kurcze może psie feromony by pomogły....albo-przeczytaj priva ode mnie
kiedys były takie smaczne tabletki,niestety nie pamietam nazwy-do kupienia w lecznicach wet.właśnie na takie pobudzenia u samców podczas cieczek
agson,gdybym miała podobna sytuacje-zostawiłabym psy tam gdzie są.śmiem przypuszczac że przywykły do takiego trybu zycia.
jeśli lubisz spacery z psami -sa fundacje,schroniska dla zwierzat które chetnie(tak zakładam)skorzystałyby z twojej oferty jako "wyprowadzacz".a robisz to wtedy kiedy masz czas,nie martwiac się że twoje psy zostawione w mieszkaniu demoluja właśnie pół ściany.co powie najemca wtedy?może zakładam najgorszy scenariusz ale tak własnie może sie stać.
Jesli masz watpliwosci jakiekolwiek co do zalozonego gipsu to pytaj tego co zakladal ten gips.moze raz jeszcze noge trzeba przeswietlic.wazne zeby pies mial znikoma ilosc ruchu no ijesli pes przejawia znacznezainteresowanie do takich opatrunkow to koniecznie kolnierz na szyje
Piszesz o suchej czy mokrej.mokra puszkowa to niezla karma,jak sa promocje w zklepach to sie obkupuje.moje psy ja uwielbiaja.jesli chodzi o sucha to wiadomo od dawna ze kolorowe granulki to sam syf.a taki jest niestety suchy butchers.
Jesli chodzi ci o podawanie antybiota przy zakazonym modzelu to na pewno efekt pozytywny przy iesie,jednak sameo modzela nie zlikwiduje.musiabys psa trzymac na miekki podlozu
oj tam,może kupiony za symboliczna złotówkę,albo tyle co koszt tabsów na robaki.
jest trochę z umaszczenia podobny do asta,troche uszy,pyszczek również,pół roczny pies niewiele sie zmienia więc do tego czasu można gdybac co z niego wyrośnie
Roberto,jeśli występuja zmiany na skórze,badz tez przerzedzenia włosa i/lub świąd powinieneś postapić tak jak pisza przdmówczynie.
jeśli jest to "tylko"obfite linienie bez świądu to przeanalizuj:kiedy ostatni raz odrobaczany.a brzydki zapach moze tez miec zwiazek z przepełnionymi zatokami przyodbytowymi
Uwazam ze co jak co ale na wscieklize tzeba szczepic psy co roku(przepisy to raz a dwa co raz wiecej lisow w miastach).niestety mamy takie spoleczenstwo ze nie kazdy rozumie ze pies jest chory.wystarczy czasem ze pies niechcacy drapnie a ludzie wszczynaja wielkie larum,ze ugryz,zeby pokazac swiadectwo szczpienia itd
Krotkonozne owczarki sa dosc szczekliwe i linieja bardzo obficie,potrafia bez uprzedzenia zlapac za noge.czy lat w tresurze to ie wiem,mysle ze srednio.ale lepiej niech wypowie xie ktos z wlasciceli corgi