-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='RenW']I kolejna szansa dla Brutunia...:multi::multi: Trzymamy kciuki...:kciuki::kciuki:[/QUOTE] Ren moze Ty mi wytlumaczysz na co jest ta kolejna szansa.....poprosze na pw. Pozdrawiam:) Trzymaj sie Brutus! -
Przyjaciele potrzebują pomocy... NERO
Ellig replied to Jola i Czterołapy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karmelkowie']Idealny by był do stróżowania firmy ze stróżem,mam coś na oku trzymajcie kciuki!Psy tam nie jedzą nic innego jak royala i mają piękne kojce z ocieplanymi budami,wszystko ciachnięte![/QUOTE] Nic nie mowie tylko trzymam kciuki..... -
[quote name='AniaGucio']Witajcie po długiej przerwie. Niestety nie mam dobrych wieści. Po mimo ogłoszeń w Wwie i najlepszej lecznicy w Stargardzie Szcz. oraz zaangażowania znajomych, telefon nadal milczy. Umówiłam się z Pati, że do końca sierpnia postaram się go od niej zabrać a tu wielka d... Zupełnie nie wiem co robić :([/QUOTE] Bardzo trudna sprawa, poprosze o zdjecia i jakis tekst krotki oraz tel kontaktowy do adopcji / na emaila/, postaram sie jeszcze poszukac dla niego domu na innych forach.
-
" [B][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000547081987"]Katarzyna Szelejak[/URL] Mam gorąca prośbę - jeśli ktokolwiek jedzie do Bogatyni (o ile można tam dojechać bezpośrednio, bo niestety nie wiem) bardzo proszę by skontaktował się z panią Danutą Barkiewicz. To starsza pani, która mieszka przy ulicy Bojowników 25. Dopiero w weekend dojedzie do niej córka, a póki co ta pani jest sama. Woda zmyła je...j cały dom. Boimy się, że jak tak dalej pójdzie to załamie się zupełnie. Bardzo prosiłabym o skontaktowaniesię z nią i poprostu podniesienie jej na duchu. Z góry dziękuję."[/B]
-
Labrador Marley już dawno w szczęsliwym domu!!!!
Ellig replied to Julian's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Goldenek2']Ela, bardzo dobrze zrobiłaś :). Dom tymczasowy jest na chwilę.... a dalej szukamy domku stałego :).[/QUOTE] OK, dziekuje za informacje i pozdrawiam serdecznie:) -
Labrador Marley już dawno w szczęsliwym domu!!!!
Ellig replied to Julian's topic in Już w nowym domu
Jaki obecnie nr telefonu podawac dla osob, ktore wyraza chec adopcji Marleya???? -
Labrador Marley już dawno w szczęsliwym domu!!!!
Ellig replied to Julian's topic in Już w nowym domu
Wstawilam ogloszenia o Marleyu na FB.........ale widze ,ze tu zmiany.... -
Przyjaciele potrzebują pomocy... NERO
Ellig replied to Jola i Czterołapy's topic in Już w nowym domu
Jola skontaktuj sie z [B]Lulka[/B], mamy szczeniaka do adopcji i dzwoni duzo osob pytajac o psa strozujacego. -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Przeciez Poznan to nie jest daleko i mozna jakis transport znalesc, tylko trzeba by bylo domy tych Pan sprawdzic. mmd chyba wpadlas na swietny pomysl:) -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Ellig replied to Ewkaa's topic in Organizacje
http://www.dogomania.pl/threads/190006-Poszukuje-szczeniaka-duzej-rasy-%28woj.wielkopolskie%29 -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ellig replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Joker...Po domek, slicznoto!!!!! -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='ossa98']Witajcie cioteczki! witaj Brutusku! Wrzuciłam "małego" do wątku, w sekcji "Przygarnę". Młode małżeństwo z Niemiec poszukuje szczeniaka dużej rasy - uzgadniałam to wcześniej z Obraczus:-), żeby nie było... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190006-Poszukuje-szczeniaka-duzej-rasy-%28woj.wielkopolskie"]http://www.dogomania.pl/threads/190006-Poszukuje-szczeniaka-duzej-rasy-(woj.wielkopolskie[/URL])[/QUOTE] Przepraszam ale co uzgodnilas?"Adopcje", Brutusa do Niemiec?:shake: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Witajcie, napisała do mnie jedna Pani, jednak to nic pewnego. Pani na razie zadała kilka pytań. Pisze, że musiałaby się nieźle postarać, aby Jej TZ zgodził się na kolejnego zwierzaka ;)[/QUOTE] Bardzo prosimy TZ tej Pani,zeby sie zgodzil i przyjal Brutuska do swojego domu...:) -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
Ellig replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Chłopak nie spij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Do domku!!!!!!:) -
Iwona potwornie mi przykro, dowiedzialam sie dzisiaj i jest mi bardzo smutno:( Hugo, piesku biegaj szczesliwy....... [..] A kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy tobie jest psie niebo Z tobą zostaje jego dusza. B. Borzymowska
-
W Warszawskim TOZ pracowal jako Jacek Fic!!!!!!!!!!!
-
[quote name='magda z.']Ellig, a ten odbiór darów to w okolicach Śląska? tak sobie pozwoliłam dopisać, bo jak dobrze kojarzę to wszyscy z SOS sa z tych terenów[/QUOTE] Nie koniecznie zalezy ile zostanie zebrane, ale wiekszos oczywiscie z okolic, wszystkie szczegoly pod telefonami. natomiast na adres fundacji mozna bezposrednio wysylac wszystkie dary, przypomne tylko ,ze wiele swietnych firm typu TELEKARMA, KAR-MA, czy z Allegro wysylaja GRATISOWO :)
-
[quote name='_Goldenek2']Jest niewidomy na jedno oko. Gdy do Atosa podejdzie się zbyt gwałtownie od strony niewidzącego oka - potrafi kłapnąć zębami, bo się wystarszy....[/QUOTE] To bedzie problem z adopcja , prawie Wszyscy zainteresowani maja dzieci.....
-
[quote name='magda z.']Ellig Beata jest tam sama, od 2 dni musi być już w pracy, Sławek też, to nie do ogarnięcia tylko przez jedną osobę. ale Beata oddzwania, dzisiaj ze mną rozmawiała i mówi - ktos się dobija, sorki, muszę oddzwonić. Najlepiej posłać sms'a, a jutro ma przyjechać Fundacja SOS - zamiast wysyłać karmę i dorabiac poczte czy kurierów wpłacić na konto fundacji? Asieńko przepraszam, ze wczoraj nie odebrałam, ale byłam na wizycie i akurat dziecko w kąpieli oglądałam, a później zapomniałam, zaraz wkleję Twoje rozliczenie na początek:)[/QUOTE] Nie kazdy chce wplacac pieniadze ale juz rozmawialam z Fundacja i mozna wysylac karme na ich adres:) " [COLOR=green][FONT=Calibri]Możesz też kupić karmę lub środki odpchlające i odrobaczajęce [/FONT][/COLOR] [COLOR=green][FONT=Calibri]w hurtowni i wysłać stamtąd na [URL="http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/kontakt,2.html"]adres[/URL] naszej Fundacji[/FONT][/COLOR] [COLOR=green][FONT=Calibri]Zbieramy też dary rzeczowe – karmę dla psów i kotów, smycze, obroże , miski, wszystko co jest zwierzakom potrzebne. Po uzgodnieniu telefonicznym – 722394522; 506198410 – odbierzemy.[/FONT][/COLOR]
-
Dzisiaj dzwonilam ja po tym jak dostalam kilkanascie telefonow ,ze wlacza sie tylko poczta.....nie mam do nikogo pretensji wiem jaki ogrom pracy i nieszczescia jest TAM wokol ale wiem tez ,ze jak ktos sie zglasza i pyta nie moge sie doszwonic to gdzie mam wyslac te karme, to trzeba dzialac szybko i dlatego moje pytania ale juz wszystko podane, kontakty, adresy i teraz bede tylko przypominac i prosic dalej o pomoc.