Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Piękny jest Runo i takie madre ma spojrzenie. Bardzo się cieszę ,ze dobrze sie czuję. Strach pomyśleć jak cierpiał.
  2. "W lesie na razie mały dramat za dużo bodźców schowała się za drzewem i nie chciała wyjść. Także w lesie krótko było ale przeszła przez przejście. "- Marta w domu- kanapowiec
×
×
  • Create New...