-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Wieści od Marty dt Luki "Jeśli chodzi o warczenie Luki na koleżankę, to zaobserwowałam, że jak Luka się czuje niepewnie pod kątem ewentualnej ucieczki np. my jesteśmy w kuchni, a Asia idzie do łazienki i odcina jej potencjalną drogę ucieczki, to wtedy Luka zawarczała. Upomniana, biegnie do sypialni, a jak wchodzę to liże mnie po rękach. Smaczków bezpośrednio od Asi z ręki na razie nie chciała wziąć, ale jak Asia położyła przed sobą na podłogę to brała. Finalnie Asia śpi u innych znajomych, a z Luką socjalizujemy się na razie na dworze. Wczoraj na dłuższym spacerze, Luka widać na początku się rozglądała kto to z nami idzie, potem po jakiś 5 minutach zaakceptowała że mamy towarzysza Potem byłyśmy jeszcze w ogródku, grzecznie leżała i obserwowała świat. Nawet jak w pobliżu przejechał rower czy przeszedł człowiek to tylko obserwowała. Na spacerach jest już w ogóle dużo lepiej, zawołana przychodzi, patrzy czy idę. Jeśli minie nas rowe czy człowiek to nie ucieka w krzaki, tylko się zatrzymuje i obserwuje. Pieski do niej podbiegają, zachowuje dystans ale nie ucieka. Jak piesek pobiegnie do mnie żeby pogłaskać, to się nie denerwuje czeka aż pogłaskam i idziemy dalej. Jestem pod dużym wrażeniem jak ładnie przyjmuje leki nic nie wypluwa Dziś idziemy na kocyk na powietrze, będę obserwowała czy Asia została już zaakceptowana."
-
Luka info od Marty: "Dziś Luka pierwszy raz zaszczekała. O 4:00 jak sąsiad wychodził do pracy. Upomniana przyleciała na łóżko. Potem jeszcze raz spróbowała. Byłam rano na badaniach, wracam i patrzę a ona siedzi na blacie w kuchni i patrzy przez okno. Na szczęście nic nie pogryzła/zjadła. Ale jak wychodzę muszę zabezpieczyć kuchnię "
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Od Marty- "Luka jest super Tabletkę pięknie zjadła, na spacerze już lepiej. Jak schodzimy to jest spuszczona ze smyczy, czasem się cofnie na piętro ale zaraz leci. Jak jej nakładam do kuli smakuli to grzecznie siedzi i czeka. Ale na pewno musi być w domku gdzie wpuszczają na łóźko bo na podłogę to już prawie w ogóle nie schodzi "
-
Niedziela w DT u Marty "Dziś u nas w porządku. Luka została sama na 4h. Miała isć ze mną w odwiedziny, ale ponieważ tam jest sunia starsza, to nie chciałam ryzykować. Bardzo grzeczna była, widać że bawiła się zabawkami ale nic nie zniszczyła. Na dworze pomału, pomału. Boi się jeszcze wszystkiego. Ale jak się zatrzymałam pogadać podszedł do mnie piesek i go głaskałam to nie reagowała. Bardzo lubi wejść w wysoką trawè i tam się schować. Zaczęła też podjadać trawkę. W domu super bawi się kulą smakulą, załapała o co chodzi i szuka przysmakow."