Misiu dasz radę. Zdrowiej szybciutko.
Biedak nigdy nie miał czyszczonych gruczołów dlatego teraz leczenie jest trudne.
Wszystko będzie dobrze. Musimy uzbroić się w cierpliwość.
Zawsze można zmienić lekarza, ale nie widzę na razie takiej potrzeby.
Dobrego dnia :)
Bardzo się cieszę, że Łatka tak cudownie zaklimatyzowała się w Domku.
Ewa K., to nic dziwnego ,że teraz tęsknicie za Łatką. Wszystko się ułoży, dzięki Tobie sunia żyje i ma się dobrze :)
Mocno trzymamy kciuki za zdrowie wszystkich, podopiecznych.
Omi, numer konta bankowego do wpłat deklaracji otrzymasz od Macia - Skarbnika.
Proszę o kontakt z Marcelina, która z Anią od dwóch tygodni wyłapują psy na polach.
Kontakt na pw. lub [email protected]
Dobrego dnia życzę Wszystkim.