Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Jestem gdzie w jakim hotelu jest Laila na dzisiaj?
  2. [quote name='mala_czarna']To może juz Helga&Ares się wypowie. Viki jest u niej.[/QUOTE] Nie za bardzo rozumiem Helga odpisala mi ,ze sama jest do srody w Poznaniu, potem bedzie w Świebodzinie, na moje pytanie nie odpowiada gdzie jest sunia Viki nie odpowiada, karme 10 puszek Hill'sa i/d kupilam i wyslalam na adres podany do Poznania...
  3. [quote name='Jola+Rani+Sari']Na szczegóły jeszcze trochę poczekamy, bo adopcja Najsi jest umówiona na koniec sierpnia ;)[/QUOTE] To juz za chwile:)
  4. Wlasnie zajrzalam a tu bardzo dobre wiesci:) Jezeli domek jest juz sprawdzony to jest sie z czego cieszyc.....
  5. Czy sa jakies wiesci o domu dla Atosa?
  6. [quote name='Nikus']wow .....no to chyba....jak myślicie?[/QUOTE] Mysle ,ze bedzie dobrze i ,ze Brutus ma szczescie.Bardzo sie ciesze:)
  7. Witam gdzie, u kogo obecnie przebywa Viki i ile dokladnie zostalo wydane na leczenia Viki, kilka tysiecy zl to nie jest informacja, jakie sa dlugi, czy jest jakas zbiorka oprocz bazarku cegielkowego robiona?
  8. O matko psiak z nuzyca, ma byc kastrowany, zle to widze, bardzo sie martwie...
  9. Witaj jestem tu na prosbe Joli, jak moge pomoc, czy mozna do tego hoteliku wyslac karme, czy wtedy bedzie taniej?Pozdrawiam:)
  10. Tak Emi to piekny pies:) Ale ja widze jak jest chora, bo sama mam doczynienia z taka sunia, trzeba jeszcze troche czasu, mam zawsze nadzieje:)
  11. Wazne ,ze bedzie u dr. Dembele jak widze jej zdjecia i te kregi wokol oczu....Oj zal mi jej bardzo...
  12. Nie pogoni, przyjmuje do ostatniego pacjenta , do 22...:evil_lol:
  13. Kreseczka znajdzie dom, to jeszcze tylko chwilka:)
  14. [quote name='Lulka']no i szczescie sie do nas usmiechnelo:) wczoraj zadzwonil wlasnie ten telefon - jak odmienny od poprzednich :lol: Nasz maluch trafil w bardzo dobre rece! serdeczne podziekowania dla cioteczki, ktora wkleila maluch na forum szczurkow w potrzebie:loveu: Wlasnie u milosnikow szczurow zamieszkal szczenior, rano robilam test na szczurkach hotelowych i wieczorem bylo wielkie wejscie, bo musial zaakceptowac 19 stworkow, a one jego :eviltong: Na te chwile wszystko gra, ludzie sa swietni, super ciepli, kochajacy zwierzaki, maly grzeczny - mam nadzieje ze tak mu zostanie :diabloti: baaaardzo baaaardzo dziekuje wszystkim za pomoc!!!!!!!!! ale zeby nie bylo za pieknie wczoraj na festynie w chotomowie - dodam ze pod kosciolem, znalazlam ledwo zywą od upalu, sunie w cieczce, w pierwszej chwili myslalam ze to pitbull/ast ale jakos cos mi nie pasowalo i teraz jestem prawie pewna ze to: ca de bou - bez tatu - widac ze rodzila nie raz :-([/QUOTE] Ola wiecej info na temat suni i zdjecia poprosze..... Krasnal cudownie, ze znalazl dom:)
  15. Nutusia koszt wizyty to okolo 100 zl plus minus ,dodatkowo leki jakie zapisze albo jakie trzeba kupic w lecznicy. Czy zalozysz watek dla "slepaczka"?
  16. Po takim leczeniu jakie teraz ma Emi, choroba u naszej suni ciagle powracala, nie mogla stanac na trawie nie mogla isc do lasu, puchly jej lapy , dostawala wysypki, pekala jej skora ale to nie byla alergia tylko nuzyca, dopiero po kuracji dr. Dambele nie ma nawrotow, 2 tygodnie leczenia wedlug Jego zalecen / zupelnie inne leki niz te stosowane na nuzyce/ to wygladalo tak jakby wszystko zaczelo sie od nowa, a On mowil: Tak musi byc! I teraz odpukac spokoj.
  17. [quote name='lilk_a']a dlaczego do Niemiec ? to już w Polsce nie ma dla niego żadnego domu ??? :([/QUOTE] Lila jestes kochana wspaniale te bazarki i psiakom bardzo pomozesz:)
  18. Biedna Kora ale dzieki Tobie ma wspanialy dom i opieke. a co to za maluszek? kociak?
  19. Jestem i czekam na wiecej wiadomosci o Sanie.....
  20. Dladego sie powoli goi, trzymam kciuki, zeby sie udalo:)
  21. Czy Emi nadal bierze zastrzyki na nuzenca? 1 raz w tygodniu razy 8?
  22. Moze udziela tej informacji tu na watku, dla mnie to kolejna niestety juz nauczka ,ze Dogomania rzadzi sie dziwnymi prawami, ktore nie wiele maja wspolnego z regulaminem.................Dziekuję!
  23. [quote name='Pawel_Ka']myślę, że tutaj [url]http://labradory.info/viewtopic.php?t=14796&postdays=0&postorder=asc&start=15[/url] znajdziesz wytłumaczenie.....[/QUOTE] Nie widze zadnego konkretnego wytlumaczenia, moge prosic o informacje gdzie Marley znalazl dom!Zrobilam mnostwo ogloszen i teraz musze to odkrecac!
×
×
  • Create New...