Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. My tez bardzo się cieszymy z postępów Szczeniaków, dziekujemy serdecznie z miłe słowa. Jaka pogoda, takie życie
  2. Zimno, wieje / słychać na filmie jak mocno/ Figuszka i Peruszka śpią w przyczepie a tu zabawa
  3. Niedzielny poranek. Bardzo nas cieszy ,ze Luka ma apetyt. Na zdjeciach widać jak czeka na wylizywanie miski Figuni. Luka ma ogromne zaufanie do Ewuni i Jacka.
  4. Super Bemolek, myślę, że szybko znajdzie kochający dom.
×
×
  • Create New...