Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Asiu, rozumiem Cię doskonale, bądź dobrej myśli , wierzę w to ,ze będzie dobrze.
  2. Cudowne wiadomości i wspaniały domek dla Lucjusza. Jest się z czego cieszyć.
  3. Bardzo się cieszę z domku dla Lucjusza, skradł moje serce, też mam słabość do szorstkowłosych jamników.
  4. Ufff... i niech juz tak bedzie, dobrze, ze Runo bedzie miał jeszcze wizytę u wet.
×
×
  • Create New...