie ucieszyla:)Koty w ogrodku maja raj:)
-
Koty z HELU a może hell'u? czyli wakacyjne horrory
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Szukamy domu dla trzech, malych, pieknych kotkow,jak nie z reklamy Whiskas-a maja okolo 15 tyg.../poprosimy o zdjecia/:) -
Koty z HELU a może hell'u? czyli wakacyjne horrory
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Ewus ,no tak "kocia ciotka" nie moze byc inaczej...Neigh, czy mozesz podrzucic link do watku kociakow na miau, wrzuce to na Facebook...Tam jest duzo "kociarzy":) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dzen dobry.!Trzymamy kciuki!!!! -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ellig replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Czesc Tolek!!!!!!!!!!:) -
Hej! Jest fantastyczna:)