-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
My tez bardzo się cieszymy z postępów Szczeniaków, dziekujemy serdecznie z miłe słowa. Jaka pogoda, takie życie
-
W moim ogłoszeniu jest telefon Ewuni, aż sprawdziłam.
- 1565 replies
-
Zimno, wieje / słychać na filmie jak mocno/ Figuszka i Peruszka śpią w przyczepie a tu zabawa
-
Niedzielny poranek. Bardzo nas cieszy ,ze Luka ma apetyt. Na zdjeciach widać jak czeka na wylizywanie miski Figuni. Luka ma ogromne zaufanie do Ewuni i Jacka.