Kapiel nie eliminuje wszystkich pchel.jak go kapales 4 dni temu to akurat czas na zakroplenie preparatem.zacznij od najprostszych rzeczy,jakim jest odpchlenie psa
może ma jakis problem alergiczny.może jest to problem hormonalny.może po prostu ma brudna skórę(brudna skóra może powodowac świad),może pies ma niedobory wit-min.
niestety,posterylkowe nietrzymanie moczu moze wystapic dosc szybko po zabiegu.nawet po miesiącu.preparat jaki dostaniesz dla swojego psa to pewnie Propalin.
dokładnie,[B]koma [/B]pogadaj jeszcze z wetem o tym ipaktine.fosfor tez jest potrzebny organizmowi do życia.a nie sadzę że przy kreat.1,99 fosfor bedzie powyzej 5 mg/dl
Magdaleno niezle mnie zdziwilas-cerenia dozylnie.bo na ulotkach pisze ze podskornie i koniec tematu.ale moze i dobrze ze ten lek mozna podac dozylnie bo podany podskorne strasznie szczypie,zawsze przynajmniej psu sprawimy mniej cierpenia
z częstym kąpaniem w żelach do higieny intymnej bym uwazała-traktowałam bym taki prep.jako ostatnia deskę ratunku a nie prep.do regularnego stosowania.jest cała masa "psich "szamponów od 10 zł w góre,z przystosowanym ph do skóry psa.dobry i tani dla dorosłego psa jest np..Hau Lady(Daphnia)
koma powiedziałabym że ma dosc dobre w porównaniu z tymi co niektórzy tu wstawiaja.alatem i parametrami czerwonokrwinkowymi bym się tak mocno nie przejmowała.dołączam się do pytania maghdy-ipaktine dal "na podwyzszona kreatyninę"?bo jeśli tak to podawanie tego drogiego specyfiku mija się z celem,
Moja sucz ma problem z gruczolami,czyszcze co 2 tyg.nie jest alergiczna,drugi pies pit bull alergia na wolowine,brak problemow a gruczolami...
Ale dobra,temat zbacza trochu z toru...
byc moze ma wadliwie zbudowane kanały wyprowadzajace wydzielinę.stąd takie częste opróznianie gruczołów
albo konsystencja wydzieliny jest problemem albo tez dość lużne stolce