-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
Polecam poszukac szerszej odpowiedzi w weterynarri,dzial ortopedia. Tak z grubsza:jesli lekko utyka na te lape to jest szansa ze miesnie calkowicie nie zanikna.musisz tez miec swiadomosc,ze pies do konca zycia bedzie utykal,stad zawsze musi byc chudy
-
Jesli maja byc w miare ciche i gubic mala ilosc futra to odradzilabym szetlanda,spaniela,beagle
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Moze problem lezy w unerwieniu lapki?
-
O fafle bymsienie martwila,a raczej o przelyk
- 7 replies
-
- strychnina
- szczeniak
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Osobiscie uwazam,ze sprawa podawania tych pestek mest kontrowersyjna.nie wiadomo ile psu podac,jak to dawkowac zeby psa nie otruc i sprawy nie pogorszyc.
-
myślę że w sytuacji podbramkowej mogłaby byc karma dla dorosłych ,tylko suplement bym dożuciła dla szczeniat. w sumie nie ma az takiego znaczenia jakie"puppy"wybierzesz....
-
[quote name='adiiszek']Witam, od 2 dni u mojej suczki zaobserwowałem na brzuchu owe 'coś'. Mała to często wylizuje, troszkę ją to chyba boli, bo podczas dotyku w to miejsce od razu obraca tam głowę. Wygląda to jak taki ludzki syfek z ropą w środku. Czy wiecie co to może być? Jechać z tym do weta czy czymś przemywać? [IMG]http://images67.fotosik.pl/108/dfbcbb73aa5f564egen.jpg[/IMG][/QUOTE] chyba bardziej ja to swędzi.w momencie pojawienia się kolejnej zmiany albo powiekszenia obecnej udałabym się do weta-niech weżmie zeskrobine,poswieci lampa Wooda....
-
może go coś użarło.mam na myśli owada....
-
z puszek moze cos firmy lukullus.a z suchej to moze markus-mule blac angus junior(niektóre po tej pół wilgotnej karmie "baczą"np.moje :) )
-
ważne tez jak na obecna chwilę pies sie wypróznia-czy z trudem czy nie.po zabiegu (bedzie miała wygolony zadek jak pawian)musi byc na diecie lekkostrawnej i przez jakis czas bedziesz musiała podawać prep.przeczyszczajace przypisane przez wet.żeby pies nie napinał sie przy oddawaniu stolca.higiena miejsca zszycia-bardzo rygorystyczna,po defekacji mycie zadka np.roztworem rivanolu.no i oczywiście kołnierz na głowe. do zabiegu ,.na tydzień przed zabiegiem dieta lekkostrawna,a na 24 h podanie środków przeczyszczqjacych przypisanych przez wet. niestety takie guzy w szybkim tempie po zabiegu moga odrastać. co do amigdaliny-nie podawaj na własna rekę.konsultuj wszystko z wet.
-
mnie sie podoba,tak na"sportowo"
-
a jeśli nie jest aktywna,to postaraj sie kupic kame typu np.light czy dla sterylizowanych(staraj sie raczej o karmy gdzie na pierwszym miejscu jest mieso suszone,maczka mięsna itd a nie zboża).zważ psa,kontroluj jego wage co 1-2 tyg
-
Echinus - spod Warszawy - czy ktoś wie co się stało
gryf80 replied to Panbenonium's topic in Owczarek kaukaski
w lublinie jest jedna hodowla-pani ma jedna suczke sarplaninaca.- 23 replies
-
w sumie lepiej jak jest otwarte a nie zamknięte.
- 56 replies
-
- rottweiler
- czerniak
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
no to świetnie.jeśli stolce ma normalne to nie ma juz konieczności podawania codziennego probiotyku,no chyba że"burczenie"powróci...
-
a co z genem MDR 1 u nich?
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
czy pies obecnie wymiotuje lub ma mdłości?
- 56 replies
-
- rottweiler
- czerniak
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
UPORCZYWE lizanie wyleczonej ranki. Pomóżcie !!!
gryf80 replied to Mazowszanka13's topic in Wychowanie
pomyśl o kołnierzu na jego głowę.pokaż równiez psa dobremu wetowi-opowiedz o zaistniałej sytuacji,może cos doradzi(leki?) -
Uporczywy świąd i dprapanie po pysku - jak mu pomóc? :(
gryf80 replied to kasiqa's topic in Dermatologia
z opisu wynika że moze byc do grzyb-drozdzak-srodowisko w tych miejscach jest stale wilgotne stad taka łatwosc namnażania sie.czy mozna smarowac?-uwaga,poniewaz jest to blisko pyska i łatwego dostepu do języka(zlizywanie)nie wszysto sie nadaje,"przyciśni"weta,popytaj co mozna dac. -
ale przy ciężkiej dysplazji miałabys psa,który z trudem chodzi,wstaje itd.:roll:
-
Tak,wlasnie pomyslalam o terierach,dlugonoznych,np.boreder,moze foksik lub welsh?
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
dobra,podsune ci ze"swojego"województwa.widziałam ich psy na wystawach,nie powiem robiły wrażenie: [url]http://www.bouvi-buzi.pl/index.html[/url]
-
poszukaj sobie w dziale wychowanie,przypuszczam że najdziesz tam odpowiedz
-
spoko.trzymam kciuki,napisz po wizycie,jak tam
-
jeśli nie zakonczy sie to u psa luznymi stolcami i/lub wymiotami to czemu nie...
- 105 replies
-
- sucha karma
- szczeniak
-
(and 1 more)
Tagged with: