Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. Prosze cie.za kilogram w tym przysmaku dla kota wychodzi drozej niz za kg miesa gulaszowego ze sklepu miesnego....parowki nie sa takie zle(np.ja dla siebie kupuje parowki piratki z lida bez zadnego e)
  2. Jesli dla szczeniaka masz zbilansowana karme to twarogu jesc nie musi.pies cale zycie moze byc nawet a samym suchm i nie zdechnie
  3. Obawiam sie ze przytoczone przez ciebie propozycjie ras malych moga byc klopotliwe ale moze wypowiedza se osoby posiadajace w/w przez ciebie rasy.moge polecic jeszcze ruskiego toya,chi,papilona.
  4. Nie chcesz yorka?albo maltana?
  5. Dzieki,ale obecnie obslugiwany przeze mnie sprzet nawet tego nie moze otworzyc.pozniem bede mala dostep do innego komp.to nie powinno byc problemu.
  6. Ja bym to odwrociala:pucha wieczorbo krotko zalega w psim brzuchu,a rano chrupy
  7. Kurcze wideomi sie nie otwierA.
  8. [SUB]​moj 4 letni gigant podczas upalow tez strasznie i dlugo zieje.jesli procz tego ziania nic sie nie dzieje to pocekaj do chlodnych choc troche dni i zobaczysz czy sytuacja sie poprawi.nie zmszaj psa do spcerow czy biegow nawet rano.[/SUB]
  9. Jesli pies ni zrobi nic dzisiaj to idz do weta najpozniej jutro.zalegajacy kal moze zaklncyc sie lewatywa,a tak moze srodki pobudzajace jelito dadza rade.pies est kastrowany?
  10. Napisz do aysel.ona ma chyba chi na barfie
  11. dziękuje wam bardzo za odpowiedzi.myślałam jeszcze o przestawieniu na calibre light(staram sie szukac karm które w składzie na pierwszym miejscu maja maczkę mięsna,albo suszone mieso nie ryz czy kukurydze)
  12. wydaje mi sie że w przypadku otwartej rany i złego samopoczucia psa posypywanie czymkolwiek na niewiele się zda.jak pisali wcześniej-trzeba udac się znów do weta,ja bym zrobiła jeszcze badanie krwi dodatkowo(te wymioty troszke niepokojace)
  13. Wszystko jest w nternecie.do adopcji znajdziesz w dziale psy do adopcji,podzielon9e na wojewodztwa
  14. Spoko.spoko,myslalam,ze podajesz mi przepis na odchudzJaca karme,bo o to w sumie prosilam-s Rawdone diety suche po ktorych stare psy schudly
  15. Dzieki yuki,ale zmnieszenie dawki zywieniowej karmy dla normalnych psow odbije sie tylko niedoborami bez suplementaj oczywiscie,u mojej obecnie 9 cio letniej suczy
  16. gryf80

    Kleszcze

    Rozwazania odnosnie kleszczy,skutecznosci obrozek p.kleszczowych znajdziecie w dziale weterynaria,pasozyty.moim zdaniem nie ma co ciagnac tu tematu dalej
  17. Dzieki madie za odp.ale przy upale nie chce mi sie stac przy garach,wole forme sucha
  18. Zaraz-podsumujmy,pies mial kontrast,wet zdiagnozowal nowotwor zoladka ,powiedzial ze bedzie dobrze,kazal leczyc ?czy jak to bylo?
  19. Ja ze swojej strony moge polecic hodowle stellanova
  20. Podpinam sie pod ten watek. Prosba do wszystkich osob ktorych zwierzaki cierpiace a otylosc byly karmione sucha karma inna niz rc obesity.nie mam obiekcj ico do tej diety,ale sucz ktora od kilku m-cy ja regularnie jadla przestala ja chetnie zjadac.wiec musze znalezc cos na zastepstwo rc obesity(byc moze do tej diety jeszcze wrocimy jak sie pannie "odwidzi").sucz jest wiekowa i jak w temacie z niska aktywnoscia.bardzo prosze o jakiekolwiek propozycje sprawdzone przez wasze pieski.zostalo nam sporo kg do zrzucenia(z 38kg ma obecnie 33kg d lutego wiec szkoda by bylo dosmaczac chrupki bo pewnie waga wzroscie).dzieki z gory
  21. Jesli poszukujesz psa z silnym instyktem obronnym to bierz cc'ta.musisz wiedziec ze to molos i nie bedzie darzyl miloscia kazdego czlowieka jak i psa.wazne tez z jakiej hodowli pochodzi.
  22. Jak ci sie nie chce stac przy garach to kupujesz gotowa diete np.diabetic rc.jak masz mozliwosc gotowania to wpisujesz w dowolna wyszukiwarke "zywienie psa z cukrzyca"i tam masz gotowe podpowiedzi np.na forum krakvetowym.powodzenia
  23. Wet powinien przedstawic przyklad zywienia psa.bo oczywiscie nie musi to byc droga dieta cukrzycowa w formie suchej karmy,ale i gotowany pokarm.wet od tego jests-pytaj
  24. Podalam przyklad,ale te ktore we wczesniejszm poscie napisalam beda rownie dobre.wazne by byly w sprayu.cos tam sie chyba odnosnie prep p/pchlom pozmienialo i co raz wiecej znika ze sprzedarzy internetowej.
  25. nie wnikam w kompetencje"wetowskie"-ale zacznij od poczatku.mija 3 tyg od tego feralnego szczepienia(zakładając ze [pies nie ma pasozytów wewn.-mozesz zbadac kał psa wtedy będziesz wiedziała czy takze był odrobaczony porzadnie),zaszczep ponownie takim tokiem jak zaleci wet. mam przed soba prep Fypryst Spray 250 ml-piszę że można stosować u szczeniat i kociat od 2 dnia życia.
×
×
  • Create New...