Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. Tak incurin to "babski"hormon
  2. Nie sadze ze to od szczepionki.wypadaloby zaprzestac smarowania antyseptykiem i pobrac zeskrobiny z tch miejsc.moze to nuzeniec?
  3. Powodzenia.trzymam kciuki
  4. Pewnie tak bylo-ze matki nie znano...moze w kartonie pod schron podrzucono
  5. Co do swiadu i pchel-jesli sa dwie lub 4 to ich nie zoaczysz,reakcje alergiczna (swiad)powoduje slina pchel nie one same
  6. Kapiel nie eliminuje wszystkich pchel.jak go kapales 4 dni temu to akurat czas na zakroplenie preparatem.zacznij od najprostszych rzeczy,jakim jest odpchlenie psa
  7. Faktycznie maluszek,jak niema zebow to nie ma 4 tyg.dziewczyno,prawdopodobnie uratowalas mu zycie
  8. [quote name='Mylukier']a co sądzicie o składzie? Jest dobry czy tylko zadowalający?...[/QUOTE] ja uważam że dobry
  9. może trzeba zastosować srodek na pchły?
  10. raczej nie,po jakims czasie mozesz zrobic probe odstawienia leków i zobaczsz jak długo pies bez leków problem wroci(a może nigdy)
  11. może ma jakis problem alergiczny.może jest to problem hormonalny.może po prostu ma brudna skórę(brudna skóra może powodowac świad),może pies ma niedobory wit-min.
  12. odpisałam ci w innym wątku.proponowałbym którys zamknąc żeby tematu nie dublować;)
  13. niestety,posterylkowe nietrzymanie moczu moze wystapic dosc szybko po zabiegu.nawet po miesiącu.preparat jaki dostaniesz dla swojego psa to pewnie Propalin.
  14. chyba poziom spadł nie wzrósł;) ,kilkanascie postów do tyłu znajdziesz odp.
  15. można używac preparatów w sprayu(przeczytaj sobie ulotkę) np.fiprex,effipro,frontline.ale dopiero 2 dni po kąpieli
  16. kurcze dziewczyno,jeśli masz w rodzinie osoby zajmujace sie szkoleniem psów,to działaj....
  17. toyota wydaje mi się ze pilkanu juz nie ma w sprzedaży,a szkoda
  18. dokładnie,[B]koma [/B]pogadaj jeszcze z wetem o tym ipaktine.fosfor tez jest potrzebny organizmowi do życia.a nie sadzę że przy kreat.1,99 fosfor bedzie powyzej 5 mg/dl
  19. Magdaleno niezle mnie zdziwilas-cerenia dozylnie.bo na ulotkach pisze ze podskornie i koniec tematu.ale moze i dobrze ze ten lek mozna podac dozylnie bo podany podskorne strasznie szczypie,zawsze przynajmniej psu sprawimy mniej cierpenia
  20. Moze ten lek na wymioty to cerenia?
  21. z częstym kąpaniem w żelach do higieny intymnej bym uwazała-traktowałam bym taki prep.jako ostatnia deskę ratunku a nie prep.do regularnego stosowania.jest cała masa "psich "szamponów od 10 zł w góre,z przystosowanym ph do skóry psa.dobry i tani dla dorosłego psa jest np..Hau Lady(Daphnia)
  22. koma powiedziałabym że ma dosc dobre w porównaniu z tymi co niektórzy tu wstawiaja.alatem i parametrami czerwonokrwinkowymi bym się tak mocno nie przejmowała.dołączam się do pytania maghdy-ipaktine dal "na podwyzszona kreatyninę"?bo jeśli tak to podawanie tego drogiego specyfiku mija się z celem,
  23. Moja sucz ma problem z gruczolami,czyszcze co 2 tyg.nie jest alergiczna,drugi pies pit bull alergia na wolowine,brak problemow a gruczolami... Ale dobra,temat zbacza trochu z toru...
  24. to powodzenia życzę w poszukiwaniu,pogadaj jeszcze z rodziną
  25. byc moze ma wadliwie zbudowane kanały wyprowadzajace wydzielinę.stąd takie częste opróznianie gruczołów albo konsystencja wydzieliny jest problemem albo tez dość lużne stolce
×
×
  • Create New...