Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38348
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Dobrego i spokojnego dyżuru :)
  2. Cieszę się, że Malgośka nie jest poważnie chora. Dziękujemy serdecznie za odwiedziny u naszych podopiecznych ze Skarpy. Dobrego dnia :)
  3. Poproszę o numer konta.
  4. Witaj Zelda, śliczna psinko :)
  5. Misiu dasz radę. Zdrowiej szybciutko. Biedak nigdy nie miał czyszczonych gruczołów dlatego teraz leczenie jest trudne. Wszystko będzie dobrze. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Zawsze można zmienić lekarza, ale nie widzę na razie takiej potrzeby. Dobrego dnia :)
  6. Jestem u suni , jutro postaram sie zajrzec i przeczytac.
  7. Emisia, jesiennie 2015 r.
  8. Cudne "metamorfozy" psiaków :)
  9. Dzielna sunia, niech odpoczywa.
  10. Myślę,że Ewa K. jest teraz spokojniejsza o los Łatki :) To jest cudowna, czuła osoba.
  11. Dostałyśmy cudowne zdjęcia Łatki z Domku.
  12. Wszystko będzie dobrze, głaski dla Gajulca :)
  13. Bardzo się cieszę, że Łatka tak cudownie zaklimatyzowała się w Domku. Ewa K., to nic dziwnego ,że teraz tęsknicie za Łatką. Wszystko się ułoży, dzięki Tobie sunia żyje i ma się dobrze :)
  14. Franuś , powodzenia chłopaku! :)
  15. Mocno trzymamy kciuki za zdrowie wszystkich, podopiecznych. Omi, numer konta bankowego do wpłat deklaracji otrzymasz od Macia - Skarbnika. Proszę o kontakt z Marcelina, która z Anią od dwóch tygodni wyłapują psy na polach. Kontakt na pw. lub [email protected] Dobrego dnia życzę Wszystkim.
  16. Jak sie czuje Gajulec po zabiegu?
  17. Prawda, niesamowite! :)
  18. Wiadomosci z domku Łatki: "Łatka dobrze się zaklimatyzowała i rano merdała ogonkiem"
  19. Lunka jest dobrym, kochanym psem. Wierzę w to, że znajdzie swój dom :)
×
×
  • Create New...